Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2019




Pasaules čempionāts Show LA, 02.11.2019., Usti nad Labem, Čehija.

1.Alexandr Shmonin - Maria Shmonina....RUS
2.Marts Smolko - Tina Bazykina....LAT
3.Marco Zingarelli - Ilaria Campana....ITA
4.Branislav Elias - Jana Hradilova....SVK
5.David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
6.Shastavets Artur - Maryna Shalayeva....BLR
7.Tomas Tanka - Dominika Feketova....SVK
8.Giuseppe Cassibba - Federica Re....ITA
9.Omar Ravaioli - Serena Monari....ITA

Pasaules čempionāts Juniori II 10 dejas, 02.11.2019., Sibiu, Rumānija.

1.Kirill Kurbatov - Alexandra Revel-Muroz....RUS
2.Vadana Rares Emanuel - Neculae Maria Tea....ROU
3.Maxim Zhilenkov - Arina Molochnikova....KAZ
4.Mikita Buyel - Maria Moiseeva....BLR
5.Kohon Patrik - Gal Dalma....HUN
6.Daniel Ficola - Giulia Migliorini....ITA
7. - 8. Oleksandr Turcheniak - Olesia Yuvko....UKR
7. - 8. Tomasz Ruszkowski - Julia Mozdyniewicz....POL
9.Nikita Nikitin - Natalia Moraru....MDA
10.Ernests Aksels Dimants - Marija Pascenko....LAT
11.Nicolas Aaron Eichhorn - Katharina Jewdokimenko....GER
12.Marco Kindsigo - Lisete Marjapuu....EST
13.Edvardas Masaro - Patricija Rinkeviciute....LTU
14.Utku Ovunc Unlu - Ada Usluel....TUR
15.Matyas Felcman - Lucie Ruzickova....CZE
16.Lan Yu Hsiang - Weng Ariel....TPE
17.Lorenzo Colin - Angelina Mosa....FRA
18.Guilherme Rodrigues - Marta Coelho....POR
19. - 21.Itay Fleshler - Neta Ayvazov....ISR
19. - 21.Tamir Azbel - Anna Kozyar....CAN
19. - 21.Vid Steinfelser - Zara Avsec....SLO
22.Dominik Indro - Liana Ferjancova....SVK
23. - 24.Benjamin Jonsson - Amalie Hindsgaul....SWE
23. - 24.Ole-Gunnar Eriksen - Adele Rieger....NOR
25.Ivan Smirnov - Angelina Jeved....CYP
26.Raul Toparcean - Julia Beissel....AUT
27.Tobias Skandov - Ida Marie Hegelund....DEN
28.Ivan Totov - Mariana Zhekova....BUL
29.Govard Cholponbaev - Aibiike Nurlanova....KGZ
30.Soma Yamamoto - Marina Miki....JPN
31.David Ljevar - Marta Marki....CRO
32.Elias Saastamoinen - Emmiina Alimattila....FIN
33.Nikola Popovic - Andrea Savanovic....SRB
34.Kalin Glatkov - Elena Mirkova....MKD

Pasaules čempionāts Pieaugušajiem ST, 19.10.2019., Leipzig, Vācija.

1.Dmitry Zharkov - Olga Kulikova....RUS
2.Nikolay Darin - Natalia Seredina....MDA
3.Andrey Motyl - Ekaterina Kim....RUS
4.Zhao Peng - Wang Qi....CHN
5.Eros Sciamanna - Anna Angelika Jaglinska....POL
6.Alessandro Ilarioni - Aurora Sbardella....ITA
7.Andres Liiv - Kristin Vaha....EST
8.Alessandro Bosco - Federica Bosco....ITA
9.Cheng Dan - LI Zhenni....CHN
10.Jiang Jiying - Zhao Yuye....CHN
11.Valentin Lusin - Renata Lusin....GER
12.Oleksii Guzyr - Rikako Ota....JPN
13.Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
14.Sean Smullen - Aimie Leak....IRL
15.Marts Punins - Dana Jakobsone....LAT
16. - 17.Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk....UKR
16. - 17.Simone Santoro - Tiziana Morgillo....ITA
18.Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic....GER
19.Sergey Ternovskikh - Valeria Afanasieva....RUS
20.Alessandro D'Amora - Maria Gorelik....ITA
21. - 22.Dmytro Savynskyi - Yuliia Savynska....UKR
21. - 22.Wang Xiao - Wang Yixin....CHN
23.Kim Kihwan - Park Ye Rang....KOR
24.OK Jae-seok - Yang Ji-Sun....KOR
25.Andriy Turkiv - Yelyzaveta Vysotska....UKR
26. - 27.Michal Drha - Klara Drhova....CZE
26. - 27.Alessandro serra - Laura Barra....ITA
28.Masayuki Ishihara - Rara Ishihara....JPN
29.Robin Ondracek - Tereza Jendrulkova....CZE
30.Zdeno Blesak - Henrieta Vadkerti....SVK
31.Gleb Moly - Yuliana Ovchinnikova....RUS
32.Ciccio Pecoraro - Jasmijn Pecoraro-van Jole....NED
33.Victor Fischer - Alexandra Rehn....GER
34.Pierre Troussard - Debora Bourdon....FRA
35. - 37.Vsevolod Knyaz - Khrystyna Lyubuska....UKR
35. - 37.Daniil Vesnovskiy - Emily Thorpe....USA
35. - 37.Sergio Costa - Ana Rita Almeida....POR
38.Yoshiki Kitada - Chiyo Kitada....JPN
39. - 41.Sergio Lourenco - Catia Cerqueira....POR
39. - 41.Matthias Schoof - Anja Eilers-Schoof....GER
39. - 41.Heinz-Josef Bickers - Aurelia Bickers....GER

Pasaules čempionāts Jauniešiem 10 dejās, 19.10.2019., Kyiv, Ukraina

1.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2.German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
3.Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
4.Jakub Bruck - Marina Makarenko....CZE
5.Boldojan Lucian Constantin - Dinca Roxana Maria....ROU
6.Vladislav Tsikhanovskiy - Veronika Tsikhanovska....UKR
7.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
8.Ron Brener - Michal Itelman....ISR
9. - 10.Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
9. - 10.Kristers Smits - Elizabeth Shlimovich....USA
11.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
12.Jan Bednarz - Wiktoria Lassak....POL
13.Nunzio Stancampiano - Teresa Castelli....ITA
14.Nguyen Cao Thanh Nhan - Varvara Goncharenko....VIE
15.David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
16.Artur Biele - Marija Elizabete Kravcuka....LAT
17.Georgi Klementjev - Elika Zohhova....EST
18. - 19.Sin Kam Ho - Lee Jerry....HKG
18. - 19.Kosei Sotome - Eika Sotome....JPN
20. - 21.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
20. - 21.Joan Albelda - Vanesa Maroto....ESP
22.Nikoloz Mujiri - Olga Martovitskaya....GEO
23.Martin Slavoev - Yelyzaveta Kravetz....BUL
24.Florian Baudoux - Natalia Sadowska....FRA
25.Maxim Shevchenko - Madina Amanzholova....KAZ
26.Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
27.Jens Kristian Auring - Amalie Aune....NOR
28.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
29.Eli Blyuss - Beatrice Oberfeld....CAN
30.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
31.Rischak Balazs - Dajka Csenge....HUN
32.Daniel Lavrukhin - Hayleigh Miller....IRL
33.Timur Ozer - Duru Solakoglu....TUR
34. - 35.Zan Stajan - Ana Stajan....SLO
34. - 35.Tomas Pedro - Mafalda Lacerda....POR
36.Sava Andric - Anastasija Pejovic....SRB
37.Iakovos Philippou - Erika Lyukmanova....CYP

Eiropas čempionāts Jauniešiem ST, 14.10.2019., Chisinau, Moldova.

1.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2.Zicoane Heler Sebastian Alin - Copos Anca....ROU
3.Ivan Reshetnikov - Elizaveta Kharinova....RUS
4.Dragos Cimbir - Beatricia Rotaru....MDA
5.Karolis Burneikis - Izabele Sekaite....LTU
6.Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
7.Gabriele Bono - Aurora Gioncada....ITA
8.Jakub Bruck - Marina Makarenko....CZE
9.Semen Ezhov - Marianna Butuzova....AZE
10.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
11.Gabriel Korpas - Vanessa Murajdova....SVK
12.Vladislav Tsikhanovskiy - Veronika Tsikhanovska....UKR
13.Comsa Dragos-Marian - Alexandra Cristina Bujor....ROU
14. - 16.Andrejs Grinevics - Kornelija Dobrovolskyte....LAT
14. - 16.Ionel Egor - Rita Schumichin....GER
14. - 16.Kaspar Kaldaru - Agneta Pukk....EST
17.Georgi Klementjev - Elika Zohhova....EST
18.Robert Kwasniak - Justyna Labuz....POL
19. - 20.Sebastiano Grande - Stefania Sartini....ITA
19. - 20.Deyan Vlaykov - Emily Vlaykova....BUL
21.Ian Vargas - Sheyla Jimenez....ESP
22.Ivan Valeri Zahariev Aguilar - Arina Borgoyakova....ESP
23.Mykyta Zherdiev - Daryna Antonova....UKR
24.Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
25. - 27.Roberts Andersons - Katrina Paula Maksimova....LAT
25. - 27.Ron Brener - Michal Itelman....ISR
25. - 27.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
28.David Jenner - Elisabeth Tuiguno....GER
29.Eyal Ately - Karin Kaykov....ISR
30.Kacper Greczynski - Natalia Dabrowska....POL
31.Jonas Tomanek - Sarka Kosmakova....CZE
32.Dennis Aisenstadt - Emily Damm-Jakobsen....DEN
33. - 34.Sergei Varnitcyn - Cassandra Juul Poulsen....DEN
33. - 34.Sevastsyan Zolatau - Iryna Komar....BLR
35.Leon Muehleder - Farkas Liliana....AUT
36.Justas Gedgaudas - Aine Rutkauskaite....LTU
37.Roy Kricheli - Ksenia Karpova....AUT
38.Florian Baudoux - Natalia Sadowska....FRA
39.Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
40.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
41.Lassi Kokkonen - Saaga Bruun....FIN
42.Andriy Ivanina - Gaelle Anton....FRA
43.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
44. - 45.Vetle Kleveland - Helene Au....NOR
44. - 45.Mikita Lukashou - Sandrina Cruijsberg....NED
46.PATRIK KLUN - Marusa Rako....SLO
47. - 48.Georgi Gochev - Valeria Kostova....BUL
47. - 48.Kovacs-Kalic Karoly Peter - Balogh Zsofia....HUN
49.Fabian David Laszlo - Dode Ingrid....HUN
50. - 53.Yigit Alemdaroglu - Nehir Polat....TUR
50. - 53.Gabriel Leo Ivarsson - Sandra Dilja Kristinsdottir....ISL
50. - 53.Shane Lincoln - Emma Merrigan....IRL
50. - 53.Zan Stajan - Ana Stajan....SLO

Pasaules čempionāts U21 ST, 12.10.2019., Bilbao, Spānija.

1.Marco Bodini - Kristina Charitonovaite....ITA
2.Stan Tiberiu-Florin - Grigore Daria....ROU
3.Dmitry Chelpanov - Maria Izotova....RUS
4.Luciano Donato - Adele Diodati....ITA
5.Oleg Chzhen - Alina Ageeva....RUS
6.Maxim Pugachev - Kira Oxas....RUS
7. - 8. Ilia Rotar - Silvia Susanne Barjabin....EST
7. - 8. Vladislav Kozhevnikov - Eleonora Metelitsa....RUS
9.Danila Mazur - Milana Barvinok....RUS
10.Vladislav Palagniuk - Valeriya Menyaylo....AZE
11.Ilya Gasanov - Liudmila Raevskaya....RUS
12. - 14.Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
12. - 14.Yang Haoning - Zuo Jiaojiao....CHN
12. - 14.Filip Sevcik - Valeriia Polotniak....SVK
15.Rustam Abdrakhmanov - Alena Fedorik....RUS
16. - 17.Gleb Bannikov - Ada Varstala....FIN
16. - 17.Tomasz Augustynowicz - Katarzyna Batyra....POL
18. - 19.Evgeny Mironov - Anastasia Plastinina....RUS
18. - 19.Anton Peredery - Arina Kolosova....RUS
20.Daniel Mueller - Anna Gommer....GER
21.Tim Fleischer - Angelina Bar....GER
22.Tomas Janonis - Anna Carbone....LTU
23.Dennis Matveev - Anna Jonczyk....USA
24.Arseny Karpachev - Polina Konina....RUS
25. - 26.Savely Brynza - Julia Spasova....RUS
25. - 26.Andrey Prikhodko - Nora Corpas....ESP
27.Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
28.Mykhailo Benivskyi - Daiana Bondar....UKR
29. - 30.Stiliyan Stanev - Rosi Mihaleva....CAN
29. - 30.Mateusz Tajak - Julia Surys....POL
31.Dawid Duda - Betija Kaire....LAT
32. - 34.Oliver Los Chovanec - Eliska Placha....CZE
32. - 34.Szalai Denes Ferenc - Balla Petra....HUN
32. - 34.Konrad Kucharczyk - Marta Ejsmont....POL
35.Viktor Placko - Nina Ratkovska....SVK
36. - 37.Wiktor Purczynski - Gabriela Werblinska....POL
36. - 37.Andrey Petriaev - Marina Prokofieva....RUS
38. - 39.Danyil Rybalko - Juliana Vaarvik....NOR
38. - 39.Dmitry Zakharenko - Anastasia Zakharenko....RUS
40. - 41.Matteo Milini - Martina Rossi....ITA
40. - 41.Paulius Ditauskas - Beatrice Abugelyte....LTU
42.Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska....POL
43.Marek Rebro - Patricia Piestanska....SVK
44.Andrea Deleidi - MARIA MARTINELLI....ITA
45. - 46.Banu Rares - Catinca Banu....AUT
45. - 46.Jaakko Saaristo - Anne Haataja....FIN
47. - 48.Graziano Monaco - Anna Francesca Laraspata....ITA
47. - 48.Yan Ermolenskikh - Daria Chechel....RUS
49. - 50.Giovanni Maglio - Marika Corrado....ITA
49. - 50.Dmitry Leliukhin - Tatiana Kudriavtseva....RUS
51. - 52.Danila Shliakhov - Veronika Zobnitseva....RUS
51. - 52.Patrik Salamon - Sofiia Shcherbina....SVK
53. - 54.Edoardo Picco - Benedetta Ferrari....ITA
53. - 54.Negoita Alexandru Florin - Alexandru Roxana....ROU
55.Hristo Ivanov - Radina Bakardzhieva....BUL
56.Kristo Kama - Mariann Hendrikson....EST
57.Alessio Stella - Assunta Lirangi....ITA
58.Jules-Edouard Cabart - Anne-Victoire Cabart....FRA
59. - 60.Nikolay Vasilev - VERONIKA KAJIN....SLO
59. - 60.Matthew Kheyfets - Sima Sadykhov....USA
61. - 62.Jakob Stenbaek - Malou Dyrekaer Matthiesen....DEN
61. - 62.Sander Johannes Thorbjoernsen Guttorm - Kiil Ann Helen Meyer....NOR
63.Jaroslav Ihring - Natalia Varechova....SVK
64.Lin Daniel - Chen Angelina....TPE
65.Maksim Makarov - Maria Molchanova....RUS
66. - 67.Filip Franic - Vanesa Augustic....CRO
66. - 67.Aliaksandr Rybakou - Madeleine Mravkarov....USA

Eiropas čempionāts Jauniešiem 10 dejās, 21.09.2019., Bratislava, Slovākija

1.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2.Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
3.Jakub Bruck - Marina Makarenko....CZE
4.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
5.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
6.Nunzio Stancampiano - Teresa Castelli....ITA
7.Andrejs Grinevics - Kornelija Dobrovolskyte....LAT
8. - 9. Comsa Dragos-Marian - Alexandra Cristina Bujor....ROU
8. - 9. Vladislav Tsikhanovskiy - Veronika Tsikhanovska....UKR
10.Eyal Ately - Karin Kaykov....ISR
11.Kaspar Kaldaru - Agneta Pukk....EST
12.Florian Baudoux - Natalia Sadowska....FRA
13.Kacper Greczynski - Natalia Dabrowska....POL
14.Mathias Nyborg - Nikita Loew Kristensen....DEN
15. - 16.Mikhail Vinokurov - Mayya Spirina....AZE
15. - 16.David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
17.Sevastsyan Zolatau - Iryna Komar....BLR
18.Martin Slavoev - Yelyzaveta Kravetz....BUL
19.Laurynas Makarovas - Emilija Chepauskaite....LTU
20.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
21.Joan Albelda - Vanesa Maroto....ESP
22.Jens Kristian Auring - Amalie Aune....NOR
23.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
24.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
25.Sjoerd van Rijn - Jordan Koene....NED
26.Rischak Balazs - Dajka Csenge....HUN
27.Zan Stajan - Ana Stajan....SLO
28.Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
29.Sava Andric - Anastasija Pejovic....SRB
30.Tomas Pedro - Mafalda Lacerda....POR
31.Yigit Alemdaroglu - Nehir Polat....TUR
32.Hinrik Oli Gunnarsson - Elisabet Tinna Haraldsdottir....ISL


Pasaules čempionāts profesionāļu divīzijā LA, 01.09.2019., Bangkoka, Taizeme

1.Gabriele Goffredo - Anna Matus....MDA
2.Marts Smolko - Tina Bazykina....LATVIJA
3.Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
4.Hou Yao - Zhuang Ting....CHN
5.Kirill Kolpashchikov - Julia Remizova....RUS
6.Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro....ITA
7.David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
8.Viacheslav Benko - Elena Klepikova....RUS
9.Juan Manuel Gomez - Marina Mangione....ESP
10.Shinawat Lerson - Preeyanoot Patoomsriwiroje....THA
11.Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
12.Wang Ziming - Liu Ying....CHN
13.Javier Rodriguez Manzaneque - Cristina Manas Jimenez....ESP
14.Sutto Roland - Tombacz Aniko....HUN
15.Alexey Birman - Uliana Pustovalova....RUS
16.Marco Zingarelli - Ilaria Campana....ITA
17.Xia Yuanpeng - Zhao Han....CHN
18. - 19.Luca Santoro - Elettra Paniccia....ITA
18. - 19.Puttipong Kongsakul - Krittaporn Manasuth....THA
20.Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska....GER
21. - 22.Andrzej Cibis - Victoria Kleinfelder....GER
21. - 22.Yumiya Kubota - Natsumi Tokuno....JPN
23. - 24.Xie Zhaoji - Gui Ping....CHN
23. - 24.Gerald Jamili - Cherry Clarice Jamili....PHI
25. - 26.Yasuhiro Nishimura - Ayaka Torio....JPN
25. - 26.Adam Vasina - Dagmara Nowak....POL
27.Alessio Anastasio - Martina Orassi....ITA
28.Wang Zenghui - Zong Ying....CHN
29.Peng Yen-Ming - Zi Vicky....TPE
30.Hiroki Takatsuji - Yumi Okada....JPN
31.Ekkaphong Wittchow - Katharina Wagner....GER
32. - 33.Chien Thomas - Hung Vinca....TPE
32. - 33.Seigi Uotani - Ai Miyajima....JPN
34. - 40.Kodai Anigo - Satoko Anigo....JPN
34. - 40.Shoji Fujimi - Yoshiko Fujimi....JPN
34. - 40.Yoshiharu Iwamoto - Mari Gouda....JPN
34. - 40.Tsutomu Tanaka - Akane Tanaka....JPN
34. - 40.Lee Yau Loeng - Low Tzyy Yi....MAS
34. - 40.Ong Eric - Tan Rachel....SGP
34. - 40.Owen Nene - Linda Nene....RSA


Pasaules kauss pieaugušajiem ST, 20.07.2019., Da Lian, Ķīna

1.Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
2.Tomas Fainsil - Violetta Posmetnaya....GER
3.Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
4.Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
5.Igor Kruglov - Ekaterina Kazmirchuk....RUS
6.Pasquale Farina - Sofie Koborg....DEN
7.Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek....POL
8.Marco Sirocchi - Kilin Dora....ROU
9.Winson Tam - Anastasia Novikova....CAN
10.Munteanu Alexander - Anna Sheedy....USA
11.Liu YI - Zou Xiaotong....CHN
12.Vaclav Malek - Catharina Malek....AUT
13.Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin....HKG
14.Minato Kojima - Megumi Morita....JPN
15.Joost Findhammer - Sina Sawall....NED
16.Nguyen Duc Hoa - Nguyen Thi Hai Yen....VIE
17.Che Tin Long - Jiang Zixuan....MAC
18.Hoh Leonard - Mu Linda....MAS


Eiropas čempionāts profesionāļu divīzijā LA, 22.06.2019., Karlsruhe, Vācja

1.Gabriele Goffredo - Anna Matus....MDA
2.Marts Smolko - Tina Bazykina....LATVIJA
3.Vincenzo Mariniello - Sara Casini....ITA
4.Alexandr Shmonin - Maria Shmonina....RUS
5.Boie Bogdan - Natalia Luchiv....MDA
6.Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro....ITA
7.Kirill Kolpashchikov - Julia Remizova....RUS
8.David Jutge - Tatiana Podgornaia....FRA
9.Denis Kikhtenko - Galina Akopian....RUS
10.Telmo Madeira - Vanessa Ferrao....POR
11.Tomas Tanka - Dominika Feketova....SVK
12.Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska....GER
13.Salvatore Russo - Aurora Paniccia....ITA
14.Angelo Iovanna - Carola Bufalino....ITA
15.Nikolaj Lund - Marta Kocik....DEN
16.Eugen Plotnikov - Sophie Schuetz....GER
17.Sutto Roland - Tombacz Aniko....HUN
18.Antonio Tarantino - Veronica Tammaro....ITA
19.Alexey Birman - Uliana Pustovalova....RUS
20.Vadim Lehmann - Diana Maidanic....GER
21.Andrzej Cibis - Victoria Kleinfelder....GER
22.Luca Santoro - Elettra Paniccia....ITA
23.Pierre Troussard - Debora Bourdon....FRA
24.Vitalii Pidchenko - Kateryna Parfenova....UKR
25.Valerij Osadchenko - Olga Osadchenko....LTU
26.Alessio Anastasio - Martina Orassi....ITA
27.Marius Eckert - Zsofia Garbe....GER
28. - 29.Adam Vasina - Dagmara Nowak....POL
28. - 29.Simon Voelbel - Maria Schulle....GER
30.Pedro Vieira - Elena Pilipenko....POR
31.Budai Attila - Barna Lilla....HUN
32.Sergio Costa - Ana Rita Almeida....POR
33.Branislav Elias - Jana Hradilova....SVK
34.Jasper van den Ham - Kim van den Ham....NED
35. - 36.Maksym Salkov - Kateryna Kysleiko....UKR
35. - 36.Ekkaphong Wittchow - Katharina Wagner....GER

Eiropas čempionāts Pieaugušajiem 10 dejās, 07.06.2019., Kosice, Slovākija

1.Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
2.Semen Khrzhanovskiy - Elizaveta Lykhina....RUS
3.Earle Williamson - Veronika Myshko....UKR
4.Andrea Roccatti - Flaminia Iannone....ITA
5.Radim Stupka - Marika Odikadze....ISR
6.Matej Stec - Elena Popova....SVK
7.Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
8.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
9.Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite....LTU
10.Philip Andraus - Virginia Lesniak....GER
11.Andrii Kamyshnyi - Karina Shpakovskaya....AUT
12.Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
13.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
14.Michele Albigese - Isaincu Anelise Christiana....ROU
15.Romans Dobrecovs - Valeria Ovcharenko....LATVIJA
16.Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
17.Edvin Belousov - Majbritt Pagh Sillemann....DEN
18.Dawid Kurzawa - Kamilla Anuszkiewicz....POL
19.Edgar Sztuce Vel Stuzmania - Gemma Dominguez Garcia....ESP
20.Mihu Catalin Andrei - Maria Lie Ramella....NOR
21.Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
22.Jiri Kejzar - Barbora Koskova....CZE
23.Jaakko Saaristo - Anne Haataja....FIN
24.Ronyai Zoltan - Busa Dora....HUN
25.Saamuel Rammo - Marianne Akke....EST
26.Aleksa Matovic - Jovana Klenkovski....SRB
27.Sam Ardekani - Fanny Sandegren....SWE
28.Stefan Cloudt - Eline Cloudt....NED


Pasaules čempionāts Senioriem I 10 dejās, 01.06.2019., Szombathely, Ungārija

1.Erik Heyden - Julia Luckow....GER
2.Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina....ROU
3.Yevgen Dmytrenko - Mery Lenz....ARG
4.Ruben Viciana Lopez - Eva Moya....ESP
5.Szantho Peter - Juhasz-Szantho Szilvia....HUN
6.Duarte Sousa - Elisabete Pera....POR
7.Salvatore Calio' - Agata Maiorana....ITA
8.Linar Siraziev - Tatiana Borisovskaya....RUS
9.Pasquale Maiello - Iveta Vargova....SVK
10.Alexey Silin - Anastasia Silina....RUS
11.Zbynek Deyl - Martina Deylova....CZE
12.Gwenael Longuet - Laetitia Deplano....FRA
13.Martin Cech - Katerina Cechova....CZE
14.Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk....POL
15.Petr Kiesel - Nikola Mikeskova....CZE
16.Evgeny Tregubov - Irina Tregubova....RUS
17.Aleksi Volanen - Outi Pontinen....FIN
18.Don Pham - Yeap Angelyn....CAN
19. - 20.Jan Zaminer - Muna Brisam-Zaminer....GER
19. - 20.Roman Vseticka - Martina Jalovecka....CZE
21.Peter Psenak - Drahoslava Psenakova....SVK
22.Daniel Tlapak - Edita Hudikova....CZE
23.Takayoshi Oshima - Kanon Akiyoshi....JPN
24. - 25.Ondrej Bahensky - Lucie Kosova....CZE
24. - 25.Sergejs Latnikovs - Kristine Latnikova....LATVIJA
26.Pavol Zalom - Blazena Zalomova....SVK
27.Nicolas Moya - Vaiki Tamagna....FRA
28.Martin Klempir - Romana Vitkova....CZE
29.Pasi Rautio - Minttu Pajunen....FIN
30.Timo Verhoeven - Isabell Verhoeven....GER
31.Tibor Stano - Lucie Stano....CZE
32.Felix Locher - Silvia Nater....SUI
33.Vitaliy Rechnoi - Kersti Rechnaja....EST
34.Pierre-Yves Richoz - Audrey Etter....SUI
35. - 36.Alexei Achinfiev - Csilla Kosztak....CAN
35. - 36.Denis Kojinov - Jeanette Chevalier....USA
37.Janis Berzins - Dong Xiuyi....LATVIJA


Eiropas čempionāts Pieaugušajiem LA, 25.05.2019., Parīze, Francija

1.Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno....RUS
2.Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska....GER
3.Timur Imametdinov - Nina Bezzubova....GER
4.Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova....FRA
5.Andrea Silvestri - Varadi Martina....HUN
6.Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak....POL
7.Guillem Pascual - Rosa Carne....ESP
8.Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
9.Moldovan Paul - Tatar Cristina....ROU
10.Anton Aldaev - Natalia Polukhina....RUS
11.Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen....DEN
12.Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
13.Sutu George - Tereza Florova....CZE
14.Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra....ROU
15.Marek Bures - Anastasiia Iermolenko....CZE
16.Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
17.Eric Testa - Federica Brezzo....ITA
18.Jokubas Venckus - Migle Klupsaite....LTU
19.Adria Martos - Juline Carrel....ESP
20.Grzegorz Zmokly - Magdalena Abramowicz....POL
21.Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko....AZE
22.Egor Kondratenko - Mie Lincke Funch....DEN
23.Miha Zerjav - Karcagi Laura....HUN
24.Eric Izakson - Mishel Magera....ISR
25.Lucas Felici - STELLA GALVEZ....FRA
26.Giuseppe Incatasciato - Eva Fus....AUT
27.Earle Williamson - Veronika Myshko....UKR
28.Daniil Porcesco-Gozun - Elene Davitaia....MDA
29.Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal....NOR
30.Lars Olav Eltervaag - Paraskevi Zygouri....NOR
31.Sebesi Hunor - Jaroslava Huber....AUT
32.Andrea Borrelli - Chantal Green....ENG
33.Akim Pekunov - Masa Kastelic....SLO
34.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
35.Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
36.Nikolay Kolev - Ekaterini Kratira....GRE
37.Vicenc Torremade - Megija Dana Morite....LATVIJA
38. - 40.Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
38. - 40.Matas Lukasovas - Rugile Monginaite....LTU
38. - 40.Robin Alexander Veskus - Diana Gavrilova....EST
41.Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko....TUR
42. - 43.Tanabay Tokgoz - Dan Eliza....TUR
42. - 43.Viacheslav Pastukhov - Karyna Kalykhan....BLR
44. - 45.Nunzio Felice - Mari Yiangou....CYP
44. - 45.Radovan Kurinec - Eliska Lencesova....SVK
46.Tomas Baka - Orsolya Farkasova....SVK
47. - 48.Miguel Fernandes - Patricia Gomes do Carmo....POR
47. - 48.Artur Posedkin - Patricia Herceg....CRO
49.Miko Sirolinna - Laura Lackman....FIN
50.Pitt-Alexander Wibawa - Tiara-Sophia Wibawa....SUI
51.Dmytro Skurativskiy - Yuliya Sukhotska....UKR
52.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
53. - 54.Konstantinos Athanasiadis - Evgenia Polychronopoulou....GRE
53. - 54.Vasil Pavlov - Tanya Baltova....BUL


Pasaules čempionāts U21 10 dejās, 18.05.2019., Erevāna, Armēnija

1.Oleg Chzhen - Alina Ageeva....RUS
2.Yaroslav Kiselev - Sofia Philipchuk....RUS
3.Akim Pekunov - Masa Kastelic....SLO
4.Vladislav Kozhevnikov - Eleonora Metelitsa....RUS
5.Vladislav Stytsiuk - Irina Klochanova....RUS
6.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
7.Filip Sevcik - Valeriia Polotniak....SVK
8.Veniamin Timofeev - Ksenia Pakhomova....RUS
9.Danila Sitovs - Violetta Levchenko....LATVIJA
10.Igor Vaniukov - Veronika Zobnitseva....RUS
11.Dumitru Sardari - Felicia Lungu....MDA
12.Nikita Titov - Diana Nikulina....RUS
13.Alexandr Abramovskikh - Sofia Melikian....ARM
14.Vladislav Zhigarev - Diana Epeykina....RUS
15.Dawid Kurzawa - Kamilla Anuszkiewicz....POL
16.Egor Shumkov - Veronika Kotova....RUS
17.Nikita Kolotukhin - Elizaveta Dobriakova....RUS
18.Davide Corrodi - Maja Kucharczyk....SUI
19.Dennis Matveev - Anna Jonczyk....USA
20.Jaakko Saaristo - Anne Haataja....FIN
21.Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska....POL
22.Ivan Marochkin - Victoria Fomina....RUS
23.Antti Kapanen - Ada Varstala....FIN
24.Alexey Kapusta - Anastasia Zharkova....RUS
25.Simone Boccialoni - Greta Fiore....ITA
26.Danila Vinokurov - Vera Shkryleva....RUS
27. - 28.Ander Saago - Kristel Moorats....EST
27. - 28.Ivan Valeri Zahariev Aguilar - Arina Borgoyakova....ESP
29.Yan Ermolenskikh - Daria Chechel....RUS
30.Kristo Kama - Mariann Hendrikson....EST
31.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
32.Ivan Jarnec - Ana Ekart....SLO
33. - 35.Jurica Kavran - Tihana Vusic....CRO
33. - 35.Aleksandr Matorin - Evgenia Lenskaya....RUS
33. - 35.Eitam Mor - Karin Sorochinsky....ISR
36.Deimantas Murauskas - Kamile Dunskyte....LTU
37.Valery Cherkasov - Maria Prokopenko....RUS
38.Kanat Imangaliev - Yekaterina Lagutina....KAZ
39.Andre Viana - Daniela Marreiros....POR
40.Ashot Tonyan - Daniela Melkonyan....ARM
41.Nikita Naumkin - Sofia Piloyan....RUS
42.Edgar Avetisyan - Eliza Ageeva....ARM


Eiropas čempionāts Pieaugušajiem ST, 11.05.2019., Salaspils, Latvija

1.Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite....LTU
2.Francesco Galuppo - Debora Pacini....ITA
3.Evgeny Moshenin - Dana Spitsyna....RUS
4.Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva....LTU
5.Evgeny Nikitin - Anastasia Miliutina....RUS
6.Madis Abel - Aleksandra Galkina....EST
7.Edgars Linis - Eliza Ancane....LATVIJA
8.Anton Skuratov - Alena Uehlin....GER
9.Vadim Shurin - Anastasia Meshkova....LATVIJA
10.Cojoc Rares - Matei Andreea....ROU
11.Pasquale Farina - Sofie Koborg....DEN
12.Dariusz Mycka - Madara Freiberga....POL
13.Dmitri Kolobov - Signe Busk....DEN
14.Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych....CYP
15.Marco Sirocchi - Kilin Dora....ROU
16.Matteo Cicchitti - Simona Brecikova....SVK
17.David Odstrcil - Tara Bohak....CZE
18.Ergo Lukk - Baile Paris....EST
19.Michal Zacharewicz - Katarzyna Czyzyk....POL
20.Radim Stupka - Marika Odikadze....ISR
21.Dominykas Granskas - Helene Spilling....NOR
22.Nicolas Ballester - Simona Gentile....ESP
23.Iliya Dobrev - Ana Mesec....SLO
24.Kostadin Vasilev - Roberta Scuderi....BUL
25.Dmytro Yevtyeryev - Valeriia Dorofei....UKR
26.Earle Williamson - Veronika Myshko....UKR
27.Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina....FRA
28.Roberto Carano - Francesca Francini....ITA
29.Rinat Sunitulin - Maria Peregudova....ALB
30.Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva....BLR
31. - 32.Szabo Viktor - Vanja Vujic....CRO
31. - 32.Edgar Sztuce Vel Stuzmania - Gemma Dominguez Garcia....ESP
33.Klemens Hofer - Barbara Westermayer....AUT
34. - 35.Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha....FRA
34. - 35.Joao Relha - Alicja Ciesielska....POR
36.Matej Stec - Elena Popova....SVK
37. - 38.Vaclav Malek - Catharina Malek....AUT
37. - 38.Alexey Tsarev - Alena Stadnik....AZE
39. - 40.Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka....HUN
39. - 40.Dominik Stoeckl - Madeline Weingaertner....GER
41. - 42.Martin Mestek - Anna Stareckova....CZE
41. - 42.Jaakko Saaristo - Anne Haataja....FIN
43. - 49.Bencze Istvan - Prozlik Anna....HUN
43. - 49.Jure Bergant - Milana Chekanova....SLO
43. - 49.Volodymyr Kasilov - Yulia Dreier....SUI
43. - 49.Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava....BLR
43. - 49.Vladislav Palagniuk - Valeriya Menyaylo....AZE
43. - 49.Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North....ENG
43. - 49.Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir....ISL
50.Wesley van Riel - Bach Patricia....NED
51. - 52.Eevertti Overmark - Milja Annele Vainikka....FIN
51. - 52.Vedran Sraga - Paula Hude....CRO
53. - 54.Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik....NOR
53. - 54.Raffaele Gesmundo - Ida Sund....SWE
55.Petar Marjanovic - Anastasia Volzhina....SRB
56. - 57.Alexei Melentii - Avram Raluca....MDA
56. - 57.Jody Schoonus - Kim de Haan....NED
58.Gabriel Livshits - Sharon Nerst....ISR
59.Bernardo Venceslau - Maira Caires....POR
60.Sam Ardekani - Fanny Sandegren....SWE
61. - 62.Robin Lataire - Elien Laukens....BEL
61. - 62.Nemanja Simikic - Tijana Simikic....SRB


Eiropas kauss Pieaugušajiem LA, 11.05.2019., Salaspils, Latvija

1.Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova....EST
2.Maxim Elfimov - Evgenia Churikova....RUS
3.Vito Coppola - Oona Oinas....ITA
4.Jokubas Venckus - Migle Klupsaite....LTU
5.Cseke Zsolt Sandor - Malika Dzumaev....GER
6.Maksym Kravchenko - Paula Kukute....LATVIJA
7.Alexey Korobchenko - Liana Odikadze....ISR
8.Grzegorz Zmokly - Magdalena Abramowicz....POL
9.Tomas Gal - Sabina Karaskova....CZE
10.Paraschiv Mihai -Vlad - Tudorache Irina Elena....ROU
11.Erekle Girgvliani - Lele Khutsishvili....GEO
12.Lucas Felici - STELLA GALVEZ....FRA
13.David Diaz Falcon - Denise Beccari....ESP
14.Marco Gervasi - Torocsik Timea....HUN
15.Giuseppe Incatasciato - Eva Fus....AUT
16.Akim Pekunov - Masa Kastelic....SLO
17.Miguel Fernandes - Patricia Gomes do Carmo....POR
18.Oleksandr Iorgov - Maryna Mityeva....UKR
19.Alexandr Abramovskikh - Sofia Melikian....ARM
20.Ihar Dashchechka - Palina Pesetskaya....BLR
21.Andras Koops - Laura van der Galien....NED
22.Miko Sirolinna - Laura Lackman....FIN
23.Jakob Stenbaek - Malou Dyrekaer Matthiesen....DEN
24.Jaroslav Obona - Olessya Antochshuk....SVK


Eiropas čempionāts Jauniešiem LA, 20.04.2019., Chisinau, Moldova

1.Vladislav Untu - Polina Baryshnikova....MDA
2.German Pugachev - Ariadna Tishova....RUS
3.Marian Hlavac - Tereza Maturova....CZE
4.Nitu Eric Marius - Iosub Antonia Ioana....ROU
5.Sergey Bykovsky - Uliana Zhukova....RUS
6.Michele Musella - Johana Musella....ITA
7. - 8.Mihai Alexandru Cristian - Melissa Roberta Ababei....ROU
7. - 8.Antonio Mosa - Mihaela Antonova....FRA
9.Augustinas Trinkus - Neda Elena Salugaite....LTU
10. - 11.Ron Brener - Michal Itelman....ISR
10. - 11.Danila Sitovs - Violetta Levchenko....LATVIJA
12.Nikita Myakshin - Milena Papazian....ARM
13.Robert Veide - Amanda Rebeca Padar....EST
14. - 16.Jakub Bruck - Marina Makarenko....CZE
14. - 16.Fabian Glatz - Delia Breitmaier....GER
14. - 16.Gianmarco Sposato - Aurora Ranvestel....ITA
17. - 18.Axel Sampino - Anna Zgonnikova....FRA
17. - 18.Shvartsburd Yehonatan - Elinor Gershfeld....ISR
19.Mads Friis Lassen - Ilona Sak....DEN
20. - 21.Jan Bednarz - Wiktoria Lassak....POL
20. - 21.Tim Grabenwoeger - Cremar Natalie....AUT
22.Dumitru Sardari - Felicia Lungu....MDA
23.Artem Oberemok - Ema Tomasova....SVK
24.David Jenner - Elisabeth Tuigunov....GER
25.Joan Albelda - Vanesa Maroto....ESP
26.Andrei Petcu - Barna Nicole - Vanessa....HUN
27. - 28.Dmytro Taranov - Gabriele Bartkute....LTU
27. - 28.Vladislav Tsikhanovskiy - Veronika Tsikhanovska....UKR
29.Hubert Raczek - Magdalena Kowalska....POL
30.Patrik Buda - Silvia Budova....SVK
31.Patrik Seretin - Ema Pilic....CRO
32.Nikolaos Karoglou - Polyvia Moschou....GRE
33.Arseni Shastakou - Aliaksandra Kotava....BLR
34. - 35.Jens Kristian Auring - Amalie Aune....NOR
34. - 35.Vladyslav Liubchak - Khrystyna Zarytska....UKR
36.Armands Ezergaylis - Anna Marija Civako....LATVIJA
37.Eetu Lamsa - Emilia Prykari....FIN
38.Ian Vargas - Sheyla Jimenez....ESP
39.Victor Dulac - Anisa Farhi....BEL
40. - 41.Daniil Bondarenco - Juliana Reis Antunes....POR
40. - 41.Rasmus Sokrates Thorbjoernsen Guttorm - Alina Vaarvik....NOR
42.Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria....SWE
43. - 44.Olli Seppaenen - Peppi Kodis....FIN
43. - 44.Aleksandr Tishuk - Katsiaryna Shibeko....BLR
45.Sergei Varnitcyn - Cassandra Juul Poulsen....DEN
46.Georgi Gochev - Valeria Kostova....BUL
47. - 55.Nino Djordjevic - Ana Gedl....SLO
47. - 55.Orbay Erturk - Serenay Buyukkapucu....TUR
47. - 55.Simon Hernandez Isaksson - Linn Stenmark....SWE
47. - 55.Philipp Hofstetter - Anissia Enes....SUI
47. - 55.Kaan Kurukahvecioglu - Melis Basturk....TUR
47. - 55.Martin Kyuchukov - Antonina Klyambova....BUL
47. - 55.Artjoms Pahomovs - Gerli Luige....EST
47. - 55.Rischak Balazs - Dajka Csenge....HUN
47. - 55.Alexander Vidovic - Lana Ilic....SRB



Pasaules čempionāts Senioriem I ST, 20.04.2019., Berīne, Vācija


1.Dmitry Vorobiev - Oxana Skripnik....RUS
2.Fabian Wendt - Anne Steinmann....GER
3.Corentin Normand - Laura Lozingue....FRA
4.michael mammoliti - Silvia Mariotti....ITA
5.Ignazio Grignani - Ilaria Gianfranchi....ITA
6.Nedelcu Silviu Adrian - Nedelcu Nicoleta....ROU
7.Alexei Kirillov - Natalia Krapil....BL
8.Alexey Silin - Anastasia Silina....RUS
9.Alberto D'Elia - Giorgia Gubitoso....ITA
10. - 11.Kemeny Tamas - Princz Nora....HUN
10. - 11.Pasquale Maiello - Iveta Vargova....SVK
12.Salvatore Calio' - Agata Maiorana....IT
13.Ruben Viciana Lopez - Eva Moya....ESP
14.Gatis Simsons - Julija Simsone....LATVIJA
15. - 16.Simone Carrer - Ilaria Dalla Libera....ITA
15. - 16.Felix Teufert - Melanie Ahl-Jende....GER
17.Zdenek Pribyl - Lenka Pribylova....CZE
18.Linar Siraziev - Tatiana Borisovskaya....RUS
19. - 20.Tomas Rimkus - Nerija Surblyte....LTU
19. - 20.Marco Rizzotto - Alina Klonova....LATVIJA
21.Vitaly Vinogradov - Anna Kostiunina....RUS
22.Martin Cech - Katerina Cechova....CZE
23.Marco Pigna - Alessia Alunno....ITA
24.Yevgen Dmytrenko - Mery Lenz....ARG
25.Mirko Gandelli - Elena Pariscenti....ITA
26.Alexandr Vasiliev - Tatiana Permiakova....RUS
27.Lionel Lepreux - Charlotte Milleville....FRA
28. - 30.Oleg Burlakov - Maria Naydenova....RUS
28. - 30.Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk....POL
28. - 30.Gwenael Longuet - Laetitia Deplano....FRA
31.Sascha Otto - Janne Vollmer....GER
32.Toyonori Morikawa - Yuka Suzuki....JPN
33. - 34.Petr Bayerle - Barbora Snajderova....CZ
33. - 34.Matteo Bologni - Daniela Chiasserini....ITA
35.Koichi Takasugi - Ayako Takasugi....JPN
36. - 39.Erik Heyden - Julia Luckow....GER
36. - 39.Martin Karel - Monika Simonova....SVK
36. - 39.Milan Sedlar - Martina Grosupova....CZE
36. - 39.Sebastian Spoerl - Kristina Rodionova....GER
40. - 41.Dennis Ciomber - Julia von Bruehl....GER
40. - 41.Marco Cilli - Angela Sfregola....ITA
42. - 43.Christian Brinkmann - Alena Ostholt....GER
42. - 43.Thomas Henker - Sylvana Drewes....GER
44. - 45.Bogdan Kostov - Megumi Miyashita....CZE
44. - 45.Roman Vseticka - Martina Jalovecka....CZE
46.Mark Turpin - Sina Turpin....GER
47.Luca Zanon - Irene Magnago....ITA
48.Patrick Cado' - Ilenia Cappeller....ITA
49.Zbynek Deyl - Martina Deylova....CZE
50. - 51.Kai Fleischer - Sabrina Schindler....GER
50. - 51.Vasyl Porokhovskyy - Olga Baltrunas....UKR
52. - 56.Michel Lamine - Melissa Vandenhove....BEL
52. - 56.Sergey Solozhnetsev - Anna Maltsava....BLR
52. - 56.Karel Stanke - Zuzana Stanke....CZE
52. - 56.Roland Tines - Heidrun Puskas....GER
52. - 56.David Wolfkuhl - Natalia Reichert....GER
57.Matthew Sorrentino - Theresa Vallese....USA
58. - 61.Bruno Bohn - Monika Bohn....GER
58. - 61.Sietse de Ridder - Marielle Leonupun....NED
58. - 61.Eduard Grohman - Heidi Soerensen....DEN
58. - 61.Frederick Roesler - Janine Rusher....GER
62. - 63.Tobias Neugebauer - Erika Neugebauer....GER
62. - 63.Nerijus Stukas - Laura Montvilaite....LTU
64. - 65.Maciej Okon - Agata Zielinska-Okon....POL
64. - 65.Erik Snijders - Femke Adriaans....NED
66. - 67.Sander Egges - Iris Busscher....NED
66. - 67.Jan Steinmetzer - Judy Ewert....GER
68. - 71.Christian Held - Nicole Held....GER
68. - 71.Petr Kiesel - Nikola Mikeskova....CZE
68. - 71.Peter Schaldemose - Liubov Penova Mattes....DEN
68. - 71.Patrick van der Meer - Sabrina van der Meer....GER
72. - 73.Ricardo Duarte - Ines Mendes....POR
72. - 73.Christian Sachtschal - Anja Zellermayr....GER
74. - 75.Harri Harjula - Sanna Kakko....FIN
74. - 75.Mario Ninaus - Friederike Ninaus....AUT
76. - 79.Jochen Noelle - Tatjana Flohr....GER
76. - 79.Arnd Steinhaeuser - Martina Lotsch....GER
76. - 79.Markus Vogel - Silke Vogel....GER
76. - 79.Jens Vogelgesang - Franziska Vogelgesang....GER
80.Martin Petrik - Marie Dolezelova....CZE
81. - 84.David Heiland - Irina Akalowski....GER
81. - 84.Jeroen Ricken - Heleen Busscher....NED
81. - 84.Stefan Sechelmann - Franziska Sechelmann....GER
81. - 84.Ondrej Bahensky - Lucie Kosova....CZE
85.Joerg Kuegler - Eva Maria Hundstorfer....AUT
86. - 88.Christian Kanew - Stefanie Mueller....GER
86. - 88.Michael Lennig - Kathrin Wulf....GER
86. - 88.Miloslav Mareska - Lenka Mareskova....CZE
89. - 93.Berry de Groot - Rebeca Kannekens....NED
89. - 93.Volker Hoschke - Anja Munk....GER
89. - 93.Luca Nicchiotti - Linda Pezzella....ITA
89. - 93.Zbigniew Rybarczyk - Anke Schmidt....GER
89. - 93.Martin Soutier - Monika Rothenfusser....GER
94. - 95.Nils Junga - Natalia Scherer....GER
94. - 95.Martin Lutz - Sabine Meusel....GER
96.Jan Zaminer - Muna Brisam-Zaminer....GER
97. - 98.Maksym Omelchenko - Iryna Shevchuk....UKR
97. - 98.Christian Weber - Kim Weber....GER
99.Timo Verhoeven - Isabell Verhoeven....GER
100.Roman Pieczka - Dominika Pieczka....GER
101. - 103.Janis Berzins - Dong Xiuyi....LATVIJA
101. - 103.Christopher Kollar - Sina Bunzendahl....GER
101. - 103.Andreas Urban - Nadine Urban....GER
104.Eike Arndt - Nadine Meyer....GER
105. - 107.Benjamin Exner - Valeska Exner....GER
105. - 107.Daniel Petzold - Barbara Sandmeier....GER
105. - 107.Marco Walz - Christina Hopfgarten....GER
108.Torsten Buschmann - Maria-Dorothea Heidler....GER
109. - 111.Alan Burns - Kelly Batchelor....USA
109. - 111.Momocea Marius - Bunescu Suzana....ROU
109. - 111.Karel Strzanovsky - Anna Biernatova....CZE
112. - 117.Sandro Pascal Bahke - Yvonne Wilde....GER
112. - 117.Martin Klempir - Romana Vitkova....CZE
112. - 117.Wojciech Markowski - Natallia Damasevich....POL
112. - 117.Michael Seidel - Yvonne Burgdorf....GER
112. - 117.Daniel Selle - Sandra Gruenberg....GER
112. - 117.Tibor Stano - Lucie Stano....CZE
118. - 120.Christoph Krueder - Ewgenija Genschel....GER
118. - 120.Rene Mueller - Anna Maria Pfeffer....GER
118. - 120.George Borisov - Au Yuk Man Ada....HKG
121. - 125.Daniel Grosch - Marina Grosch....GER
121. - 125.Dzmitry Haurylin - Viktoryia Haurylina....BLR
121. - 125.Tom Henschel - Anke Weigelt....GER
121. - 125.Christian Hoffmann - Bianca Strauss....GER
121. - 125.Andreas Seiringer - Eveline Kopt....AUT
126. - 128.Claudius Adrian - Andrea Fischer-Adrian....GER
126. - 128.Alexander Barthel - Annett Neumann....GER
126. - 128.Thomas Busta - Manuela Busta....GER
129. - 133.Aria Baniahmad - Yvonne Boehme....GER
129. - 133.Bastian Ebeling - Claudia Schmidt....GER
129. - 133.Frank Scheida - Cordula Gehring....GER
129. - 133.Karsten Schroeder - Christine Rothe....GER
129. - 133.Tilo Zepernick - Fatma Bahalwan....GER
134. - 145.Oliver Draeger - Andrea Simon-Draeger....GER
134. - 145.Zdenek Kitler - Petra Kitlerova....CZE
134. - 145.Andre Kruschinski - Kristina Kruschinski....GER
134. - 145.Gunther Meissner-Klich - Melanie Meissner....GER
134. - 145.Helge Neuner - Tania Neuner....GER
134. - 145.Jan Praedel - Nadine Koenig-Haupthoff....GER
134. - 145.Klaus Reutner - Joanna Reutner....GER
134. - 145.Arnd-Ragnar Rhiemeier - Verena Rhiemeier....GER
134. - 145.Joern Rusch - Carola Rusch....GER
134. - 145.arkus Schrader - Anja Utermark....GER
134. - 145.Jiri Valicek - Veronika Jandova....CZE
134. - 145.Rene Weinberg - Marina Weinberg....GER
146. - 155.Stefan Blobner - Franziska Moeller....GER
146. - 155.Ingo Carstens - Sandra Schneider....GER
146. - 155.Jens Chollewig - Manuela Chollewig....GER
146. - 155.Robert Hiller - Kerstin Hiller....GER
146. - 155.Andreas Kraemer - Christina Kraemer....GER
146. - 155.Stanislav Novak - Kristyna Hudcova....CZE
146. - 155.Pasi Rautio - Minttu Pajunen....FIN
146. - 155.Sebastian Schwarze - Sandy Schwarze....GER
146. - 155.Fabian Schweigel - Tatiana Schweigel-Thomas....GER
146. - 155.Burkhard Wagener - Binja Svea Rassner....GER
156. - 192.Heiko Annacker - Kerstin Annacker....GER
156. - 192.Carsten Becker-Willinger - Karin Willinger....GER
156. - 192.Stefan Bergmann - Iris Berger....GER
156. - 192.Jan Brandt - Angela Huang....GER
156. - 192.Jens Cosmo - Heike Cosmo....GER
156. - 192.Michael Damkoehler - Stefanie Damkoehler....GER
156. - 192.Thomas Dreimann-Peter - Astrid Peter....GER
156. - 192.Dieter Felgendreher - Insa Felgendreher....GER
156. - 192.Michael Forster - Karin Buettner....GER
156. - 192.Andreas Franz - Petra Franz....GER
156. - 192.Nils Frederich - Katrin Frederich....GER
156. - 192.Martin Gallwitz - Anca Popa....GER
156. - 192.Andreas Gilles - Patricia Gilles....GER
156. - 192.David Griffith - Michaela Griffith....RSA
156. - 192.Dirk Hoffmann - Monika Hoffmann....GER
156. - 192.Stefan Holz - Valentina Holz....GER
156. - 192.Steffen Jost - Sandra Jost....GER
156. - 192.Felix Jung - Svenja Jung....GER
156. - 192.Andre Klemke - Laura Klemke....GER
156. - 192.Tilo Kornak - Barbara Kornak....GER
156. - 192.Attila Kovacs - Linda Skoglund....SWE
156. - 192.Stefan Meyer - Renate Matuschka....GER
156. - 192.Michael Nordmann - Jana Paprocki....GER
156. - 192.Overbeck Sven - Overbeck Christiane....GER
156. - 192.Mirko Prehn - Daniela Stocker....GER
156. - 192.Michael Riedl - Barbara Janauschek....GER
156. - 192.Heiko Schlage - Bettina Schlage....GER
156. - 192.Sebastian Schoenhoefer - Verena Willim....GER
156. - 192.Holger Schroeder - Anita Bauer....GER
156. - 192.Ulf Seifart - Carola Seifart....GER
156. - 192.Georg Uedelhoven-Ziegler - Daniela Altmann....GER
156. - 192.Sven Utcke - Kirsten Goppert....GER
156. - 192.Juergen Veit - Katrin Veit....GER
156. - 192.Christian Wambeck - Katrin Wambeck....GER
156. - 192.Eugen Weber - Julia Weber....GER
156. - 192.Thomas Woelfle - Maria Huber-Woelfle....GER
156. - 192.Michael Zellerhoff - Andrea Zechmann....GER








Ģenerālie atbalstītāji










Ģenerālsponsori







Sponsori






























Sadarbības partneri














Informatīvie atbalstītāji