Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2017

Pasaules kauss PD LA, 24.06.2017., Baden-Baden, Vācija

1.    Marts Smolko - Tina Bazykina.....Latvija    
2.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko.....ITA    
3.    Wang Jun - Jia Yiwen.....CHN    
4.    Denis Kikhtenko - Galina Akopian......RUS    
5.    Frank Zegels - Laura Jottay......NED    
6.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova......CAN    
7. - 8.    Jiri Hein - Lucia Krncanova......SVK    
7. - 8.    Hou Yao - Zhuang Ting.....CHN    
9.    Lars Erik Pastor - Natalia Szypulska......GER    
10.    Rotaru Serban - Apatiei Daniela......ROU    
11.    Kirill Ganopolsky - Kim Paetzug......GER    
12.    LI Guoqing - MA Yanhua......CHN    
13.    Sutto Roland - Tombacz Aniko......HUN    
14.    Marius Eckert - Zsofia Garbe.......GER    
15.    Sten Tarsalainen - Karoliina Villem.......EST    
16.    Joao Martins - Sara Martins.......POR    
17.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.......POR    
18.    Stefan Herzog - Cornelia Kreuter......AUT    
19.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira......POR 

Pasaules kauss LA, 03.06.2017., Szombathely, Ungārija

1.    Andrea Silvestri - Varadi Martina......HUN    
2.    Timur Yusupov - Sofia Kharina.....RUS    
3.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti.....ITA    
4.    Guillem Pascual - Rosa Carne......ESP    
5.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......ROU    
6.    Winson Tam - Anastasia Novikova......CAN    
7.    Artem Semerenko - Valeriya Kachalko.....KGZ    
8.    Dumitrescu Razvan - Jacqueline Joos......GER    
9.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao.....POR    
10.    Maksym Kravchenko - Paula Kukute......Latvija
11.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......DEN    
12.    Yaroslav Brovarskyi - Valeria Topalo......MDA    
13.    Jure Bergant - Milana Chekanova......SLO    
14.    Fabio Oliva - Luisa Jenifer Metallo.......ENG    
15.    Tomas Tanka - Dominika Feketova.....SVK    
16.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir......ISL    
17.    Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko......AZE    
18.    Aliksey Tkachuk - Anastasiya Belmach.......BLR    
19.    Sebesi Hunor - Jaroslava Huber......AUT    
20.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......AUS    
21.    Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova.......POL    
22.    Laszlo Konstantin Kalmar - Kastanja Rauhala......FIN    
23.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza......JPN    
24.    Erdelyi Szilard Denes - Zofia Juhas......SRB    
25. - 26.    Aleksandro Arapi - Maria Kapoutsi......GRE    
25. - 26.    Yatsek Yankov - Polina Rusinova......BUL    
27.    Lee Yau Loeng - Low Tzyy Yi......MAS            


Eiropas čempionāts ST, 19.05.2017., Olomouc, Čehija

1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUS    
2.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.......LTU    
3.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.......LTU    
4.    Evgeny Moshenin - Dana Spitsyna.......RUS    
5.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......DEN    
6.    Anton Skuratov - Alena Uehlin.......GER    
7.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.......EST    
8.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova.......AUT    
9.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne.......Latvija    
10.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga.......POL    
11.    David Odstrcil - Tara Bohak.......CZE    
12.    Cojoc Rares - Matei Andreea.......ROU    
13.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych........CYP    
14.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.......DEN    
15.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova.......SVK    
16.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......BLR    
17.    Alexey Barkov - Marika Odikadze......ISR    
18.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna......ITA    
19.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.....SVK    
20.    Alessandro Bosco - Laura Nolan.......IRL    
21.    Valentin Lusin - Renata Lusin......GER    
22.    Yaroslav Semenenko - Aleksandra Piszczek......UKR    
23.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......CRO    
24.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca......ESP    
25. - 26.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone.....Latvija    
25. - 26.    Kostadin Vasilev - Giuseppa Iarrera......BUL    
27. - 28.    Faliboga Raul - Radu Andra-Mihaela.....ROU    
27. - 28.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc.....SLO    
29.    Jacek Jeschke - Hanna Zudziewicz......POL    
30.    Michal Drha - Klara Zamecnikova.....CZE    
31.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......NOR    
32.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir.....ISL    
33. - 35.    Iliya Dobrev - Ana Mesec.....SLO    
33. - 35.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.....UKR    
33. - 35.    Rinat Sunitulin - Maria Peregudova.....ALB    
36. - 37.    Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka.....HUN    
36. - 37.    Peter Spasov - Popa Raluca Elena.....BUL    
38.    Shahar Zismanovich - Sanna Sokol......ISR    
39.    Roman Shishkin - Jessica Duret.....FRA    
40. - 41.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.....ESP    
40. - 41.    Ianosi Bogdan - Stefanie Pavelic......CRO    
42. - 44.    Vaclav Malek - Catharina Dvorak......AUT    
42. - 44.    Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North......ENG    
42. - 44.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha......FRA    
45.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes.....POR    
46.    Ilya Kornev - Daria Zhukova......ALB    
47.    Sigurdur Mar Atlason - Mariia Baikova......ISL    
48.    Artem Tarasov - Eva Shanidze.......GEO    
49.    Matvei Minkevich - Yuliya Matsiuta......BLR    
50.    Anton Kurttila - Nina Anderson.....FIN    
51.    Jacopo Casotto - Jenni Heikkila......FIN    
52.    Norbert Drobina - Vasas Viktoria......SRB    
53.    Remo Grande - Maria Karavaki.......GRE    
54.    Bas Willems - Jennifer McMillan......ENG    
55.    Tejeda Tamas Mark - Varnai Zsofia.......HUN    
56.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.......SWE    
57.    Patrizio Pirola - Nienke Wichers......NED    
58. - 59.    Nemanja Simikic - Tijana Simikic......SRB    
58. - 59.    Ali Sertan Yaka - Zeynep Ozge Yenice......TUR    
60.    Baris Zeytinci - Oyku Yilmaz.......TUR   


Eiropas Kauss PD LA, 14.05.2017., Debrecen, Ungārija


1.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko......ITA    
2.    Marts Smolko - Tina Bazykina.......Latvija    
3.    Alexandr Makarov - Anzhela Kuryshova......RUS    
4.    Sutto Roland - Tombacz Aniko......HUN    
5.    Denis Kikhtenko - Galina Akopian......RUS    
6.    Rotaru Serban - Apatiei Daniela......ROU    
7.    Andrey Strebizh - Elena Manuylova......RUS    
8.    Jiri Hein - Lucia Krncanova......SVK    
9.    Maurizio Buccirossi - Maria Oliva......ITA    
10.    Frank Zegels - Laura Jottay......NED    
11.    Antti-Pekka Pitkanen - Simone Lehikoinen......FIN    
12.    Mario Palermo - Sara Mola......ITA    
13.    Kiss Noel - Szoke Vivien.......HUN    
14. - 15.    Budai Attila - Barna Lilla......HUN    
14. - 15.    Claudio Carneiro - Elisa Bertelloni.....POR    
16.    Hancz Patrik - Hancz Bianka......HUN    
17.    Carlos Ferreira de Almeida - Sebestyen Beata.....POR    
18. - 19.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.....POR    
18. - 19.    Svyatoslav Knyaz - Iuliia Mochalina......UKR


Eiropas čempionāts Jauniešiem LA, 14.05.2017., Chisinau, Moldova

1.    Daniil Porcesco-Gozun - Anastasia Grunzu.....MDA    
2.    Coman Eduard Florentin - Tudorache Irina Elena......ROU    
3.    Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova......RUS    
4.    Ene Vlad - Gologan Otilia Stefana......ROU    
5.    Oleg Chzhen - Alina Ageeva......RUS    
6.    Leonards Petkevičs - Poļina Tsepilova......Latvija    
7.    Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova......BUL    
8.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite......LTU    
9.    Daniel Schmuck - Veronika Obholz......GER    
10.    Dima Kusnir - Valeria Gumeniuc.......MDA    
11.    Ilya Yudovin - Dariia Marinesku......BLR    
12.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova.......FRA    
13.    Artem Oberemok - Ema Tomasova.......SVK    
14.    Filip Sevcik - Simona Dokusova.......SVK    
15.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......DEN    
16.    Gedvinas Meskauskas - Ugne Bliujute......LTU    
17.    Steven Korn - Katrin Domme.......GER    
18.    Jakub Bruck - Anna Riebauerova.......CZE    
19.    Angel Carmona Manas - Lora Dankova.......ESP    
20.    Marian Hlavac - Tereza Maturova.......CZE    
21.    Shon Mashiach - Emily Alshtein.......ISR    
22.    Giuseppe Squitieri - Sara Illari.......ITA    
23.    Vladyslav Stepanskyy - Iryna Budynkevych......UKR    
24.    Georgi Kininchev - Ilgin Aydiner......TUR    
25.    Antti Kapanen - Ada Varstala.......FIN    
26. - 27.    Constantin Elvin - Adochitei Carina......IRL    
26. - 27.    Konrad Kucharczyk - Marta Ejsmont......POL    
28.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen......DEN    
29.    Anton Kireyeu - Elina Viadzenikava.......BLR    
30.    Yari Paolone - Aurora Pacetti.......ITA    
31.    Ivan Jarnec - Ana Ekart......SLO    
32. - 34.    Jurica Kavran - Tihana Vusic.......CRO    
32. - 34.    Shon Burshteyn - Erica Di Maria......ISR    
32. - 34.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka......UKR    
35.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......NOR    
36.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca........POR    
37.    Xavier Blanc - Anais Bernois........FRA    
38. - 39.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova.......EST    
38. - 39.    Omari Tskhvaradze - Polina Svirindova......GRE    
40.    Konstantinos Athanasiadis - Olga Pektesidou......GRE    
41. - 42.    Samuli Peramaa - Anne Haataja.......FIN    
41. - 42.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......SWE    
43.    Jakub Kacprowicz - Dominika Garbowska.......POL    
44. - 45.    Stiliyan Stanev - Rosi Mihaleva.......BUL    
44. - 45.    Emirs Ali Salmanovs - Luīze Kaščējeva.......Latvija
46. - 47.    Arthur Lepp - Stella Manniste......EST    
46. - 47.    Joao Azevedo - Maria Goncalves Afoito......POR    
48. - 49.    Raffaele Caporusso - Anisya Razumova......CYP    
48. - 49.    Sulyan Balint - Balint Nikoletta......HUN    
50.    ALJAZ PLANINSEK - KRISTINA ZVONAR.......SLO    
51.    Felix Brand - Janine Lackner........AUT    
52.    Jone Saevartveit Snilstveit - Lydia Molvaer.......NOR    
53. - 56.    Heinz-Christoph Lode - Emma Ethell......AUT    
53. - 56.    Cristian Trujillo Serrano - Paula Carpes Garcia.......ESP    
53. - 56.    Davide Corrodi - Cinzia Dalla Vecchia......SUI    
53. - 56.    Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI.......TUR    
57. - 59.    Meszaros Bence Levente - Balanescu Liliana......HUN    
57. - 59.    Igor Savin - Sanja Todic......SRB    
57. - 59.    Magnus Henriksen Jensen - Johanna Cecilia Persson.....SWE    


Pasaules čempionāts U 21 ST, 13.05.2017., Salaspils, Latvija


1.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte......Latvija    
2.    Rednic Paul - Lucaciu Roxana......ROU    
3.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.......POL    
4.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc.......SLO    
5.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone......ITA    
6.    Ričards Šteinfelds - Atile Zukaite.......Latvija
7.    Dmitry Erofeev - Anna Vaniashkina........RUS    
8.    Alexandr Ryabtsev - Maria Oblakova.......RUS    
9.    Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich.......Latvija
10.    Gleb Bannikov - Maria Smirnova.......RUS    
11.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova........USA    
12.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza.......JPN    
13.    Iliya Dobrev - Ana Mesec.......SLO    
14.    Einoras Degutis - Valery Mishel Petruna.......LTU    
15.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia.......ITA    
16.    Egor Starchenko - Daria Rodina.......RUS    
17.    Marius Ilciukas - Olga Goltsova.......LTU    
18.    Eric Izakson - Mishel Magera.......ISR    
19.    Fedor Voronov - Sofia Vilkova........RUS    
20.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute.......LTU    
21.    Anton Miriasov - Daria Shpigel.......RUS    
22.    Andrea Gioncada - Valentina Politi.......ITA    
23.    Robert Andersen - Klaudia Paduch.......POL    
24.    Kris-Jarlet Kivisaar - Maria-Elisabeth Lootus.......EST    
25.    Georgy Kalashnikov - Anna Mordanenko.......RUS    
26.    Andrey Davydik - Anastasija Bezuglaja.......EST    
27. - 29.    Alexander Pavlov - Mie Udesen.......DEN    
27. - 29.    Michal Kieszek - Julia Stefanska......POL    
27. - 29.    Joao Carlos Costa Relha - Alicja Ciesielska......POR    
30.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen.......DEN    
31.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.......JPN    
32. - 33.    Rustam Abdrakhmanov - Daria Zolotareva.......RUS    
32. - 33.    Tauke Turebekov - Sofia Imbondo......SVK    
34.    Ilia Rotar - Silvia Susanne Barjabin.......EST    
35.    Dmitry Maslov - Marianna Butuzova........RUS    
36.    Martin Mestek - Anna Stareckova.......CZE    
37.    Ilya Gasanov - Liudmila Raevskaya.......RUS    
38.    Pavel Strelkov - Arina Artemova......RUS    
39.    Kinsley Lin - Michelle Yiu.......USA    
40.    Simonas Seikauskas - Liucija Norusaite........LTU    
41.    Nikita Spiridonov - Daria Drannikova......RUS    
42.    Pavel Kosterin - Karina Demiankova.......RUS    
43.    Nikolay Mugalimov - Maria Avramova......RUS    
44.    Artem Firsov - Alexandra Averianova......RUS    
45.    Roman Pecha - Eliska Koldova.......CZE    
46.    Simon Bomskov - Johanne Reinert Mortensen.......DEN    
47. - 48.    Vladislav Iliushenov - Saga Granlund.......FIN    
47. - 48.    Zakhar Skrylnik - Lilia Blinova.......RUS    
49.    Daniel Toth - Janka Slezakova.......SVK    
50.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt......NED    
51.    Karl Robert Kuum - Elys Rannik.......EST    
52. - 54.    Lukas Gandor - Natalie Pusch......GER    
52. - 54.    Yaroslav Borissov - Anzhelika Koreneva.......KAZ    
52. - 54.    Kirill Lvov - Maria Spiridonova.......RUS    
55. - 60.    Nikita Eroshenko - Anastasiya Barkova.......AZE    
55. - 60.    Miraslau Navatski - Valeryia Pravilava......BLR    
55. - 60.    Oliver Willestofte - Amalia Oere Petersen.......DEN    
55. - 60.    Kirill Novikov - Yana Savenkova......KAZ    
55. - 60.    Pijus Fedc - Simona Pekeliunaite........LTU    
55. - 60.    Lukas Backady - Patricia Piestanska........SVK


Pasaules čempionāts U 21 LA, 25.02.2017., Bassano del Grappa, Itālija


1.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc......SLO    
2.    Bartosz Lewandowski - Anna Walachowska.....POL    
3.    Raffaello Brancato - Amandine Van Biesbroeck......FRA    
4.    Yaroslav Brovarskyi - Valeria Topalo......MDA    
5.    Vladislav Nikishin - Polina Golubeva......RUS    
6.    Luigi Battaglia - Diana Satskevich......ITA    
7.    Alexandr Ryabtsev - Maria Oblakova......RUS    
8.    Victor Bychkov - Alina Atamanchuk......RUS    
9.    Alex Yuma Calabrese - Natasha Calabrese......ITA    
10.    Maksym Kravchenko - Paula Kukute......Latvija    
11.    Jure Bergant - Milana Chekanova......SLO    
12.    Philipp Onishchenko - Ekaterina Panteleeva......RUS    
13.    Daniel Dingis - Natalia Velikina......GER    
14.    Miguel Fernandes - Patricia Gomes do Carmo.......POR    
15.    Matas Lukasovas - Rugile Monginaite.......LTU    
16.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka......UKR    
17.    Nikita Kuzmin - Nicole Wirt.......GER    
18.    Andrea Roccatti - Flaminia Iannone.......ITA    
19.    Nunzio Felice - Mari Yiangou......CYP    
20.    Salvatore Grasso - Alessia Salinitro......ITA    
21.    Kazuki Sugawara - Laura Collavizza......JPN    
22.    Marin Braghis - Ekaterina Vyalshina.......MDA    
23.    Davide Cotroneo - Valentina Corradi......ITA    
24.    Emiliano Calicchia - Sofia Dell'uomo......ITA    
25.    Patrick Lewke - Angelina Ginsheimer.....GER    
26.    Alessandro Tenore - Elena De Biase......ITA    
27.    Rodolfo Gentilini - yanira sanchez hernandez......ESP    
28.    Nicola Di Cosola - Veronica Sapienza......ITA    
29.    ivan Salvatore Amato - Selene Naimi......ITA    
30.    Mattia Mancino - Alessandra Di Bella......ITA    
31. - 32.    Iliya Dobrev - Ana Mesec......SLO    
31. - 32.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......USA    
33.    Ilya Yaroshko - Alexandra Vasilenko......RUS    
34.    Francisco Pedrosa - Mariana Alcobaca......POR    
35.    Nikolay Mugalimov - Maria Avramova......RUS    
36. - 37.    Matteo Cantasale - Benedetta Vari......ITA    
36. - 37.    Christian Sarra - Erika Zuza......ITA    
38.    Biagio Filizzola - Daniela Pagliuca......ITA    
39.    Pasquale D'Amora - Fabiana Staiano......ITA    
40.    NIcola Zampa - Lucrezia Bacchi......ITA    
41. - 43.    Andrea Garau - Aurora Mastinu......ITA    
41. - 43.    Mirko Marsella - Alessia Antonucci......ITA    
41. - 43.    Lance Yasinsky - Annabelle Vinokur......USA    
44. - 45.    Gabriele Ortenzi - Sara Agus......ITA    
44. - 45.    TILEN RAC - Marusa Rako......SLO    
46.    Samuel Santarelli - Elisa Brunetti.......ITA    
47.    Samuele Palermo - Silvia Randazzo......ITA    
48.    Gianfranco Di lorenzo - Gelsomina Nastro.......ITA    
49.    Matteo Bertola - Olimpia Piscitelli......ITA    
50. - 51.    Federico Del vescovo - Marta Belloni.....ITA    
50. - 51.    Yago Zandona' - Michelle Maritan......ITA    
52.    Maximilian Wiesenhofer - Melanie Goettfried......AUT    
53.    Simone Boccialoni - Greta Fiore......ITA    
54.    Michele Polacco - Alessandra Bufano......ITA    
55.    Oliver Willestofte - Amalia Oere Petersen.....DEN    
56. - 58.    Alekse Yazeuski - Lusjana Gjergji......ALB    
56. - 58.    Emanuele D'Amato - Giorgia Ricci......ITA    
56. - 58.    Dennis Teirlinck - Rozetta Kats......NED    
59.    Andrea Deriu - Ilenia Nali......ITA    
60.    Giovanni Trinco - Alessia Bonino......ITA    
61.    Gioele Gilberto Caporin - Aurora Marcolongo......ITA    
62.    Mirko Lanza - Elisa De Beni......ITA    
63.    Gianmarco Baggio - Valentina Scremin.......ITA   

Eiropas čempionāts 10 dejās, 18.02.2017., Copenhagen, Dānija

1.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....GER    
2.    Nikolaj Lund - Marta Kocik.....DEN    
3.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova.......EST    
4.    David Odstrcil - Tara Bohak......CZE    
5.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych.......CYP    
6.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone.......Latvija    
7.    Vladislav Kolesnikov - Naja Dolenc........SLO    
8.    Mario Cecinati - Rosaria Messina Denaro........ITA    
9.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir........ISL    
10.    Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda......RUS    
11.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova.......SVK    
12.    Adrian Olmo Cerro - Yana Olina......ESP    
13.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......POL
14.    Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite.......LTU    
15.    Alexey Barkov - Marika Odikadze........ISR    
16.    Mihu Catalin Andrei - Maria Isabel Lie Ramella......NOR    
17.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......CRO    
18.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer.......AUT    
19.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina........FRA    
20.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes......POR    
21.    Joni Ihanus - Kathrine Barck......FIN    
22.    Yauhen Yarmoshka - Darya Yarmoshka.......BLR    
23.    Artem Tarasov - Eva Shanidze.........GEO
24.    Glenn Feddema - Maite Verheyden........NED    
25.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen........SWE    
26.    Atakan Calik - Darya Kuzmina........TUR    
27.    Gombkoto Balazs - Laskovics Petra........HUN













Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori





























Mecenāti




Sadarbības partneri















Informatīvie atbalstītāji