Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2018


Pasaules čempionāts jauniešiem LA, 15.12.2018., Rīga, Latvija


1.Egor Kulikov - Maria Goroshko....RUS
2.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
3.Wang Tian - HE Jieruo....CHN
4.Tomer Zveniatsky - Stefany Tzukerman....ISR
5.Evgeny Nikitin - Julia Khurtina....RUS
6.Axel Sampino - Anna Zgonnikova....FRA
7.Gianmarco Sposato - Aurora Ranvestel....ITA
8.Michele Musella - Johana Musella....ITA
9.Erik Heer - Juliane Engelke....GER
10.Nitu Eric Marius - Iosub Antonia Ioana....ROU
11.Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova....BUL
12.Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
13.Nikita Toms - Laura Sturaine....LATVIJA
14.Kristers Smits - Elizabeth Shlimovich....USA
15.Danila Sitovs - Violetta Levchenko....LATVIJA
16.Augustinas Trinkus - Neda Elena Salugaite....LTU
17.Marian Hlavac - Tereza Maturova....CZE
18.Mihai Alexandru Cristian - Melissa Roberta Ababei....ROU
19.Shon Burshteyn - Erica Di Maria....ISR
20.Alexandros Saoulidis - Orha Andreea Alexandra....GRE
21.Dmitri Borovski - Alisa Alexandrova....FIN
22.Vakaris Apvinis - Nina Dudoglo....MDA
23.Arseni Shastakou - Maryia Sabanskaya....BLR
24.Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
25.Artem Oberemok - Ema Tomasova....SVK
26.Mark Richard Jurna - Lisette Metsalu....EST
27. - 28.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
27. - 28.Nikita Myakshin - Milena Papazian....ARM
29.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
30.Jan Bednarz - Wiktoria Lassak....POL
31.Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN
32.Jakub Kacprowicz - Zuzanna Szpak....POL
33. - 34.Justin Lauer - Alisia Trunov....GER
33. - 34.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
35. - 37.Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
35. - 37.Artyom Bodrov - Anastasiya Shin....KAZ
35. - 37.Kevin Filipczak - Danielle Malpa....USA
38.Kazuhiro Ishigaki - Honami Miki....JPN
39. - 40.Nikita Babaev - Michelle Bromberg....CAN
39. - 40.Vladyslav Stepanskyy - Iryna Budynkevych....UKR
41.Konstantinos Athanasiadis - Evgenia Polychronopoulou....GRE
42.YU Chejun - XU Chang....CHN
43.Vladyslav Svoren - Oleksandra Syrkasheva....UKR
44.Eli Blyuss - Beatrice Oberfeld....CAN
45. - 47.Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca....POR
45. - 47.Joan Albelda - Vanesa Maroto....ESP
45. - 47.Nal Lakic - Jasna Potocar....SLO
48.Philipp Hofstetter - Anissia Enes....SUI
49.Rasmus Sokrates Thorbjoernsen Guttorm - Alina Vaarvik....NOR
50.Aleksandr Shefler - Kristina Melnikova....KGZ
51.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
52.Alekse Yazeuski - Lusjana Gjergji....ALB
53.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
54. - 55.Elvin Constantin - Desislava Trifonova....IRL
54. - 55.Alibek Zhussipbay - Alua Kargabaeva....KAZ
56.Ethan Brock - Jasmine Saunders....ENG
57.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
58.Ruudi Veideman - Katriin Soorumaa....EST
59. - 60.Pavel Mandlik - Sarah Johannesova....CZE
59. - 60.Victor Dulac - Anisa Farhi....BEL
61. - 63.Nagy Mark - Unger Fanni....HUN
61. - 63.Dmitriy Li - Violetta Babayants....UZB
61. - 63.Casper Kopec - Magdalena Trepa....AUT
64. - 65.Novak Istvan - Sebesi Daniella....HUN
64. - 65.Lovro Perakovic - Lea Stanic....CRO
66. - 67.Donovan Kirrane - Hannah Kelly....IRL
66. - 67.Nino Djordjevic - Ana Gedl....SLO


Pasaules čempionāts jauniešiem 10 dejās, 08.12.2018., Guadalajara, Spānija


1.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2.Danila Mazur - Anastasia Polonskaya....RUS
3.Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
4.Comsa Dragos-Marian - Alexandra Cristina Bujor....ROU
5.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
6.Kristers Smits - Elizabeth Shlimovich....USA
7.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
8.Ionel Egor - Rita Schumichin....GER
9.Ron Brener - Michal Itelman....ISR
10.Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
11.Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
12.Artti Oskar Maasik - Chrislyn Kullamaa....EST
13.Nikita Babaev - Michelle Bromberg....CAN
14.Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN
15.Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska....POL
16.Simone Boccialoni - Greta Fiore....ITA
17.Mathias Nyborg - Sandra Thrane Kruse Andreasen....DEN
18.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
19.Elvin Constantin - Desislava Trifonova....IRL
20.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
21.Nagy Mark - Unger Fanni....HUN
22.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
23.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
24.Maxim Shevchenko - Angelina Logachyova....KAZ
25.Nazar Los - Olena Dukalska....UKR
26.Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire....LATVIJA
27.Philipp Hofstetter - Anissia Enes....SUI
28.Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
29.Jan Burant - Eliska Placha....CZE
30.Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
31.Georgi Gochev - Valeria Kostova....BUL
32.Ege Berk Eke - Doga Albayrak....TUR
33.Brin Hlade - Laura Walter....SLO
34.Iakovos Philippou - Erika Lyukmanova....CYP


Pasaules čempionāts profesionāļu divīzijā pieaugušajiem ST, 02.12.2018., Maskava, Krievija


1.Bjorn Bitsch - Ashli Williamson....DEN
2.Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute....LTU
3.Nikolay Darin - Natalia Seredina....MDA
4.Andrey Motyl - Ekaterina Kim....RUS
5.Cheng Dan - LI Zhenni....CHN
6.Alessandro Ilarioni - Aurora Sbardella....ITA
7.Alessandro D'Amora - Maria Gorelik....ITA
8.Victor Presnetsov - Vera Nam....RUS
9.Marts Punins - Dana Jakobsone....LATVIJA
10.Sean Smullen - Aimie Leak....IRL
11.Sergey Ternovskikh - Valeria Afanasieva....RUS
12.Kamil Kedra - Aleksandra Fron....POL
13.Konstantin Solomatin - Daria Solomatina....RUS
14. - 15.Pavel Nepomniashchikh - Anna Kharitonova....RUS
14. - 15.Li Lu - Guo Qing....CHN
16. - 17.Oleksii Guzyr - Rikako Ota....JPN
16. - 17.Florea Adrian - Cordos Alexandra....ROU
18. - 19.Zhao Peng - Wang Qi....CHN
18. - 19.Simone Santoro - Tiziana Morgillo....ITA
20.Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro....ITA
21.Mo Ran - Zhou Jie....CHN
22.Kim Kihwan - Park Ye Rang....KOR
23. - 24.Zhong Chi - Shao Yawen....CHN
23. - 24.Yumiya Kubota - Natsumi Tokuno....JPN
25.Stanislaw Wolyniec - Katarzyna Tunska....POL
26.Evgeny Klochkov - Liliia Semina....RUS
27. - 28.Gennadii Geraskin - Anna Geraskina....RUS
27. - 28.Ciccio Pecoraro - Jasmijn Pecoraro-van Jole....NED
29.Yoshiki Kitada - Chiyo Kitada....JPN
30.Thabo Lulama Khoza - Tina Dolwana....RSA
31.Ezio Mattioli - Vesela Nedyalkova....BUL
32.Sergio Lourenco - Catia Cerqueira....POR


Pasaules čempionāts pieaugušajiem ST, 17.11.2018., Vīne, Austrija


1.Dmitry Zharkov - Olga Kulikova....RUS
2.Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite....LTU
3.Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
4.Evgeny Moshenin - Dana Spitsyna....RUS
5.Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva....LTU
6.Anton Skuratov - Alena Uehlin....GER
7.Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
8.Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova....AUT
9.Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
10.Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
11.David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
12.Pasquale Farina - Sofie Koborg....DEN
13.Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
14.Qiu Yuming - Wei Liying....CHN
15.Dmitri Kolobov - Signe Busk....DEN
16.Dariusz Mycka - Madara Freiberga....POL
17.Errol Williamson - Ami Williamson....USA
18.Andres Liiv - Kristin Vaha....EST
19.Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek....POL
20.Patrick Rucinski - Tatiana Veselkina....CAN
21.Cojoc Rares - Matei Andreea....ROU
22.Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
23.Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
24.Marco Sirocchi - Kilin Dora....ROU
25.Yuan Shaoyang - Qi Chongxuan....CHN
26.Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva....BLR
27.Dominykas Granskas - Helene Spilling....NOR
28.Anatoliy Novoselov - Tasja Novoselov-Schulz....GER
29.Earle Williamson - Veronika Myshko....UKR
30. - 31.Alessandro Bosco - Laura Nolan....IRL
30. - 31.Matteo Cicchitti - Simona Brecikova....SVK
32.Munteanu Alexander - Anna Sheedy....USA
33. - 35.Nicolas Ballester - Simona Gentile....ESP
33. - 35.Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk....UKR
33. - 35.Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
36.Vaclav Malek - Catharina Malek....AUT
37.Martin Mestek - Anna Stareckova....CZE
38. - 39.Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic....CRO
38. - 39.Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin....HKG
40.Lin Li - Giulia Giacoppo....TPE
41.Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha....FRA
42.Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
43. - 46.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
43. - 46.Iliya Dobrev - Ana Mesec....SLO
43. - 46.Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
43. - 46.Hiroaki Onishi - Sakina Onishi....JPN
47. - 48.Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka....HUN
47. - 48.Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
49. - 50.Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
49. - 50.Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
51. - 52.Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
51. - 52.Volodymyr Kasilov - Yulia Dreier....SUI
53. - 54.Sergey Popov - Dayana Kairova....KAZ
53. - 54.Alexey Tsarev - Alena Stadnik....AZE
55.Hegyes Bertalan Janos - Farkas Boglarka....HUN
56.Matej Stec - Elena Popova....SVK
57.Jaakko Saaristo - Anne Haataja....FIN
58.Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR
59.Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North....ENG
60.Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka....AUS
61. - 62.Teo Chee Seng Edwin - Tan Cheer Ching Kimberly....MAS
61. - 62.Wesley van Riel - Bach Patricia....NED
63.Anton Kandaurov - Hristiana Burgazlieva....BUL
64. - 65.Minato Kojima - Megumi Morita....JPN
64. - 65.Kirill Novikov - Yaroslava Kuznetsova....KAZ
66. - 68.Denis Filonenko - Anna Sergeenko....AZE
66. - 68.Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB
66. - 68.Sergi Pons Duran - Laura Maria Fernandez Cantero....ESP
69.Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
70. - 71.Lin Daniel - Chen Angelina....TPE
70. - 71.Nemanja Simikic - Tijana Simikic....SRB
72. - 81.Sam Ardekani - Fanny Sandegren....SWE
72. - 81.Miles Jonathan Chapman - Stefania Vitacca....ENG
72. - 81.John Christofides - Theodora Constantinou....CYP
72. - 81.Hristo Hristov - Pavlina Tsoncheva....BUL
72. - 81.Robin Lataire - Elien Laukens....BEL
72. - 81.Alieksandr Lavrov - Vilhelmina Lavrov....SWE
72. - 81.Ange Menchini - Marie Robert....BEL
72. - 81.Ricardo Oliveira - Ana Paredes....POR
72. - 81.Tam Ka Pan - Vong Weng Lam....MAC
72. - 81.Julian Tsotsos - Sheree Selemba....AUS


Pasaules čempionāts pieaugušajiem 10 dejās, 10.11.2018., Warsaw, Polija


1.Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
2.Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
3.Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
4.Evgeny Sveridonov - Angelina Barkova....RUS
5.David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
6.Armand Fazullin - Klaudia Iwanska....POL
7.Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
8.Errol Williamson - Ami Williamson....USA
9.Matej Stec - Elena Popova....SVK
10.Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
11.Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
12.Jan Janzen - Vitalina Bunina....GER
13.Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
14.Earle Williamson - Veronika Myshko....UKR
15.Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
16.Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka....AUS
17.Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite....LTU
18.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
19.Stan Alexandru Ioan Marian - Tigau Miriam....ROU
20.Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
21.Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen....FIN
22.Vladislavs Pecens - Aliaksandra Bahushevich....LATVIJA
23.Hegyes Bertalan Janos - Farkas Boglarka....HUN
24.Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
25.Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas....NOR
26.Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen....DEN
27.Anton Kandaurov - Hristiana Burgazlieva....BUL
28.Vadzim Kalenkevich - Anastasiya Navoichyk....BLR
29. - 30.Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
29. - 30.Kazuki Sugawara - Laura Collavizza....JPN
31.Yeldan Tleubergenov - Yana Bogash....KAZ
32.Agusti Ferre Moya - Irene Marti....ESP
33.Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB
34.Lin Daniel - Chen Angelina....TPE
35.Antoine Dartois - Consuela Nicula....BEL
36. - 38.Hoh Leonard - Mu Linda....MAS
36. - 38.Jamie Groeneveld - Lesley Groeneveld....NED
36. - 38.Sam Ardekani - Fanny Sandegren....SWE


Pasaules čempionāts senioriem II 10 dejās, 03.11.2018., Wroclaw, Polija


1.Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk....POL
2.Jordi Mayral Esteban - Eva Aguilera Llobera....ESP
3.Oleg Sadyrev - Angelique Maasik....EST
4.Oleg Eskov - Julia Mikhina....RUS
5.Vaino Miil - Kaia Linkberg....EST
6.Dirk Regitz - Fabienne Regitz....GER
7.Michael Beckmann - Bettina Corneli....GER
8.Alexander Engel - Marina Engel....GER
9.Achim Hobl - Kerstin Hahn....GER
10. - 11.Mariusz Budys - Monika Budys....POL
10. - 11.Johann Lavigne - Christelle Bruel....FRA
12.Cosimo Napoletano - Carmela Martelli....ITA
13. - 14.Vlastimil Hosek - Marcela Pokorna....CZE
13. - 14.Peter Schmiel - Sibylle Haenchen....GER
15.Romualdas Joksas - Ilona Joksa....LATVIJA
16.Michael Kemmann - Sandra Kemmann....GER
17.Jan Mokris - Vera Mokrisova....CZE
18.Shintaro Chiba - Yumie Yoshioka....JPN
19.Petr Florian - Michaela Florianova....CZE
20.Branislav Sukala - Zuzana Sukalova....SVK
21.Thomas Weyland - Ines Weyland....GER
22.Denis Kojinov - Jeanette Chevalier....USA
23.Branislav Kostal - Alena Kostalova....SVK
24.Bohuslav Dusek - Andrea Duskova....CZE
25.Jan Lampa - Zuzana Lampova....CZE
26.Rui Castro - Isadora Reis....POR
27.Kazuhiro Haneda - Mieko Koide....JPN
28.Marek Stec - Monika Stecova....CZE
29.Roman Skyba - Jana Skybova....CZE
30.Axel Grabmeier - Renate Grabmeier-Huber....AUT
31.Jan Matousek - Vera Matouskova....CZE


Pasaules čempionāts profesionāļu divīzijā pieaugušajiem 10 dejās, 03.11.2018., Famalicāo, Portugāle

1.Bjorn Bitsch - Ashli Williamson....DEN
2.Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro....ITA
3.Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
4.Valentin Lusin - Renata Lusin....GER
5.Marts Punins - Dana Jakobsone....LATVIJA
6.Luigi Francescangeli - Noemi Oriolesi....ITA
7.Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....ESP
8.Yumiya Kubota - Natsumi Tokuno....JPN
9.Anatoly Kupchik - Julia Koliagina....RUS
10.Sten Tarsalainen - Karoliina Villem....EST
11.Florea Adrian - Cordos Alexandra....ROU
12.Budai Attila - Barna Lilla....HUN
13.Sergio Costa - Ana Rita Almeida....POR
14.Chien Thomas - Hung Vinca....TPE
15.Sergio Lourenco - Catia Cerqueira....POR
16.Rebeja Stefan - Niculita Uliana....ROU
17. - 18.Owen Nene - Linda Nene....RSA
17. - 18.Ostap Nemelivskyy - Nataliya Marko....UKR
19.Ho Tsung-Hsun - Hsieh Ya-Ni....TPE

Eiropas kauss pieaugušajiem 10 dejās, 03.11.2018., Labem, Čehija


1.Mstislav Kazakov - Alena Kazakova....RUS
2.Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
3.Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen....FIN
4.Iliya Dobrev - Ana Mesec....SLO
5.Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
6.Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen....DEN
7.Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
8.Jiri Kejzar - Barbora Koskova....CZE
9.Aleksander Grieger - Hanna Maciejewska....POL
10.Gregorio Corello - Darya Suslova....UKR
11.Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
12.Anton Kandaurov - Hristiana Burgazlieva....BUL
13.Arthur Tagirov - Rebeka Cherepanova....LATVIJA

14.Daniel Jurca - Emilia Scherfelova....SVK
15.Otelea Catalin Andrei - Popa Maria Diana....ROU
16.Gombkoto Balazs - Laskovics Petra....HUN
17.Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB
18.Agusti Ferre Moya - Irene Marti....ESP
19.Jamie Groeneveld - Lesley Groeneveld....NED

Pasaules čempionāts Juniori II ST, 03.11.2018., Sibiu, Rumānija


1.Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
2.Egor Perepelitsyn - Maria Barykina....RUS
3.Batranu Razvan-George - Dica Ana-Maria....ROU
4.Philipp Vovk - Angelina Gensrich....GER
5.Mikhail Vinokurov - Mayya Spirina....AZE
6.Riccardo Perretta - Eleonora Petronilli....ITA
7. - 8.Denys Boiko - Oleksandra Nonko....UKR
7. - 8.Justas Gedgaudas - Aine Rutkauskaite....LTU
9.David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
10.Maxim Zhilenkov - Arina Molochnikova....KAZ
11. - 12.Tamas Kristof Kis - Maria Nagyova....SVK
11. - 12.Hristian Vaglyarov - Victoria Petrova....BUL
13. - 16.Andreas Lepiste - Sofia Dzevulskaja....EST
13. - 16.Dumitru Sardari - Felicia Lungu....MDA
13. - 16.Vatamaniuc Alexandru Andrei - Ioana Daiana Stanciu....ROU
13. - 16.Sevastsyan Zolatau - Iryna Komar....BLR
17.Urban Istvan - Urban Lilla....HUN
18.Glovatskyi Rostyslav - Chefanova Juliya....UKR
19.Tomasz Ruszkowski - Julia Mozdyniewicz....POL
20.Nikita Nikitin - Natalia Moraru....MDA
21. - 22.Artur Biele - Marija Elizabete Kravcuka....LATVIJA
21. - 22.Ratmir Vasilyev - Amina Dauletkaliyeva....KAZ
23. - 24.Mihkel Jantson - Alexandra Skvortsova....EST
23. - 24.Jaroslav Jesensky - Simona Pavlovicova....SVK
25.Kacper Raputa - Wiktoria Tylek....POL
26. - 27.Oliver Los Chovanec - Tina Sachova....CZE
26. - 27.Shu Ziyuan - Liang Xinyue....CHN
28. - 29.Jakov Bjelac - Magdalena Vidas....CRO
28. - 29.Aurimas Meska - Gabija Lapseviciute....LTU
30.Idan Attias - Moran Moshe....ISR
31. - 32.Gustavs Bergmanis - Helma Viksna....LATVIJA
31. - 32.Roy Kricheli - Mariia Riabushkina....AUT
33.Ivan Prakhau - Katsiaryna Satskevich....BLR
34.Sin Kam Ho - Lee Jerry....HKG
35.Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova....CZE
36.Alessandro Laineri - Ginevra Nanni....ITA
37. - 38.Dennis Gluskin - Anna Perzan....CAN
37. - 38.Kovacs-Kalic Karoly Peter - Farkas Liliana....HUN
39.Guilherme Rodrigues - Marta Coelho....POR
40.Yigit Alemdaroglu - Nehir Polat....TUR
41.Cambei Robert- Mihail - Tatiana Gonzalez Contreras....ESP
42. - 43.Franco Marinovic - Hana Grahovac....CRO
42. - 43.Adrian Romanowski - Rebekka Yr Arnardottir....ISL
44.Ariel Zaidman - Eden Zaltsman....ISR
45.Masaki Kinoshita - Marino Kataoka....JPN
46. - 48.Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN
46. - 48.Zan Stajan - Ana Stajan....SLO
46. - 48.Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI
49. - 51.Mitchell Hayutt - Sophia Levit....USA
49. - 51.Rhys Oakley - Lilly Taylor....AUS
49. - 51.Tobias Skandov - Astrid Louise Mayer....DEN
52.Thomas Zinger - Sarah Stolarsky....CAN
53. - 55.Benjamin Jonsson - Amalie Hindsgaul....SWE
53. - 55.Daniel Lavrukhin - Amy Boyle....IRL
53. - 55.Soma Yamamoto - Marina Miki....JPN
56.Luke Walsh - Hayleigh Miller....IRL
57.Kenny Rey - Doreen Amami....FRA
58.Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
59.Venelin Venkov - Borislava Ivaylova Nankova....BUL
60.Christian Mayrhofer - Petra Mayrhofer....AUT
61. - 62.Samet Canturk - Mine Irmak Selek....TUR
61. - 62.Nikola Popovic - Andrea Savanovic....SRB
63.Thomas Halfdan Mellbye Valkner - Pia Fredriksen Lauritzen....NOR
64. - 65.Vladimir Gubica - Natasa Kosanovic....SRB
64. - 65.Dimitar Trajkovski - Zorica Simjanovska....MKD
66. - 67.Eduardo Antonio Ferreira Caetano - Beatriz Morgado Constantino....POR
66. - 67.Max Glabe - Oline Blavik-Lindaas....NOR


Pasaules čempionāts Seniori I LA, 13.10.2018., Miami, ASV


1.Georgy Osadchy - Tatiana Nikolaeva....RUS
2.Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina....ROU
3.Andreas Hoffmann - Isabel Krueger....GER
4.Yevgen Dmytrenko - Mery Lenz....ARG
5.Stephane Guijarro - Jennifer Meunier....FRA
6.Duarte Sousa - Elisabete Pera....POR
7.Erik Heyden - Julia Luckow....GER
8. - 10.Hideaki Kishi - Shiho Tanaka....JPN
8. - 10.Simone Spadoni - Simona Caporale....ITA
8. - 10.Szantho Peter - Juhasz-Szantho Szilvia....HUN
11.Mehdi Mekedder - Caroline MEKEDDER....FRA
12.Kamil Malinka - Katarina Malinkova....SVK
13.Paolo Croce - Petra Kaskova....ITA
14.Gwenael Longuet - Laetitia Deplano....FRA
15.Shingo Nagoshi - Akiko Nagoshi....JPN
16.Dragnea Mihai - Sabin - Dragnea Andreea Carmen....ROU
17.Marian Chladny - Andrea Galosova....SVK
18.Kalvis Deaks - Dina Deaka....LATVIJA
19.Jan Beranek - Pavla Berankova....CZE
20.Pascal Recca - Natalia Tolkacheva....NED
21.Peter Psenak - Drahoslava Psenakova....SVK
22.Viktors Kisils - Svetlana Kisile....LATVIJA
23.Miguel Angelo Carvalho Nabeto - Claudia Susana Macedo Jesus....POR
24.Peter Azad - Maria Thunberg....SWE
25.Marc Hartung-Knoefler - Andrea Rhinow-Conrad....GER
26. - 27.Stanislav Durchanek - Katerina Sebkova....CZE
26. - 27.Gokturk Yurtyapan - Asli Yurtyapan....USA
28.Gabriele Marini - Pamela Schiavina....ITA
29.Bruno Coman - Sarah Lage....BRA
30.Stefan Goettlinger - Melanie Göttlinger....GER
31. - 32.Xander Muller - Nicole Hooijen....NED
31. - 32.Antonio Rodrigues - Zita Santos....POR
33.Roger Korsiak - Svetlana Van Tassel....USA
34. - 35.Eamonn Knights - Ida Jones....USA
34. - 35.Kevin Lee - Sheena Watanabe....CAN
36. - 37.Alexei Achinfiev - Csilla Kosztak....CAN
36. - 37.Peter Munoz-Bennett - Margarita Rudyak....USA
38. - 39.George Borisov - Au Yuk Man Ada....HKG
38. - 39.Satoshi Miyamoto - Erina Tanaka....JPN



Pasaules čempionāts Junioriem II LA, 12.10.2018., Bilbao, Spānija


1.Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
2.Danila Boriskin - Elizaveta Ulianova....RUS
3.Aleksis Visockis - Kerija Keita Ziemele....LATVIJA
4.Vadana Rares Emanuel - Neculae Maria Tea....ROU
5.Anton Porcesco-Gozun - Paola Popinin....MDA
6.Nojus Rascius - Vaiva Paulauskaite....LTU
7.Robert Veide - Amanda Rebeca Padar....EST
8.Patrik Roostfeldt - Nicole Kesner....EST
9.David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
10.Sin Kam Ho - Lee Jerry....HKG
11.Ariel Zaidman - Eden Zaltsman....ISR
12.Sevastsyan Zolatau - Iryna Komar....BLR
13.Idan Attias - Moran Moshe....ISR
14.Damiano Lato - Asia Pochi....ITA
15.Mattia Zenzola - Desiree Pietrantonio....ITA
16.Ratmir Vasilyev - Amina Dauletkaliyeva....KAZ
17. - 18.Marco Ziga - Melody Badt....GER
17. - 18.Kacper Raputa - Wiktoria Tylek....POL
19.Cristian Josan - Ecaterina Pripa....MDA
20. - 21.Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevic....LTU
20. - 21.Tomasz Ruszkowski - Julia Mozdyniewicz....POL
22.Kirils Bogacovs - Milana Knirko....LATVIJA
23.Rostyslav Ridnyy - Zlata Zasenko....UKR
24.Andrey Kuznetsov - Mina Lee....UZB
25.Maxim Zhilenkov - Arina Molochnikova....KAZ
26. - 27.Jakub Zima - Natalie Bernatova....CZE
26. - 27.Urban Istvan - Urban Lilla....HUN
28. - 29.Quentin Zasio - Manon Zasio....FRA
28. - 29.Mikhail Vinokurov - Mayya Spirina....AZE
30. - 31.Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
30. - 31.Daniel Diez Martin - Ruth Saez Canadillas....ESP
32. - 34.BORIS BORISOV - PRESLAVA DIMKOVA....BUL
32. - 34.Boariu Alexandru-Lucian - Bochis-Mutiu Beatrice....ROU
32. - 34.Maksym Prannychuk - Anna Kushnir....UKR
35. - 36.Roy Kricheli - Mariia Riabushkina....AUT
35. - 36.Tamas Kristof Kis - Maria Nagyova....SVK
37.Yigit Alemdaroglu - Nehir Polat....TUR
38. - 39.Daniel Zakirzyanov - Irene Yarovoi....USA
38. - 39.David Vigo Outon - Clara Pereira Nodar....ESP
40. - 41.Adrian Romanowski - Rebekka Yr Arnardottir....ISL
40. - 41.Rodion Mudarissov - Emilia Shchurova....FIN
42.Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova....CZE
43.Ivan Prakhau - Katsiaryna Satskevich....BLR
44.Zan Stajan - Ana Stajan....SLO
45. - 46.Orbay Erturk - Serenay Buyukkapucu....TUR
45. - 46.Hartlein Akos - Farkas Greta Eva....HUN
47.Dominik Indro - Liana Ferjancova....SVK
48.Tamir Azbel - Anna Kozyar....CAN
49.Franco Marinovic - Hana Grahovac....CRO
50.Tobias Skandov - Astrid Louise Mayer....DEN
51.Guilherme Rodrigues - Marta Coelho....POR
52. - 53.Dennis Gluskin - Anna Perzan....CAN
52. - 53.Victor Selou - Camille Jagusch....FRA
54. - 55.Venelin Venkov - Borislava Ivaylova Nankova....BUL
54. - 55.Lee Gao Xiang - Tan Zoe Zi Wei....MAS
56.Kai Takahashi - Kyoka Wada....JPN
57.Filipe Gomes - Lara Batista....POR
58. - 59.Elias Saastamoinen - Emmiina Alimattila....FIN
58. - 59.Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI
60. - 62.Sean Doyle - Megan Elliott....IRL
60. - 62.Soma Yamamoto - Marina Miki....JPN
60. - 62.Andrew Malyava - Avital Ayzerov....USA
63.Luke Walsh - Hayleigh Miller....IRL
64.Thomas Halfdan Mellbye Valkner - Pia Fredriksen Lauritzen....NOR
65. - 67.Fannar Kvaran - Fanny Helga Thorarinsdottir....ISL
65. - 67.Davide Cerutti - Bojana Kalafova....MKD
65. - 67.Max Glabe - Oline Blavik-Lindaas....NOR
68.Dorian Fajferic - Nika Ivicinec....CRO
69.Nikola Popovic - Andrea Savanovic SRB
70.Vladimir Gubica - Natasa Kosanovic SRB


Pasaules čempionāts Senioriem III LA, 12.10.2018., Bilbao, Spānija


1.Manuel Ramirez - Julia Lopez....ESP
2.Ricardo Puerta - M del Pilar Martin....ESP
3.Pere Miquel Canals - Maria Trillo Rodriguez....ESP
4.Rolf Pernat - Iris Pernat....GER
5.Harald Dormann - Anja Dormann....GER
6.Patrick Mialon - Fabienne Zimmer....FRA
7.Khuong Pham - Arlene Yu....USA
8.Mario Cipriani - Elvira Grasso....ITA
9.Jukka Leppanen - Tiina Siniketo-Leppanen....FIN
10.Federico Stefanini - Graziella Marinotti....ITA
11.Jose Gomez - Belen Minguela....ESP
12.Massimo Croce - Adalgisa Cocco....ITA
13.Jun Shimizu - Hinako Shimizu....JPN
14.Olivier Gastaldi - Muriel Haegel Gastaldi....FRA
15.Romualdas Joksas - Ilona Joksa....LATVIJA
16.Hisamichi Shimizu - Miyako Iimura....JPN
17.Antonio Pazienza - Carla Giusti....ITA
18.Graziano Biagioli - Emanuela Nardini....ITA
19.Hiroaki Oyabe - Hiromi Nakagawa....JPN
20.Leland Andrew Prouty - Ilona Prouty....USA
21.Martin Branc - Renate Branc....AUT
22.Ricardo Garcia Salas - Ana Maria Gomez Herranz....ESP
23.Juan Raul Del Rosario Verdu - Carmen De Jesus Sanchez Viera....ESP
24.Thomas Weyland - Ines Weyland....GER
25. - 27.Pere Amoravieta Buxade - Soledad Arroyo Fernandez....ESP
25. - 27.Serge Le Poittevin - Christine Schmitt....FRA
25. - 27.Mario Paniccia - Serena Cestra....ITA
28.Luigi Pagnini - Maria Sansone....ITA
29.Andrey Miloserdov - Liubov Yarovaya....RUS
30. - 31.Hannu Kolehmainen - Pirjo Kaskisola....FIN
30. - 31.Vittorio Altomare - Rosaria Mazzetti....ITA
32.Teuvo Laine - Raija Laine....FIN
33.Alain Riberi - Adelyne Riberi....FRA
34.Wade Butaud - Kim Butaud....USA
35. - 36.Josef Kronschlaeger - Evelyn Kronschlaeger....AUT
35. - 36.Domenico Lamparelli - Vincenza Parisi....ITA
37.Krystian Wrobel - Barbara Wrobel....GER
38.Jan Ramos - Bel Garzon....ESP
39.Roberto Santini - Patrizia Gavelli....ITA
40. - 42.Jesus Garcia Polo - Ana Isabel Blasco Villa....ESP
40. - 42.Miguel Angel Tapia Ramos - Cristina Iglesias Perea....ESP
40. - 42.Miguel Torrado - Rosario Figueroa....ESP
43.Santi Rodriguez Marquez - Paqui Torrejon Gonzalez....ESP
44.Tommi Rainola - Sirpa Kovaniemi....FIN
45. - 46.Domenico Bucci - Daniela Borgognoni....ITA
45. - 46.Franco Marinelli - Sabrina Sabini....ITA
47. - 49.Antonio Buendia - Maria Perez....ESP
47. - 49.Gianfranco Tenisci - Roberta Massari....ITA
47. - 49.Alfredo Rivas - Maria Teresa De Paco....ESP
50.Daniel Benjamin - Marjolaine Lagace....CAN
51.Jordi Alcantara Prieto - Maria Eulalia Llorens Roman....ESP
52.Fernando Caneiro - Ana Maria Vellon Vellon....ESP
53.Delio Gusatto - Isabelle Bineau....FRA
54.Jose Luis Pomarol - Ana Dachs....ESP
55. - 57.Pavel Svetlichny - Irina Svetlichnaya....RUS
55. - 57.Eleuterio Lopez Ortiz - Carmen Zuniga Gutierrez....ESP
55. - 57.Jesus Mendiola Fernandez de Mera - Maria Yolanda Ibanez Palacios....ESP
58. - 59.Bob Schneider - Ulrike Schneider....GER
58. - 59.Julio Armingol - Cristina Pascual....ESP
60. - 61.Joan Bonmati - Esther Sanchez....ESP
60. - 61.Antonio Vineglas Garcia - Montse Diaz Hernandez....ESP
62. - 64.Manuel Emilio Forcano Simon - Maria Pilar Sarroca Alonso....ESP
62. - 64.Antonino Lo Presti - Rosaria Billeci....ITA
62. - 64.Roman Lago - Rosa Bea....ESP
65.John Linn - Kathy Linn....USA
66. - 68.Andres Joeleht - Anu Joeleht....EST
66. - 68.Zubi Zubiaurre - Araceli Rodriguez Pelaez....ESP
66. - 68.Miroslaw Pestka - Ewa Pestka....POL
69.Ladislav Lukacko - Danica Maslonkova....SVK
70. - 73.Toni Ferrer - Anna Sanz....ESP
70. - 73.Alex Pellejero Cadenas - Maria Del Pilar Bernad Puerta....ESP
70. - 73.Sandro Salustri - Eleonora Macci....ITA
70. - 73.Francisco Javier Reverte Font - Mari Carmen Carbonell Ferrer....ESP
74. - 76.Sincero Santi - Cinzia Bianchi....ITA
74. - 76.Jacek Sobkowiak - Malgorzata Sobkowiak....POL
74. - 76.Kurt Rechsteiner - Heide-Maria Schaefer....SUI
77. - 82.Igor Frtus - Beata Frtusova....SVK
77. - 82.Joan Martinez Ortega - Emilia Martinez....ESP
77. - 82.Toni de Josep - Assumpta Codina....ESP
77. - 82.Agustin Ramos Sancho - Arantza Larrauri Anton....ESP
77. - 82.Giuseppe Casciano - Anna Cappelletti....ITA
77. - 82.Josep Maria Morell Cardona - Maria Peypoch Vinyas....ESP
83. - 84.Ilmar Tamm - Marika Meidra....EST
83. - 84.Ron Whitcroft - Gail Whitcroft....CAN


Pasaules čempionāts pieaugušajiem LA, 06.10.2018., Ostrava, Čehija


1.Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno....RUS
2.Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska....GER
3.Timur Imametdinov - Nina Bezzubova....GER
4.Andrey Gusev - Vera Bondareva....RUS
5.Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRA
6.Andrea Silvestri - Varadi Martina....HUN
7.Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....POL
8.Umberto Gaudino - Louise Heise....DEN
9.Guillem Pascual - Rosa Carne....ESP
10.Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
11.Jakub Lipowski - Diandra-Aniela Illes....POL
12.Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROU
13.Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen....DEN
14.Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
15.Artem Semerenko - Valeriya Kachalko....KGZ
16.Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti....BIH
17.Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
18.Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
19.LI Jiaming - LI Ziwei....CHN
20.Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
21.Marek Bures - Anastasiia Iermolenko....CZE
22.Tomas Gal - Sabina Karaskova....CZE
23.Eric Testa - Federica Brezzo....ITA
24.Jokubas Venckus - Migle Klupsaite....LTU
25.Artyom Liaskovsky - Ksenia Zaputriaeva....ISR
26.Boie Bogdan - Natalia Luchiv....MDA
27.Vitalii Zakharov - Zala Fuchs....SLO
28. - 29.Salvatore Bellavita - Milena Usanova....ALB
28. - 29.Viacheslav Pastukhov - Karyna Kalykhan....BLR
30.Hidi Balazs - Kis Violetta....HUN
31. - 32.Karl Aniscenko - Dayana Nikon....CAN
31. - 32.Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal....NOR
33.Marius Valcu - Diana Cojocar....MDA
34.Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka....AUS
35.Matyas Adamec - Alessia-Allegra Gigli....SUI
36. - 37.Lars Olav Eltervaag - Paraskevi Zygouri....NOR
36. - 37.Vicenc Torremade - Megija Dana Morite....LATVIJA
38.Tomas Uvacek - Martina Reiterova....SVK
39.Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite....LTU
40. - 41.Aleix Civico - Sara Orriols Varela....ESP
40. - 41.Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
42. - 43.Giuseppe Incatasciato - Eva Fus....AUT
42. - 43.Errol Williamson - Ami Williamson....USA
44. - 45.Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
44. - 45.Yu Zhengmin - Huo Zitong....CHN
46. - 47.Vyacheslav Samokhin - Aida Kairgaliyeva....KAZ
46. - 47.Ayan Zhumatayev - Raziya Salimova....KAZ
48.Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
49. - 50.Miguel Fernandes - Patricia Gomes do Carmo....POR
49. - 50.Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa....JPN
51. - 53.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
51. - 53.Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
51. - 53.Pitt-Alexander Wibawa - Tiara-Sophia Wibawa....SUI
54.Tomas Baka - Orsolya Farkasova....SVK
55. - 57.Laszlo Konstantin Kalmar - Kastanja Rauhala....FIN
55. - 57.Matteo Pappa - Arianna Del Frate....AUS
55. - 57.Dmytro Skurativskiy - Yuliya Sukhotska....UKR
58. - 59.Nunzio Felice - Mari Yiangou....CYP
58. - 59.Cristian Vanni - Camilla Mola....PHI
60. - 61.Andrii Kamyshnyi - Karina Shpakovskaya....AUT
60. - 61.Vasil Pavlov - Tanya Baltova....BUL
62.Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO
63. - 64.Pedro Eugenio - Carla Silva....POR
63. - 64.Lukasz Piekarski - Larissa Sneek....NED
65. - 66.Andrea Borrelli - Chantal Green....ENG
65. - 66.Hiroaki Onishi - Sakina Onishi....JPN
67. - 68.Velizar Georgiev - Polina Kimova....BUL
67. - 68.Oleksandr Iorgov - Maryna Mityeva....UKR
69. - 71.Rannar Edovald - Mari-Liis Mets....EST
69. - 71.Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas....SRB
69. - 71.Markus Ranta - Alisa Heino....FIN
72. - 73.Ooi Say Keat - Iu Bernice Weng Tong....MAS
72. - 73.Daniel Rubashevsky - Anastasiya Rubashevsky....USA
74. - 75.Hoi Justino - Pang Wan Ching....SGP
74. - 75.Nguyen Trung Kien - Pham Hong Anh....VIE
76. - 77.Aleksandar Anteski - Sofija Palkovska....MKD
76. - 77.Vedran Sraga - Paula Hude....CRO
78. - 88.Sergej Akopov - Dimitra Vogiatzoglou....GRE
78. - 88.Asadour Euredjian - Sandra Abbas....LBN
78. - 88.Javier Fernandez Valino - Asdis Osk Finnsdottir....ISL
78. - 88.Johnny Formichella - Francisca Andrea Parada Barrera....CHI
78. - 88.Vasilis Gkouletsas - Milena Krstevska....MKD
78. - 88.James Johansson - Leila Frovik....SWE
78. - 88.Igor Krepkiy - Victoria Ek....SWE
78. - 88.Raed Mourad - Stephanie Sader....LBN
78. - 88.Eduardo Rizza - Esmeralda Rizza....COL
78. - 88.Tan Yee Chun - Tan Chee Min....MAS
78. - 88.Ahmet Emre Karaal - Ece Caymaz TUR


Pasaules čempionāts jauniešiem ST, 22.09.2018., Kistelek, Ungārija


1.Zicoane Heler Sebastian Alin - Copos Anca....ROU
2.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
3.Dmitry Chelpanov - Yana Masharova....RUS
4.Ivan Reshetnikov - Elizaveta Kharinova....RUS
5.Ilia Rotar - Silvia Susanne Barjabin....EST
6.Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
7.Vladislav Palagniuk - Valeriya Menyaylo....AZE
8.Dragos Cimbir - Beatricia Rotaru....MDA
9.Daniel Buonarrivo - Anastasia Martynova....ITA
10.Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
11.Mikhail Bukata - Polina Kadushko....BLR
12.Dennis Matveev - Anna Jonczyk....USA
13.Comsa Dragos-Marian - Alexandra Cristina Bujor....ROU
14.Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
15.Daniel Mueller - Anna Gommer....GER
16. - 17.Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
16. - 17.Blazej Snochowski - Zuzanna Rys....POL
18.Mykhailo Benivskyi - Daiana Bondar....UKR
19.Kaspar Kaldaru - Agneta Pukk....EST
20.Danila Sitovs - Violetta Levchenko....LATVIJA
21.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
22.Vladislav Tsikhanovskiy - Anastasia Cucer....UKR
23.Roman Yunkind - Sofia Glotova....KAZ
24.Ron Brener - Michal Itelman....ISR
25.Angelo Annese - Francesca Casalino....ITA
26.Deyan Vlaykov - Emily Vlaykova....BUL
27. - 29.Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
27. - 29.Mathias Nyborg - Sandra Thrane Kruse Andreasen....DEN
27. - 29.Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN
30. - 31.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
30. - 31.Ionel Egor - Rita Schumichin....GER
32.Konrad Smolinski - Natalia Kapusta....POL
33.Nikoloz Mujiri - Anna Neubauer....AUT
34.Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
35. - 36.Jan Burant - Eliska Placha....CZE
35. - 36.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
37.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
38.Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka....LATVIJA
39.Shvartsburd Yehonatan - Elinor Gershfeld....ISR
40. - 41.Nagy Mark - Unger Fanni....HUN
40. - 41.Oleg Ovchinnikov - Kristina Pichshugina....KAZ
42.Yu Hibino - Ayumi Wano....JPN
43. - 45.Hou Pengcheng - HU Jia....CHN
43. - 45.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
43. - 45.Kristers Smits - Elizabeth Shlimovich....USA
46. - 48.Henrik Saastamoinen - Iida Johansson....FIN
46. - 48.Mikita Lukashou - Sandrina Cruijsberg....NED
46. - 48.Magnus Lindevang Larsen - Slavka Kolesarova....SVK
49.Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
50.Gavrilo Petkovic - Sara Jevtic....SRB
51.Vetle Kleveland - Norunn Ringvoll....NOR
52.Alexander Arnstad Stoa - Selma Moe Hansen....NOR
53.Nikita Babaev - Michelle Bromberg....CAN
54.Joan Albelda - Vanesa Maroto....ESP
55.Nal Lakic - Jasna Potocar....SLO
56.Jules-Edouard Cabart - Anne-Victoire Cabart....FRA
57.Andriy Ivanina - Alizee Bois....FRA
58. - 60.Aron Eiriksson - Ragnheidur Hallsdottir....ISL
58. - 60.Luka Arko - Evdokia Sinyavskaya....SLO
58. - 60.berk can aydogan - duru karatas....TUR
61. - 62.Eli Blyuss - Beatrice Oberfeld....CAN
61. - 62.Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI....TUR
63.Iakovos Philippou - Erika Lyukmanova....CYP
64. - 66.Ivan Kiselev - Victoria Brunsgaard Andreassen....DEN
64. - 66.Tomi Maroh - Mila Dimovska....MKD
64. - 66.Daniel Gouveia - Jessica Andrade....POR



Pasaules Kauss pieaugušajiem LA, 08.09.2018., Chengdu, Ķīnas republika


1.Umberto Gaudino - Louise Heise....DEN
2.Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
3.Anton Aldaev - Natalia Polukhina....RUS
4.Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
5.Artur Balandin - Anna Salita....GER
6.Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
7.Marek Bures - Anastasiia Iermolenko....CZE
8.Yu Zhengmin - Huo Zitong....CHN
9.Vitalii Zakharov - Zala Fuchs....SLO
10.Tomas Baka - Orsolya Farkasova....SVK
11.Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal....NOR
12.Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
13.Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
14.Giuseppe Incatasciato - Eva Fus....AUT
15.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
16.Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
17.Sota Fujii - Ami Yoshikawa....JPN
18.Michael Angelo Marquez - Stephanie Sabalo....PHI
19.Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
20.Munteanu Alexander - Anna Sheedy....USA
21.Bernardo Venceslau - Maira Caires....POR
22.Tsai Jerry - Chen Elita....TPE
23.Cheung Cheuk Him - Ho Hei Man....HKG

Pasaules Kauss pieaugušajiem ST, 08.09.2018., Chengdu, Ķīnas republika


1.Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
2.Evgeny Nikitin - Anastasia Miliutina....RUS
3.Dmitri Kolobov - Signe Busk....DEN
4.Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
5.Patrick Rucinski - Tatiana Veselkina....CAN
6.Dariusz Mycka - Madara Freiberga....POL
7.Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
8.Yuan Shaoyang - Qi Chongxuan....CHN
9.Anatoliy Novoselov - Tasja Novoselov-Schulz....GER
10.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
11.Munteanu Alexander - Anna Sheedy....USA
12.Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
13.Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin....HKG
14.Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North....ENG
15.Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha....FRA
16.Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
17.Tomas Prikryl - Sanela Los Chovancova....CZE
18.Daniel Jurca - Emilia Scherfelova....SVK
19.Cotos Mihai - Stephanie Leyden....AUS
20.Lee Jun Hyeok - yang HyeJeong....KOR
21.Alexei Melentii - Avram Raluca....MDA
22.Minato Kojima - Megumi Morita....JPN
23.Denis Filonenko - Anna Sergeenko....AZE
24.Sean Aranar - Ana Nualla....PHI
25.Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
26.Bernardo Venceslau - Maira Caires....POR
27.Tsai Jerry - Chen Elita....TPE


Eiropas čempionāts jauniešiem ST, 09.06.2018., Timisoara, Rumānija


1.Zicoane Heler Sebastian Alin - Copos Anca....ROU
2.Dmitry Chelpanov - Yana Masharova....RUS
3.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
4.Ricards Steinfelds - Atile Zukaite....LATVIJA
5.Ilia Rotar - Silvia Susanne Barjabin....EST
6.German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
7.Vladislav Palagniuk - Valeriya Menyaylo....AZE
8.Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
9.Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
10.Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
11.Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
12.Anton Kachan - Maria Shevtsova....AZE
13.Daniel Buonarrivo - Anastasia Martynova....ITA
14.Comsa Dragos-Marian - Alexandra Cristina Bujor....ROU
15.Daniel Mueller - Anna Gommer....GER
16.Blazej Snochowski - Zuzanna Rys....POL
17.Dragos Cimbir - Beatricia Rotaru....MDA
18.Mateusz Tajak - Julia Surys....POL
19.Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
20.Ionel Egor - Rita Schumichin....GER
21.Mykhailo Benivskyi - Daiana Bondar....UKR
22.Mathias Nyborg - Sandra Thrane Kruse Andreasen....DEN
23.Deyan Vlaykov - Emily Vlaykova....BUL
24.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
25.Ron Brener - Michal Itelman....ISR
26. - 27.Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka....LATVIJA
26. - 27.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
28. - 29.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
28. - 29.Tomas Paulius - Paulina Gercaite....LTU
30. - 31.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
30. - 31.Rustem Sagadi - Marta Navarro Perez....ESP
32.Angelo Annese - Francesca Casalino....ITA
33.Gabriel Korpas - Vanessa Murajdova....SVK
34.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
35.Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
36.Ville Viltok - Kristel Saarkoppel....EST
37.Ivan Filipchuk - Evelina Ganska....UKR
38.Jan Hafner - Pina Erzen....SLO
39. - 40.Jan Burant - Eliska Placha....CZE
39. - 40.Andriy Ivanina - Alizee Bois....FRA
41. - 42.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
41. - 42.Nikoloz Mujiri - Anna Neubauer....AUT
43.Henrik Saastamoinen - Iida Johansson....FIN
44.Nagy Mark - Unger Fanni....HUN
45.Gavrilo Petkovic - Sara Jevtic....SRB
46.Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
47.Shvartsburd Yehonatan - Elinor Gershfeld....ISR
48.Jules-Edouard Cabart - Anne-Victoire Cabart....FRA
49.Filip Franic - Vanesa Augustic....CRO
50.Nikolay Vasilev - Valentina Lazarkova....BUL
51. - 52.Giacomo Pasquali - Celine Herredsvela....NOR
51. - 52.Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI....TUR
53.Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
54.berk can aydogan - duru karatas....TUR

Pasaules kauss pieaugušajiem 10 dejās, 09.06.2018., Szombathely, Ungārija


1.Semen Khrzhanovskiy - Elizaveta Lykhina....RUS
2.Errol Williamson - Ami Williamson....USA
3.Armand Fazullin - Klaudia Iwanska....POL
4.Jan Janzen - Vitalina Bunina....GER
5.Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
6.Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
7.Hegyes Bertalan Janos - Farkas Boglarka....HUN
8.Stan Alexandru Ioan Marian - Tigau Miriam....ROU
9. - 10.Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
9. - 10.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
11.Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka....AUS
12.Akim Pekunov - Masa Kastelic....SLO
13.Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite....LTU
14.Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
15.Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen....DEN
16.Hiroaki Onishi - Sakina Onishi....JPN
17.Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
18.Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
19.Arthur Tagirov - Rebeka Cherepanova....LATVIJA
20.Sergi Pons Duran - Laura Maria Fernandez Cantero....ESP
21.Dusan Grula - Giada Cragnolini....SVK
22.Yeldan Tleubergenov - Yana Bogash....KAZ
23.Martin Pauliny - Katerina Cakorova....CZE
24.Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
25.Antoine Dartois - Consuela Nicula....BEL

Eiropas čempionāts profesionāļu diviīzijā LA, 09.06.2018., Boeblingen, Vācija


1.Gabriele Goffredo - Anna Matus....MDA
2.Marts Smolko - Tina Bazykina....LATVIJA
3.Giacomo Lucchese - Francesca Berardi....ITA
4.Juan Manuel Gomez - Marina Mangione....ESP
5.David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
6.Andrey Strebizh - Elena Manuylova....RUS
7.Angelo Iovanna - Carola Bufalino....ITA
8.Denis Kikhtenko - Galina Akopian....RUS
9.Salvatore Russo - Aurora Paniccia....ITA
10.Telmo Madeira - Vanessa Ferrao....POR
11.Ion Alexandru - Toma Diana Andreea....ROU
12.Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....ESP
13.Marco Zingarelli - Ilaria Campana....ITA
14.Leonardo Capurso - Amalia Genchi....ITA
15.Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska....GER
16.Nicola Nelli - Eleonora Rugi....ITA
17.Sutto Roland - Tombacz Aniko....HUN
18.Luca Santoro - Elettra Paniccia....ITA
19.Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen....FIN
20.Andrzej Cibis - Victoria Kleinfelder....GER
21.Vitalii Pidchenko - Kateryna Parfenova....UKR
22.Julien Couderc - Elodie Masson....FRA
23.Marius Eckert - Zsofia Garbe....GER
24.Valerij Osadchenko - Olga Osadchenko....LTU
25.Rotaru Serban - Apatiei Daniela....ROU
26.Simon Voelbel - Maria Schulle....GER
27.Budai Attila - Barna Lilla....HUN
28.Illya Korovay - Antonia Petritzikis....GER
29.Maksym Salkov - Kateryna Kysleiko....UKR
30.Sergio Lourenco - Catia Cerqueira....POR
31.Rebeja Stefan - Niculita Uliana....ROU
32. - 33.Jiri Hein - Lucia Krncanova....SVK
32. - 33.Jasper van den Ham - Kim van den Ham....NED



Pasaules čempionāts Under21 LA, 19.05.2018., Tbilisi, Georgia


1.Dmitry Kulebakin - Daria Sviridenko....RUS
2.Oleg Chzhen - Alina Ageeva....RUS
3.Philipp Onishchenko - Ekaterina Panteleeva....RUS
4.Tomer Zveniatsky - Stefany Tzukerman....ISR
5.Daniel Dingis - Natalia Velikina....GER
6.Giovanni Pisacane - Gaia Cirillo....ITA
7.Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova....RUS
8.Daniil Porcesco-Gozun - Elene Davitaia....MDA
9.Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko....TUR
10.Nikolay Kolev - Ekaterini Kratira....BUL
11.Iakov Predko - Polina Astakhova....RUS
12.Viacheslav Pastukhov - Karyna Kalykhan....BLR
13.Leonard Lini - Aiste Survilaite....LTU
14.Dumitru Valentin Alexandru - Nicole Civita....ITA
15.Miguel Fernandes - Patricia Gomes do Carmo....POR
16.Gleb Bannikov - Maria Smirnova....RUS
17.Matyas Adamec - Alessia-Allegra Gigli....SUI
18.Garrik Tsugunian - Ksenia Larionova....RUS
19.Daniel Medvedovsky - Yael Pasternak....ISR
20.Kazuki Sugawara - Laura Collavizza....JPN
21.Sota Fujii - Ami Yoshikawa....JPN
22.Coman Eduard Florentin - Mia Gabusi....ROU
23.Rodolfo Gentilini - yanira sanchez hernandez....ESP
24.Dmitri Borovski - Alisa Alexandrova....FIN
25.Alessandro Tenore - Elena de Biase....GEO
26. - 27.Nikoloz Mujiri - Anna Neubauer....AUT
26. - 27.Timur Temirbekov - Yana Rozhnova....RUS
28.EJ Giovanni Cena - Maddalena Giai Baudissard....ITA
29.Erik Wittenbeck - Erminia Laura Bjerring Mirasola....DEN
30.Mark Richard Jurna - Lisette Metsalu....EST
31. - 32.Egor Filev - Sofia Prudnikova....RUS
31. - 32.Pavel Tiumentsev - Julia Tkacheva....RUS
33.Ilya Zvolsky - Kristina Fisenko....RUS
34. - 35.Akim Pekunov - Masa Kastelic....SLO
34. - 35.Vicenc Torremade - Megija Dana Morite....LATVIJA
36. - 37.Roman Mokienko - Maria Sashicheva....RUS
36. - 37.Oleg Streletsky - Angelina Nedbailo....RUS
38. - 39.Dmitrii Fedin - Ekaterina Tikhonova....RUS
38. - 39.Radovan Kurinec - Eliska Lencesova....SVK
40.Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA
41.Matvey Korneev - Ekaterina Sirotiuk....RUS
42.Matthew Kheyfets - Sima Sadykhov....USA
43. - 46.Sergey Bykovsky - Uliana Zhukova....RUS
43. - 46.Vladislav Stepanov - Victoria Pak....RUS
43. - 46.Zhou Yifan - Liu Yuwei....CHN
43. - 46.Egor Nikolaev - Aleksandra Raskatova....RUS
47. - 48.Ander Saago - Kristel Moorats....EST
47. - 48.Alexandr Tufar - Alexandra Leone....BUL
49. - 50.Konstantin Lebedev - Anna Romanova....RUS
49. - 50.Vladimir Ustiuzhanin - Ksenia Leonova....RUS
51. - 52.Alexey Kapusta - Milena Antiukhova....RUS
51. - 52.Alexey Nikolaenko - Sima Kumar....RUS
53. - 55.Maxim Lozitsky - Victoria Belkina....RUS
53. - 55.Shon Mashiach - Emily Alshtein....ISR
53. - 55.Nikita Zakharov - Sofia Sarycheva....RUS
56.Tarjei Noestvold Svalastog - Sara Moholt Risan....NOR
57. - 59.Yuriy Bilozor - Andriana Stetsunjak....UKR
57. - 59.Dennis Matveev - Anna Jonczyk....USA
57. - 59.Arthur Tagirov - Rebeka Cherepanova....LATVIJA
60. - 62.Maxim Potapov - Varvara Gerasimova....RUS
60. - 62.Yeldan Tleubergenov - Yana Bogash....KAZ
60. - 62.Andrey Varlamov - Irina Gorbatenko....RUS
63. - 64.Omari Tskhvaradze - Polina Svirindova....GRE
63. - 64.NIcola Zampa - Lucrezia Bacchi....ITA
65. - 66.Michal Kassin - Marianna Tyszkiewicz....POL
65. - 66.Bogdan Romanyuk - Karyna Stryshchenko....UKR
67.Alibek Zhussipbay - Alua Kargabaeva....KAZ
68. - 69.Filip Buransky - Kristina Ivanicova....SVK
68. - 69.Ozgun Dogan - Ece Uzunalioglu....TUR
70.Orel Halef - Amit Aslan....ISR
71. - 72.Michele Delle Fontane - Ambra Gabusi....SUI
71. - 72.Nikolay Kogut - Anastasia Rybolova....RUS
73.Bator Tamas - Hercsik Zsuzsanna....HUN
74. - 76.Rati Bliadze - Nino Gegelashvili....GEO
74. - 76.Saba Devdariani - Elisabed Natsvlishvili....GEO
74. - 76.Ivan Marochkin - Victoria Fomina....RUS
77. - 79.Fabrizio Passalacqua - Giorgia Caldarera....ITA
77. - 79.Artem Zhuravlev - Veronika Gorshkova....RUS
77. - 79.Nodar Janiashvili - Linda Marenich....GEO
80. - 81.Philipp Hofstetter - Anastassia Issaev....SUI
80. - 81.Alex Koren - Ekaterina Novikova....SVK
82.Panagiotis Sachinidis - Ioanna Papadimitriou....GRE
83. - 85.Giorgi Kakhidze - Lizi Papunidze....GEO
83. - 85.Sergey Khrustalev - Andrei Sorina Maria....BUL
83. - 85.Mikita Shaparau - Anastasiya Shautsova....BLR
86. - 89.Semen Kochetov - Anna Samoliuk....RUS
86. - 89.Samvel Sargsyan - Sofi Harutyunyan....ARM
86. - 89.Ashot Tonyan - Daniela Melkonyan....ARM
86. - 89.Serxho Zyla - Marinela Zyla....ALB



Pasaules čempionāts Senioriem III ST, 18.05.2018., Olomouc, Čehija


1.Moreno Carnelli - Michela Saggiorato....ITA
2.Michael Lindner - Beate Lindner....GER
3.Bernd Farwick - Petra Voosholz....GER
4.Nikolay Palagichev - Irina Krutova....RUS
5.Stefano Proietti - Marina Ischiboni....ITA
6.Josef Stehlik - Eva Stehlikova....CZE
7.Jouko Leppala - Helja Leppala....FIN
8.Mark Jun Ma - Linda Zhang....CAN
9.Aldo Mazzi - Roberta Pisacane....ITA
10.Bruno Lazzareschi - Ida Zotta....ITA
11. - 12.Masayuki Imai - Yuka Imai....JPN
11. - 12.Enrico Pratesi - Mariella Landini....ITA
13.Lorenzo Melucci - Carla Meconi....ITA
14.Raymund Reimann - Antje Reimann....GER
15. - 16.Alexandr Markov - Galina Markova....RUS
15. - 16.Francesco Monaco - Iolanda Gangeri....ITA
17.Andrea Petaccia - Stefania Sabini....ITA
18.Michael Sipek - Susanne Sipek....GER
19. - 20.Ivone Donello - Daniela Pupin....ITA
19. - 20.Roberto Furlan - Daniela Sattin....ITA
21.Maurizio Bartolini - Serenella Recchia....ITA
22.Jaroslav Zeman - Petra Zemanova....CZE
23.Wolfgang Walter - Ilse von Beyer....GER
24. - 25. Kranicz Jozsef - Dobo Erika....HUN
24. - 25. Nervano Tondini - Laura Galasso....ITA
26. - 27.Michael Gross - Regina Gross....GER
26. - 27.Antonio Lagunas Marin - Matilde Sauceda Parejo....ESP
28.Peter Gleiszner - Sabine Zwick AUT
29. - 33.Vitam Kodelja - Barbara Kodelja....SLO
29. - 33.Marcello Lapi - Mara Foglietti....ITA
29. - 33.Knut Moeller - Iris Moeller....GER
29. - 33.Massimo Schiano - Antonella D'Itri....ITA
29. - 33.Tero Sisto - Kati Jarvela....FIN
34. - 35.Bosco Novak - Corinne Novak....ENG
34. - 35.Ladislav Peresty - Sarka Peresta....CZE
36. - 37.Mario Bruno Cannello - Nicoletta Cecati....ITA
36. - 37.Antonio Mario Montanini - Emanuela Zaramella....ITA
38.Domenico Esposito - Lucia De Crescenzo....ITA
39. - 41.Juerg Briner - Katharina Egli....SUI
39. - 41.Edoardo Claudio Fogli - Clara Giovanna Cirasa....ITA
39. - 41.Philippe Quinet - Patricia Lauble Quinet....FRA
42. - 43.Giuseppe Bianchini - Maria Di Noto....ITA
42. - 43.Saverio Calio' - Marinella Prospero....ITA
44.Emil Gajda - Dorota Gajda....POL
45. - 46.Elio Ghinelli - Patrizia Zoni....ITA
45. - 46.Lorenzo Patti - Marina Mastropaolo....ITA
47.Ivan Benko - Miroslava Benkova....SVK
48. - 49.Silvano Cacciavillani - Luisella Tosetto....ITA
48. - 49.Dieter Kuchenbecker - Annette Kuchenbecker....GER
50. - 52.Robert Dub - Sylvia Schaefer-Nouza....AUT
50. - 52.Michael Lynch - Rose-Ann Lynch....USA
50. - 52.Rob Neuhaus - Charlotte Neuhaus- Claessens....NED
53. - 54.Mauro Rocca - Marzia Pelosi....ITA
53. - 54.Siegfried Klein - Maria Klein....GER

Eiropas kauss pieaugušajiem ST, 13.05.2018., Salaspils, Latvija

1. Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
2. Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
3. Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
4. Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek....POL
5. Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda....RUS
6. Dmytro Yevtyeryev - Valeriia Dorofei....UKR
7. - 8. Dominykas Granskas - Helene Spilling....NOR
7. - 8. Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute....LTU
9. Alexandru Ionel - Isabel Tinnis....GER
10. Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
11. Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia....ESP
12. - 13.Pavel Kopaev - Sofia Esayan....ARM
12. - 13.Gabriele Cassai - Kristine Madsen....DEN
14. - 15.Ivan Jarnec - Ana Ekart....SLO
14. - 15.Tomas Prikryl - Sanela Los Chovancova....CZE
16. Denis Molkov - Sardarescu Andreea Carmen....ROU
17. Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
18. Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
19. Slavomir Nalepka - Kristina Bajusova....SVK
20. Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
21. Volodymyr Kasilov - Yulia Dreier....SUI



Eiropas čempionāts pieaugušajiem LA, 12.05.2018., Debrecen, Ungārija

1. Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno....RUS
2. Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska....GER
3. Timur Imametdinov - Nina Bezzubova....GER
4. Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRA
5. Andrea Silvestri - Varadi Martina....HUN
6. Guillem Pascual - Rosa Carne....ESP
7. Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....POL
8. Timur Yusupov - Sofia Kharina....RUS
9. Umberto Gaudino - Louise Heise....DEN
10. Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
11. Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROU
12. Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
13. Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
14. Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
15. Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
16. Roman Gerbey - Oksana Lukyanenko....UKR
17. Marek Bures - Anastasiia Iermolenko....CZE
18. Artyom Liaskovsky - Ksenia Zaputriaeva....ISR
19. Jokubas Venckus - Migle Klupsaite....LTU
20. Vitalii Zakharov - Zala Fuchs....SLO
21. Hidi Balazs - Kis Violetta....HUN
22. Marius Valcu - Diana Cojocar....MDA
23. Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
24. Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
25. Viacheslav Pastukhov - Karyna Kalykhan....BLR
26. Giuseppe Incatasciato - Eva Fus....AUT
27. Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
28. Bartosz Lewandowski - Anna Walachowska....POL
29. Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal....NOR
30. Aleix Civico - Sara Orriols Varela....ESP
31. Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko....TUR
32. - 33.Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
32. - 33.Arturs Freimanis - Marina Tulp....LATVIJA
34. Tomas Gal - Sabina Karaskova....CZE
35. Erekle Girgvliani - Lele Khutsishvili....GEO
36. Lars Olav Eltervaag - Paraskevi Zygouri....NOR
37. Tomas Uvacek - Martina Reiterova....SVK
38. - 39.Artsiom Pazniakou - Tatiana Potapova....BLR
38. - 39.Markus Ranta - Alisa Heino....FIN
40. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
41. - 44.Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez....BEL
41. - 44.Leonard Lini - Aiste Survilaite....LTU
41. - 44.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
41. - 44.Pitt-Alexander Wibawa - Tiara-Sophia Wibawa....SUI
45. - 47.Christoph Holczik - Katrin Kallus....AUT
45. - 47.Fabio Oliva - Luisa Jenifer Metallo....ENG
45. - 47.Jaroslav Obona - Dominika Roskova....SVK
48. Vedran Sraga - Paula Hude....CRO
49. - 50.Andrea Borrelli - Chantal Green....ENG
49. - 50.Pedro Eugenio - Carla Silva....POR
51. - 52.Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO
51. - 52.Rannar Edovald - Mari-Liis Mets....EST
53. Renato Bras - Catarina Alexandra Abreu Gemelgo....POR
54. Lubomir Yakimov - Valentina Radeva Markova....BUL
55. - 56.Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas....SRB
55. - 56.Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo....NED
57. Viktor-Valentin Les - Angela Landolfi....SUI


Pasaules čempionāts PD LA, 05.05.2018., Šanghaja, Ķīna

1. Gabriele Goffredo - Anna Matus....MDA
2. Marts Smolko - Tina Bazykina....LATVIJA
3. Hou Yao - Zhuang Ting....CHN
4. Wang Jun - Jia Yiwen....CHN
5. Giacomo Lucchese - Francesca Berardi....ITA
6. Juan Manuel Gomez - Marina Mangione....ESP
7. David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
8. Andrey Strebizh - Elena Manuylova....RUS
9. Ion Alexandru - Toma Diana Andreea....ROU
10. Jiri Hein - Lucia Krncanova....SVK
11. Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska....GER
12. Sutto Roland - Tombacz Aniko....HUN
13. Wen Zhi - Tong Yao....CHN
14. Nicola Nelli - Eleonora Rugi....ITA
15. Luca Santoro - Elettra Paniccia....ITA
16. LI Guoqing - MA Yanhua....CHN
17. Andrzej Cibis - Victoria Kleinfelder....GER
18. Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen....FIN
19. Marco Zingarelli - Ilaria Campana....ITA
20. Liu Naiming - Wei Rui....CHN
21. Yao Yuan - Yang Jialan....CHN
22. Li Zhao - Wang Cuiyu....CHN
23. Wang Ziming - Liu Ying....CHN
24. Cai Wenhao - Li Yage....CHN
25. Wen Jinpu - Qu Saiyue....CHN
26. - 28.Xia Yuanpeng - Li Yanqiu....CHN
26. - 28.Zhang Haoqiang - kong deping....CHN
26. - 28.Wang Zhongchao - Ma Rui....CHN
29. Yumiya Kubota - Natsumi Tokuno....JPN
30. Yasuhiro Nishimura - Ayaka Torio....JPN
31. Li Huayang - Qin Xuewei....CHN
32. Yu Yu - Yang Jiayue....CHN
33. - 34.Seigi Uotani - Ai Miyajima....JPN
33. - 34.Liang Bin - Fei Yifan....CHN
35. Lee Yau Loeng - Low Tzyy Yi....MAS


Eiropas čempionāts Jauniešiem 10.dejās, 29.04.2018., Chisinau, Moldovā


1. Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2. German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
3. Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
4. Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
5. Danila Sitovs - Violetta Levchenko....LATVIJA
6. Vladislav Tsikhanovskiy - Anastasia Cucer....UKR
7. Jan Bednarz - Wiktoria Lassak....POL
8. Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
9. Artti Oskar Maasik - Chrislyn Kullamaa....EST
10. Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
11. Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
12. Boldojan Lucian Constantin - Dinca Roxana Maria....ROU
13. Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
14. Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun....GER
15. Shvartsburd Yehonatan - Elinor Gershfeld....ISR
16. Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
17. Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
18. Jens Kristian Auring - Anna Caroline Fladby....NOR
19. Jan Hafner - Pina Erzen....SLO
20. Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
21. Jan Metlicky - Veronika Hruba....CZE
22. Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
23. Philipp Hofstetter - Anastassia Issaev....SUI
24. Mirko Raponi - Micaela Fratepietro....ITA
25. Yanislav Dimitrov Naydenov - Mina Samsieva....BUL
26. Brahim Lambarki - Marie Merle....FRA
27. berk can aydogan - duru karatas....TUR


Pasaules čempionāts Junioriem II 10.dejās, 28.04.2018., Chisinau, Moldovā


1. Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
2. Anton Porcesco-Gozun - Paola Popinin....MDA
3. Batranu Razvan-George - Dica Ana-Maria....ROU
4. David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
5. Andreas Lepiste - Sofia Dzevulskaja....EST
6. Idan Attias - Moran Moshe....ISR
7. Stanimir Statev - Yelyzaveta Kravetz....BUL
8. Sevastsyan Zolatau - Iryna Komar....BLR
9. Tomasz Ruszkowski - Julia Mozdyniewicz....POL
10. Artur Biele - Marija Elizabete Kravcuka....LATVIJA
11. Urban Istvan - Urban Lilla....HUN
12. Justas Gedgaudas - Aine Rutkauskaite....LTU
13. Ratmir Vasilyev - Amina Dauletkaliyeva....KAZ
14. Mikhail Vinokurov - Mayya Spirina....AZE
15. - 16.Jonas Tomanek - Lucie Ruzickova....CZE
15. - 16.Denys Boiko - Oleksandra Nonko....UKR
17. Riccardo Perretta - Eleonora Petronilli....ITA
18. Sin Kam Ho - Lee Jerry....HKG
19. Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
20. Tamas Kristof Kis - Maria Nagyova....SVK
21. Jakov Bjelac - Magdalena Vidas....CRO
22. Roy Kricheli - Mariia Riabushkina....AUT
23. Utku Ovunc Unlu - Ada Usluel....TUR
24. Tobias Skandov - Astrid Louise Mayer....DEN
25. Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN
26. David Vigo Outon - Clara Pereira Nodar....ESP
27. Dennis Gluskin - Anna Perzan....CAN
28. Tilo Wiese - Jale Zinser....SUI
29. Filipe Gomes - Lara Batista....POR
30. Andrew Malyava - Avital Ayzerov....USA
31. Charly Labeye - Emma Tonini....FRA
32. - 33.Victor Orby - Sandrine Bergskaug....NOR
32. - 33.Vladimir Gubica - Natasa Kosanovic....SRB
34. ZAN RAVNIKAR - Zara Avsec....SLO


Eiropas kauss Pieaugušajiem LA, 08.04.2018., Maskavā, Krievijā

1. Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
2. Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
3. Artem Efanin - Anna Efanina....RUS
4. Artur Balandin - Anna Salita....GER
5. Marius Valcu - Diana Cojocar....MDA
6. Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
7. Alexis Leonardo - Justine Reynaud....FRA
8. Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
9. Vitalii Zakharov - Zala Fuchs....SLO
10. Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
11. Miha Zerjav - Karcagi Laura....HUN
12. Artsiom Pazniakou - Tatiana Potapova....BLR
13. Aleix Civico - Sara Orriols Varela....ESP
14. Grzegorz Zmokly - Magdalena Abramowicz....POL
15. Arturs Freimanis - Marina Tulp....LATVIJA
16. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite....LTU
17. Marek Kypus - Jaroslava Tietzova-Sklenarova....CZE
18. Ander Saago - Kristel Moorats....EST
19. Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova....BUL
20. Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
21. Bernardo Venceslau - Maira Caires....POR
22. Serbay Alyu - Ece Gulbas....TUR


Eiropas čempionāts Pieaugušajiem 10.dejās, 10.03.2018., Brno, Čehijā


1. Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
2. David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
3. Mikhail Koptev - Alexandra Atamantseva....RUS
4. Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
5. Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
6. Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
7. Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITL
8. Armand Fazullin - Klaudia Iwanska....POL
9. Alexey Barkov - Marika Odikadze....ISR
10. Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
11. Marts Punins - Dana Jakobsone....LATVIJA
12. Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
13. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
14. Matej Stec - Elena Popova....SVK
15. Mikael Tatarkin - Anja Pritekelj....GER
16. Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen....FIN
17. Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
18. Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna....LTU
19. Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
20. Hegyes Bertalan Janos - Farkas Boglarka....HUN
21. Alejandro Sanchez - Monica Busquier....ESP
22. Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
23. Stan Alexandru Ioan Marian - Tigau Miriam....ROU
24. Volodymyr Nahirnyak - Oleksandra Shulima....UKR
25. Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA
26. Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR
27. Glenn Feddema - Maite Verheyden....NED
28. Vadzim Kalenkevich - Anastasiya Navoichyk....BLR
29. Dawid Kaleta - Frida Steffensen....SWE
30. Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB
31. Antoine Dartois - Consuela Nicula....BEL


Eiropas čempionāts Jauniešiem LA, 25.02.2018., Soči, Krievija

1.    Egor Kulikov - Maria Goroshko....RUS
2.    Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
3.    Danila Mazur - Anastasia Polonskaya....RUS
4.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo....MDA
5.    Leonards Petkevics - Polina Tsepilova....LATVIJA
6.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
7.    Michele Musella - Johana Musella....ITA
8.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
9.    Tomer Zveniatsky - Stefany Tzukerman....ISR
10.    Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova....BUL
11.    Jakub Bruck - Anna Riebauerova....CZE
12.    Axel Sampino - Anna Zgonnikova....FRA
13.    Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
14.    Nikita Toms - Laura Sturaine....LATVIJA
15.    Marian Hlavac - Tereza Maturova....CZE
16.    Jimmy Sposato - Aurora Ranvestel....ITA
17.    Eddi Neufert - Nastasja Golant....GER
18.    Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute....LTU
19.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen....DEN
20.    Mark Richard Jurna - Lisette Metsalu....EST
21.    Boldojan Lucian Constantin - Dinca Roxana Maria....ROU
22.    Podariu Cosmin Ionut - Didea Ioana Bianca....ROU
23.    Alen Derevicher - Yuval Itach....ISR
24.    Konstantinos Athanasiadis - Evgenia Polychronopoulou....GRE
25.    Alexandros Saoulidis - Orha Andreea Alexandra....GRE
26. - 27. Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
26. - 27. Novak Istvan - Sebesi Daniella....HUN
28.    Mads Friis Lassen - Alva Gerre....DEN
29.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya    BLR
30.    Nikoloz Mujiri - Anna Neubauer....AUT
31.    Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
32.    Ruudi Veideman - Katriin Soorumaa....EST
33.    Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI    TUR
34.    Henrik Saastamoinen - Iida Johansson....FIN
35.    Dmitrij Golub - Michele Muehlig    GER
36.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca....POR
37.    Stanislav Kuban - Sofia Gelienova....SVK
38.    Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
39. - 40. Jan Hafner - Pina Erzen....SLO
39. - 40. Philipp Hofstetter - Anastassia Issaev....SUI
41.    Martin Kyuchukov - Katerina Miteva....BUL
42. - 43. MATIC VUCINA - TOSIA ROBAR ZERAK....SLO
42. - 43. Roberto Giai Baudissard - Noemi Iten....SUI
44.    Simon Novak - Tereza Durtova....SVK
45. - 46. Stanislav Skriabnev - Milena Papazian....ARM
45. - 46. Omer Firat Kaya - Doga Celikkol....TUR
47.    Andre Ferreira - Teresa Jesus....POR
48.    Evanthis Vacanas - Anzhelika Gritsevskaya....CYP
49. - 50. Ashot Tonyan - Daniela Melkonyan....ARM
49. - 50. Ivan Devcic - Petra Kolaric....CRO

Eiropas čempionāts ST, 17.02.2018., Kopenhāgena, Dānija

1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova....RUS
2.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite....LTU
3.    Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
4.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva....LTU
5.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova....RUS
6.    Anton Skuratov - Alena Uehlin....GER
7.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova....AUT
8.    Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
9.    Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
10.    Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
11.    Pasquale Farina - Sofie Koborg....DEN
12.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer....GER
13.    Cojoc Rares - Matei Andreea....ROU
14.    Dmitri Kolobov - Signe Busk....DEN
15.    David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
16.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.....CYP
17.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga....POL
18.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova....SVK
19.    Alessandro Bosco - Laura Nolan....IRL
20.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva....BLR
21.    Marco Sirocchi - Kilin Dora....ROU
22.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha....FRA
23.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk....UKR
24.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
25.    Alexey Barkov - Marika Odikadze....ISR
26. - 27. Jacek Jeschke - Hanna Zudziewicz....POL
26. - 27. Lubomir Mick - Adriana Dindofferova....SVK
28.    Ergo Lukk - Baile Orb....EST
29.    Iliya Dobrev - Ana Mesec....SLO
30.    Yaroslav Semenenko - Aleksandra Piszczek....UKR
31.    Pavel Kopaev - Sofia Esayan....ARM
32.    Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
33. - 35. Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic....CRO
33. - 35. Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka....HUN
33. - 35. Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
36.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
37. - 38. Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
37. - 38. Pasquale Sirica - Morgane Salomon Gagnaire....FRA
39.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca....ESP
40.    Bencze Istvan - Prozlik Anna....HUN
41.    Mikita Zhukouski - Alisa Busurova....BLR
42. - 44. Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR
42. - 44. Anton Kurttila - Nina Anderson....FIN
42. - 44. Alexey Tsarev - Alena Stadnik....AZE
45.    Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
46. - 48. Martin Mestek - Anna Stareckova....CZE
46. - 48. Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North....ENG
46. - 48. Wesley van Riel - Bach Patricia....NED
49.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina....ESP
50. - 51. Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
50. - 51. Volodymyr Kasilov - Yulia Dreier....SUI
52.    Denis Filonenko - Anna Sergeenko....AZE
53. - 54. Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella....NOR
53. - 54. Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
55.    Giulio Petrilli - Riikka Koponen....FIN
56.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen....SWE
57.    Remo Grande - Maria Karavaki....GRE
58. - 59. David Buechel - Flavia Landolfi....SUI
58. - 59. Apostu Teodor Paul - Ida Sund....SWE
60.    Ricardo Oliveira - Ana Paredes....POR
61.    Ozgun Dogan - Ece Uzunalioglu....TUR













Ģenerālie atbalstītāji










Ģenerālsponsori











Sponsori






















Sadarbības partneri













Informatīvie atbalstītāji