Get Adobe Flash player

 



Kā dejošana ietekmē tavu veselību






Sadarbībā ar:



 

Deja + Mūzika = Dejotprieks!

Atklātās Deju meistarklases iesācējiem


26.septembrī BA "Turība"

11:00 LĒNAIS VALSIS - jaunieši, pieaugušie, seniori                                                        Egils Šmagris
11:45 VĪNES VALSIS - jaunieši, pieaugušie, seniori                                                          Egils Šmagris
12:45 RUMBA - jaunieši, pieaugušie, seniori                                                                  Agita Mironova
13:30 ČA-ČA-ČA - jaunieši, pieaugušie, seniori                                                              Agita Mironova
14:30 BREIKS - juniori, jaunieši                                            Jelizaveta Jasinska un Nareks Hačatrjans
15:30 LSDF jaunums! – 
Synchro LA dance; Show LA group dance - bērni, juniori                                       Jekaterina Pihtina
16:30 ARGENTĪNAS TANGO - jaunieši, pieaug., seniori            Zigmunds Āboliņš un Margita Antonova
17:10 ARGENTĪNAS TANGO (sports) - jaunieši, pieaug., seniori                 Ilmārs Ozols un Santa Ozola
17:45 KUBAS SALSA - jaunieši, pieaugušie                                          Jurģis Rāvietis un Kate Kantore
18:45 SALSA LA stils - jaunieši, pieaugušie                                     Raimonds Bāliņš un Aija Gierkena
19:45 BAČATA - jaunieši, pieaugušie                                                                                 Artūrs Bernis

Ieeja - bez maksas.
Līdzi ņemiet deju apavus.

Katram dalībniekam - Tērvetes dzeramais ūdens

Katras nodarbības vienam laimīgajam dalībniekam - Ielūgums uz AUTO izstādi


ATKLĀTĀS DEJU NODARBĪBAS LATVIJĀ



Atbalsta:


















Sacensības ārzemēs






 19., 20.09.2020 SUN CITY CUP 2020. Šauļi








Pasaules sporta deju sacensību neoficiālais reitings






Sacensību rezultāti





WDSF reitingi 1. - 100.vieta - 05.03.2020


Standartdejās

7. Vadim Shurin
9. Edgars Līnis

Anastasia Meshkova
Elīza Ancāne






Latīņamerikas dejās
43. Maksym Kravchenko
65. Vicenc Torremade

Paula Kukute
Megija Dana Morīte







10 dejās




69. Andrejs Griņevičs


Kornelija Dobrovolskyte




PD latīņamerikas dejās




4. Marts Smolko


Tina Bazykina








Jaunieši - Standartdejās

4. Andrejs Griņevičs - Kornelija Dobrovolskyte

24. Roberts Andersons - Kartrīna Paula Maksimova

26. Arturs Biele -  Marija Elizabete Kravčuka

70. Artjoms Spradziņš - Oļesja Bobrova

81. Germo-Carl Somer - Ksenija Razina



Jaunieši - Latīņamerikas dejās

43. Andrejs Griņevičs - Kornelija Dobrovolskyte

59. Arturs Biele -  Marija Elizabete Kravčuka

75. Alans Orda - Amanda Aksenoka

100. Germo-Carl Somer - Ksenija Razina

E-mail:


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ;   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it





German Open Championships, Štutgarte



Ģenerālie atbalstītāji










Ģenerālsponsori







Sponsori




























Sadarbības partneri











Informatīvie atbalstītāji