Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2016


Pasaules čempionāts Jauniešiem LA, 17.12.2016., Rīga, Latvija

1.Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte......Latvija
2.Dmitry Kulebakin - Maria Chernykh......Russian Federation
3.Alexey Korobchenko - Anait Abramian.......Russian Federation
4.Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko........Turkey
5.Raffaello Brancato - Amandine Van Biesbroeck........France
6.Luigi Battaglia - Diana Satskevich........Italy
7.Fabian Ardeiu - Andreea Raluca Manea........Romania
8.Vicenc Torremade - Estela Anguera Molina........Spain
9.Glenn-Richard Boyce - Caroly Janes........England
10.Miroslav Bonev - Emiliya Dzhelebova........Bulgaria
11.Edvinas Ringys - Aiste Survilaite........Lithuania
12.Leonards Petkevičs - Polina Tsepilova........Latvija
13.Avtandili Shonia - Elene Davitaia.......Georgia
14.Daniel Dingis - Natalia Velikina......Germany
15.Israel Omri Mishael - Liel Moreinis.......Israel
16.Radovan Kurinec - Eliska Lencesova.......Slovakia
17.Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka........Ukraine
18.Nariman Ashenov - Dana Smagulova........Kazakhstan
19.Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova........Estonia
20.Dawid Podgajny - Ewa Korpak......Poland
21.Oleg Ovchinnikov - Kristina Pichshugina.......Kazakhstan
22.Mike Monokandilos - Sophia Brodsky.......USA
23.Ilya Yudovin - Dariia Marinesku........Belarus
24.David Luna Marcos - Ana Martinez Panos........Spain
25.Joshua Lishnevetsky - Angela Gerzberg........USA
26.-27.    Daniel Schmuck - Veronika Obholz........Germany
26.-27.    Georg Gregor Gritsai - Rebekka Dungurova........Estonia
28.Patrik Gaspar - Maja Matyus........Hungary
29.Alexander Kalist - Karolina Kourilova.......Czech Republic
30.-32.    Dzmitry Baleuski - Tatiana Potapova........Belarus
30.-32.    Eugen Miu - Sandra Overballe Pedersen........Denmark
30.-32.    Tudor Gabriel Andrei - Nikita Loew Kristensen.......Denmark
33.Sota Fujii - Ami Yoshikawa.......Japan
34.Tomer Zveniatsky - Yana Litvin.......Israel
35.-36.Nikita Kostin - Paula Bakanaviciute........Lithuania
35.-36.Tarjei Noestvold Svalastog - Mathea Aarestrup Oen.......Norway
37.Daniil Porcesco-Gozun - Anastasia Grunzu......Moldova
38.Matyas Adamec - Natalie Otahalova......Czech Republic
39.Yaroslav Sovetchenko - Oleksandra Semenenko......Ukraine
40.-41.Georg Kiryakov - Hristiana Burgazlieva.......Bulgaria
40.-41.Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......Norway
42.Daniel Vaclav - Petra Bacova.......Slovakia
43.Ivan Jarnec - Ana Ekart.......Slovenia
44.Axel Jehrlander - Ines Maria Stefanescu.......Sweden
45.Davide Corrodi - Cinzia Dalla Vecchia........Switzerland
46.Rustam Rezvanov - Anastasia Zueva.......Kyrgyzstan
47.-49.    Jakub Kacprowicz - Dominika Garbowska.......Poland
47.-49.    Konstantinos Athanasiadis - Olga Pektesidou.......Greece
47.-49.    Maximilian Wiesenhofer - Melanie Goettfried.......Austria
50.Balint Mate Temesvari - Paula Hude........Croatia
51.Leo Pusa - Inka Hakomaki.......Finland
52.-53.    Daniel Szots - Melinda -Beatrix Egresi.......Hungary
52.-53.    Fabio Pina - Casinia Ciobanu.......Portugal
54.-55.    Elias Husgafvel - Alessandra Kuutschin.......Finland
54.-55.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi........Japan
56.Aljaz Planinsek - Kristina Zvonar........Slovenia
57.-58.    Firmino Oliveira - Teresa Oliveira........Portugal
57.-58.    Juraj Bjelac - Renata Faizerakhmanova........Croatia
59.    Kairat Algadaev - Elizaveta Makarova.......Kyrgyzstan
60.Snaethor Gudmundsson - Ester Hulda Olafsdottir.......Iceland
61.Chin Yee Yap - Chi Yew Yap.......Malaysia
62.Eduardo Rizza - Esmeralda Rizza.........Colombia
63.Zane Tan - Dara Tan........Singapore
64.Yee Chun Tan - Chee Min Tan........Malaysia
65.-70.    Alin -Andrei Beca - Catalina-Elena Tampau.........Romania
65.-70.    Jerome Teo - Rachel Teo.........Singapore
65.-70.    Marin Braghis - Ekaterina Vyalshina........Moldova
65.-70.    Raphael Nast - Victoria Nast........Austria
65.-70.    Reynir Stefansson - Kamilla Ros Bjarnadottir.........Iceland
65.-70.    Dmitriy Li - Polina Solyanok........Uzbekistan
71.    Khetha Njabulo Ndlovu - Olwethu Mkhwanazi......South Africa

Pasaules čempionāts PD LA, 04.12.2016., Maskava, Krievija

1.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya......RUS    
2.    Marts Smolko - Tina Bazykina......Latvija
3.    Vitaly Panteleev - Angelina Nechkhaeva.......RUS    
4.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko.....ITA    
5.    Hou Yao - Zhuang Ting......CHN    
6.    Anton Belyayev - Antoaneta Popova.......CAN    
7.    Filip Karasek - Tereza Florova......CZE    
8.    Jiri Hein - Lucia Krncanova.......SVK    
9.    Artem Okhrimenko - Anna Buglova......RUS    
10.    Wang Jun - Jia Yiwen.......CHN    
11.    Sutto Roland - Tombacz Aniko.......HUN    
12.    Frank Zegels - Laura Jottay......NED    
13.    Javier Rodriguez Manzaneque - Cristina Manas Jimenez......ESP    
14.    Luigi Francescangeli - Noemi Oriolesi.......ITA    
15.    LI Guoqing - MA Yanhua......CHN    
16.    Kirill Ganopolsky - Kim Paetzug.......GER    
17.    Li Shuai - Yang Zhaoyu.......CHN    
18.    Mangra Alexandru Andrei - Duicu Elena.......ROU    
19.    Danis Sharipov - Anastasia Starovoytova.......RUS    
20.    Alfred Makhmuradzhaev - Yanina Akimova......RUS    
21.    Igor Makarov - Anastasia Antelava.......RUS    
22.    Marcello Nuzio - Anna Martynova......ITA    
23.    Fabio Obino - Elena Melis.......ITA    
24.    Andrey Strebizh - Elena Manuylova........RUS    
25.    Chan Hing Wai - Tin Lai Ki.......HKG    
26.    Denis Kuzenkov - Anastasia Zhutenkova......RUS    
27. - 28.    Gennadiy Tsynkevich - Yana Didenko......BLR    
27. - 28.    Maurizio Buccirossi - Maria Oliva.......ITA    
29.    Antti-Pekka Pitkanen - Simone Lehikoinen......FIN    
30. - 31.    Dmytro Pogybil - Alona Kushnir.......UKR    
30. - 31.    Ruslan Wilder - Ekaterina Wilder.......USA    
32.    Joao Martins - Sara Martins......POR    
33. - 35.    Ales Petran - Tatiana Dorina.......CZE    
33. - 35.    Sergey Dementyev - Viktoriya Kolbenkova.....USA    
33. - 35.    Igor Nikolaev - Victoria Abramova.......RUS    
36.    Levan Akhvlediani - Leli Bazali......GEO    
37.    Rafael Ananikyan - Natia Chechelashvili.......GEO    
38.    Hajime Kishida - Yuko Kishida.......JPN    
39.    Stanislav Gushchin - Natalia Sokolova.......RUS    
40. - 41.    Arsen Melqonyan - Lusine Karapetyan......ARM    
40. - 41.    Kyohei Nishi - Mayu Nishikawa......JPN

Pasaules čempionāts ST, 12.11.2016., Aarhus, Dānija

1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....RUS    
2.    Simone Segatori - Annette Sudol.....GER    
3.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite......LTU
4.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....LTU    
5.    Francesco Galuppo - Debora Pacini......ITA    
6.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......DEN    
7.    Anton Skuratov - Alena Uehlin......GER    
8.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova......AUT    
9.    Nikolay Darin - Natalia Seredina.....MDA    
10.    Dmitri Kolobov - Signe Busk.......DEN    
11.    Alexey Glukhov - Anastasia Glazunova.......RUS    
12.    Madis Abel - Aleksandra Galkina.......EST    
13.    Dariusz Mycka - Madara Freiberga.......POL    
14.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne.......Latvija    
15.    Daniil Ulanov - Kateryna Isakovych........CYP    
16.    Vladlen Kravchenko - Marina Laptiyeva.......KAZ    
17.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......FIN    
18.    David Odstrcil - Tara Bohak......CZE    
19.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......BLR    
20.    Andres Liiv - Kristin Vaha.......EST    
21.    Patrick Rucinski - Tatiana Veselkina......CAN    
22.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova.......SVK    
23.    Qiu Yuming - Wei Liying.......CHN    
24.    Alessandro Bosco - Laura Nolan.......IRL    
25. - 26.    Simone Carabellese - Lucia Cafagna.......ITA    
25. - 26.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova.......SVK    
27. - 28.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone........Latvija    
27. - 28.    Winson Tam - Anastasia Novikova........CAN    
29.    Alexey Barkov - Marika Odikadze........ISR    
30.    Jacek Jeschke - Hanna Zudziewicz.......POL    
31.    Earle Williamson - Charlotte Christiansen.......USA    
32. - 33.    Michal Drha - Klara Zamecnikova.......CZE    
32. - 33.    Pasquale Sirica - Kilin Dora........ROU    
34. - 35.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.......ESP    
34. - 35.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.......UKR    
36.    Anton Kurttila - Nina Anderson.......FIN    
37.    Kirill Kuznetsov - Aida Kairgaliyeva......KAZ    
38.    Fodor Norbert Csanad - Vaszi Reka.......HUN    
39.    Nicolo Barbizi - Sara Ros Jakobsdottir.......ISL    
40. - 41.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca.......ESP    
40. - 41.    Faliboga Raul - Radu Andra-Mihaela.......ROU    
42. - 44.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.......NOR    
42. - 44.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer......AUT    
42. - 44.    Tine Kranjc - Sasa Ul.......SLO    
45.    Roman Shishkin - Jessica Duret.......FRA    
46. - 47.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka.......AUS    
46. - 47.    Kostadin Vasilev - Giuseppa Iarrera.......BUL    
48.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha......FRA    
49.    Szabo Viktor - Vanja Vujic.......CRO    
50.    Mo Ran - Zhou Jie.......CHN    
51. - 52.    Sean Smullen - Aimie Leak.......IRL    
51. - 52.    Mark Stalder - Yulia Dreier.......SUI    
53.    Rinat Sunitulin - Maria Peregudova........ALB    
54. - 55.    Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik......NOR    
54. - 55.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole........NED    
56.    Nikita Anikeev - Farkas Bettina......HUN    
57. - 58.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa.......JPN    
57. - 58.    Minato Kojima - Megumi Morita.......JPN    
59.    Alexandru Pogor - Katrina Rose Briony North.......ENG    
60.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes.......POR    
61.    Luca Munarini - Marzia Bonilauri........ALB    
62.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin.......HKG    
63.    Jody Schoonus - Kim de Haan.......NED    
64. - 65.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......SWE    
64. - 65.    Jovan Ratkovic - Ana Dedovic.......SRB    
66. - 67.    Fernando Lareu - Nicole Palagashvili.......USA    
66. - 67.    Bas Willems - Jennifer McMillan.......ENG    
68. - 69.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.......POR    
68. - 69.    Remo Grande - Maria Karavaki.......GRE    
70. - 71.    David Buechel - Flavia Landolfi......SUI    
70. - 71.    Thor Sandberg - Astrid Skarin.......SWE    
72. - 74.    Christopher Mejia - Camila Arboleda......ECU    
72. - 74.    Nikola Renic - Amadea Bilanovic.......CRO    
72. - 74.    Nemanja Simikic - Tijana Simikic......SRB


Pasaules čempionāts PD ST, 11.11.2016., Aarhus, Dānija

1.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....DEN    
2.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......LTU    
3.    Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral......POL    
4.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot......POL    
5.    Marco Camarlinghi - Martina Minasi......ITA    
6.    Laszlo Csaba - Pali Viktoria.....HUN    
7.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......Latvija
8.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZE    
9.    Victor Presnetsov - Vera Nam.....RUS    
10.    Paolo Campigotto - Petre Alina.......ROU    
11.    Sergio D'Avino - Romina Molinari......ITA    
12.    Sergey Dementyev - Viktoriya Kolbenkova......USA    
13.    Francesco Paris - Natalia Driker......ISR    
14.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier......FRA    
15.    Alessandro Ilarioni - Aurora Sbardella......ITA    
16.    Oleksii Guzyr - Rikako Ota......JPN    
17.    Cheng Dan - LI Zhenni.......CHN    
18.    Eduard Borodov - Svetlana Vinogradova.......RUS    
19.    Takeshi Yamamoto - Tomomi Yamamoto.......JPN    
20.    Chen Long - Wang Xujing......CHN    
21.    Marco Spadafora - Edvige Maria Bilotti......ITA    
22.    Petr Zabystrzan - Monika Mihalikova.......CZE    
23.    Florea Adrian - Oksana Pasternak........GER    
24.    Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero.......ESP    
25.    Luigi Trovarelli - Serena Trovarelli......ITA    
26.    Ruslan Polusytok - Nataliya Maslo......UKR    
27.    Andriy Turkiv - Alla Yavdoshyk......UKR    
28.    Pavel Nepomniashchikh - Anna Kharitonova......RUS    
29.    Luigi Francescangeli - Noemi Oriolesi.......ITA    
30.    Ezio Mattioli - Vesela Nedyalkova.......BUL    
31. - 32.    Takahiro Akitani - Miho Tahara......JPN    
31. - 32.    Alexandr Tsyganov - Ekaterina Vikhareva......RUS    
33.    Keita Yamazaki - Minako Yamazaki.......JPN    
34.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.......POR    
35.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus.......NED    
36. - 37.    Masafumi Kitamaki - Naoko Kitamaki.......JPN    
36. - 37.    Bas Niezing - Aletta Oosterveld......NED    
38.    Yasufumi Tsubouchi - Miwa Tsubouchi......JPN    
39. - 41.    Tsukasa Kinjo - Rie Kinjo......JPN    
39. - 41.    Peter Schapers - Edmee Bouwman......NED    
39. - 41.    Roeland Schelfhout - Fauve Schelfhout......NED   

Pasaules čempionāts juniori II 10 dejas, 06.11.2016., Varšava, Polija

1.    Kirill Morgachev - Polina Baryshnikova.....RUS    
2.    Glenn-Richard Boyce - Caroly Janes......ENG    
3.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite.....LTU    
4.    Kamil Bochenek - Ilona Sak......POL    
5.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo.......MDA    
6.    Antonio Mosa - Mihaela Antonova......FRA    
7.    Gradea Laviniu-Ionut - Bujor Alexandra-Cristina......ROU    
8. - 9.    Rasmus Lang - Martina Heimo......EST    
8. - 9.    Oleksii Shevchenko - Yelyzaveta Grinchenko......UKR    
10.    Filip Sevcik - Simona Dokusova.......SVK    
11.    Gleb Golovachev - Sofia Glotova......KAZ    
12.    Yuval Koushnir - Yulia Sitnik......ISR    
13.    Anton Kachan - Maria Shevtsova.......AZE    
14.    Harijs Vīksna - Laura Mežsarga.....Latvija
15.    Kristers Smits - Sophie Shvartsman......USA    
16.    Nunzio Stancampiano - Teresa Castelli......ITA    
17.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya.....BLR    
18.    Mirolim Obidov - Milana Karabaeva......UZB    
19.    Rui Hamada - Momoka Inamura......JPN    
20.    Patrik Seretin - Ema Pilic......CRO    
21.    Eetu Lamsa - Emilia Prykari.......FIN    
22.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......SWE    
23.    Vetle Kleveland - Norunn Ringvoll......NOR    
24.    Philipp Hofstetter - Cremar Natalie......SUI    
25.    Nikoloz Mujiri - Erminia Laura Bjerring Mirasola......DEN    
26.    Joan Albelda - Vanesa Maroto......ESP    
27.    Christian Holweg - Anna-Marie Starikova......GER    
28.    Rischak Balazs - Galfi Petra.....HUN    
29.    Jan Burant - Eliska Placha.......CZE    
30.    JAN HAFNER - Pina Erzen.......SLO    
31.    Nikita Babaev - Michelle Bromberg.......CAN    
32.    Sjoerd van Rijn - Jordan Koene......NED    
33.    Steven Antonov Karadzhov - Darina Georgieva Biserinska.......BUL    
34.    Panteleimon Kourtoglou - Konstantina Koktsidou......GRE    
35.    Nikola Andric - Luna Cavkunovic.......SRB


Pasaules čempionāts jauniešiem 10 dejas, 05.11.2016., Rīga, Latvija


1.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte.....Latvija    
2.    Dmitry Kulebakin - Maria Chernykh......RUS    
3.    Vincenzo Chianese - Francesca Pia Palmieri......ITA    
4.    Sota Fujii - Ami Yoshikawa.....JPN    
5.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute......LTU    
6.    Jarek Toiger - Reelika Traks.......EST    
7.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen......DEN    
8.    Dima Kusnir - Valeria Gumeniuc......MDA    
9.    Ilya Yudovin - Dariia Marinesku......BLR    
10.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia.......ESP    
11.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka......UKR    
12.    Nariman Ashenov - Dana Smagulova......KAZ    
13.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis......ISR    
14.    Radovan Kurinec - Eliska Lencesova.......SVK    
15.    Ivan Jarnec - Ana Ekart......SLO    
16.    Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska......POL    
17.    Alexandr Tufar - Andreea Pascarenco......BUL    
18.    Staale Bethuelsen - Ida Ingebrigtsen.......NOR    
19.    Davide Corrodi - Cinzia Dalla Vecchia......SUI    
20.    Artem Tarasov - Eva Shanidze......GEO    
21.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude......CRO    
22.    Samuli Peramaa - Anne Haataja......FIN    
23.    Muresan Tudor - Ada Precup.......ROU    
24.    Roman Pecha - Katerina Srostlikova......CZE    
25. - 26.    Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka......HUN    
25. - 26.    Yusif Amsatr - Naomi Veronica Spektor......USA    
27.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun.......GER    
28.    Raphael Nast - Victoria Nast.......AUT    
29.    Jonatan Kamenetsky - Anastasia LoRi......CAN    
30.    Neftali Herculano - Lucia Frieza.......POR


Pasaules kauss PD ST, 05.11.2016., Dresden, Vācija

1.    Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler......GER    
2.    Laszlo Csaba - Pali Viktoria......HUN    
3.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka.......Latvija
4.    Victor Presnetsov - Vera Nam......RUS    
5.    Isaia Berardi - Cinzia Birarelli.......ITA    
6.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier.......FRA    
7.    Pavel Nepomniashchikh - Anna Kharitonova.......RUS    
8.    Takeshi Yamamoto - Tomomi Yamamoto.......JPN
9.    Krzysztof Musiol - Karolina Aniol........POL    
10.    Florea Adrian - Oksana Pasternak......GER    
11.    Marco Lustri - Alessia Radicchio.......ITA    
12.    Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero.......ESP    
13.    Petr Zabystrzan - Monika Mihalikova........CZE    
14.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus.......NED    
15.    Bas Niezing - Aletta Oosterveld........NED    
16.    Phil Schwarick - Annika Roehl........GER    
17.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.......POR    
18. - 19.    Guenther Nagel - Antje Nagel......GER    
18. - 19.    Matthias Schoof - Anja Eilers-Schoof......GER


Pasaules kauss 10 dejas, 04.11.2016., Rīga, Latvija

1.    Winson Tam - Anastasia Novikova......CAN    
2.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone......Latvija    
3.    Dmitry Pleshkov - Anastasia Kulbeda......RUS    
4.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova......EST    
5.    Kirill Kuznetsov - Aida Kairgaliyeva......KAZ
6.    Andrii Nikitchenko - Zlata Prykhodko......UKR    
7.    Errol Williamson - Ami Williamson.......DEN    
8.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite......LTU    
9.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......POL    
10.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......AUS    
11.    Francesco Esposito - Svetlana Kostenko......ITA    
12.    Earle Williamson - Charlotte Christiansen......USA    
13.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......HUN    
14.    Xavi Fonolla Sopena - Rutt Metusala.......ESP    
15.    Matej Stec - Elena Popova......SVK
16.    David Merenguer - Juline Carrel......FRA    
17.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes......POR    
18.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......CRO    
19.    Jiri Kejzar - Barbora Koskova......CZE    
20.    Joni Ihanus - Kathrine Barck......FIN    
21.    Raman Lobarau - Darya Konakhava......BLR    
22.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt.......NED    
23.    Christopher Burrell - Emma Burrell.......ENG


Pasaules kauss PD LA, 30.10.2016., Jekaterinburga, Krievija


1.    Vitaly Panteleev - Angelina Nechkhaeva.....RUS    
2.    Marts Smolko - Tina Bazykina......Latvija    
3.    Marco Mancini - Nadyia Dyatlova......UKR    
4.    Giacomo Lucchese - Francesca Berardi.......ITA    
5.    Andrey Strebizh - Elena Manuylova......RUS    
6.    Jiri Hein - Lucia Krncanova......SVK    
7.    Danis Sharipov - Anastasia Starovoytova......RUS    
8.    Wang Jun - Jia Yiwen......CHN    
9.    LI Guoqing - MA Yanhua......CHN    
10.    Artem Okhrimenko - Anna Buglova......RUS    
11.    Kirill Ganopolsky - Kim Paetzug......GER    
12.    Denis Kuzenkov - Anastasia Zhutenkova......RUS    
13.    Alfred Makhmuradzhaev - Yanina Akimova......RUS    
14.    Igor Makarov - Anastasia Antelava......RUS    
15.    Ruslan Wilder - Ekaterina Wilder......USA    
16.    Stanislav Gushchin - Natalia Sokolova......RUS    
17.    Igor Nikolaev - Victoria Abramova.......RUS


Pasaules čempionāts Seniori II 10 dejas, 30.10.2016., Platja d'Aro, Spānija


1.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk......POL
2.    Jordi Mayral Esteban - Eva Aguilera Llobera......ESP    
3.    Oleg Sadyrev - Tatyana Krylova.......EST    
4.    Dirk Regitz - Fabienne Regitz.......GER    
5.    Achim Hobl - Kerstin Hahn........GER    
6.    Jean-Hugues Henneghien - Eun-Sook Scherf.......BEL    
7. - 8.    Aldo Mazzi - Roberta Pisacane.......ITA    
7. - 8.    Ricardo Puerta - M del Pilar Martin.......ESP
9.    Michael Beckmann - Bettina Corneli.......GER    
10.    Lino Muzi - Cinzia Pontecorvo........ITA    
11.    Gokturk Yurtyapan - Asli Yurtyapan.......USA    
12.    Cosimo Napoletano - Carmela Martelli.......ITA
13.    Yoshinori Kushima - Shen Xuedan........JPN    
14.    Jukka Leppanen - Tiina Siniketo-Leppanen......FIN    
15.    Jean-Francois Rousseau - Nathalie Ladouceur......CAN    
16.    Reino Luoto - Tanja Luoto.......FIN    
17.    Jan Mokris - Vera Mokrisova......CZE    
18.    Andrey Ivanov - Anna Ivanova.......MNE    
19.    Rolf Pernat - Iris Pernat.......GER    
20. - 21.    Romualdas Joksas - Ilona Joksa......Latvija    
20. - 21.    Petr Florian - Michaela Florianova.......CZE    
22.    Massimo Croce - Adalgisa Cocco......ITA    
23.    Wendelin Hilt - Heidi Gross......GER    
24.    Kazuyoshi Taniguchi - Sayoko Taniguchi.......JPN    
25.    Martin Branc - Renate Branc........AUT    
26.    Juan Raul Del Rosario Verdu - Carmen De Jesus Sanchez Viera........ESP        
27.    Stefano Tani - Marzia De Grandis........ITA    
28.    Vitaly Lakhman - Svetlana Yakovishina.......RUS    
29. - 30.    Horst Retzer - Birgit Eva Retzer.......GER    
29. - 30.    Holger Bernien - Sylvia Bernien.......GER    
31. - 32.    Joerg Heberer - Alexandra Heberer.......GER    
31. - 32.    Krzysztof Przybyszewski - Wioletta Przybyszewska.......POL        
33.    Vincenzo Pandolfo - Vittoria Boarato.......ITA    
34. - 35.    Peter Schmiel - Sibylle Haenchen.......GER    
34. - 35.    Isao Furukawa - Yoko Suzuki.......JPN    
36. - 37.    Erich Rieder - Monika Rieder.......AUT    
36. - 37.    Volker Dietrich - Sonja Bockmann-Dietrich.......GER    
38.    Dirk Dittrich - Jeanette Dittrich.......GER    
39.    Luis Rodriguez - Maria Teresa Villar........ESP    
40.    Santi Rodriguez Marquez - Paqui Torrejon Gonzalez.......ESP    
41.    Jose Moya Martinez - Angelina Caballero Alcala.......ESP    
42.    Hans-Juergen Gallo - Astrid Winter.......GER    
43.    Yoshimitsu Kaneda - Yoshimi Kaneda........JPN    
44.    Robert Soencksen - Silvia Soencksen.......GER    
45.    Christophe Verchere - Annie Verchere........FRA    
46. - 47.    Juergen Rodewald - Kathrin Rodewald........GER    
46. - 47.    Jan Ramos - Bel Garzon.......ESP    
48. - 49.    Valentin Moreno Martin - Montserrat Saez Ortega.......ESP    
48. - 49.    Julio Armingol - Cristina Pascual.......ESP    
50.    Pere Amoravieta Buxade - Soledad Arroyo Fernandez.......ESP    
51.    Herbert Klingler - Ursula Klingler.......AUT    
52.    Graziano Biagioli - Emanuela Nardini........ITA    
53. - 54.    Giuseppe Casciano - Anna Cappelletti.......ITA    
53. - 54.    Jesus Garcia Polo - Ana Isabel Blasco Villa.......ESP    
55.    Takeshi Nishikawa - Mitsue Hino........JPN    
56.    Marek Simunek - Henrieta Kalmanova.......SVK    
57.    Albert de Leonardo - Angels Perez........ESP    
58.    Carlos Marques - Filipa Sa........POR


Pasaules čempionāts U21 ST, 29.10.2016., Platja d'Aro, Spānija


1.    Evgeny Nikitin - Anastasia Miliutina......RUS    
2.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek......POL    
3.    Evgeny Sveridonov - Angelina Barkova......RUS    
4.    Rednic Paul - Lucaciu Roxana......ROU    
5.    Dmitry Chelpanov - Ksenia Voronenkova......RUS    
6.    Gabriele Castellani - Iana Zaitceva......ITA    
7.    Alexandr Ryabtsev - Maria Oblakova......RUS    
8.    Dmitry Erofeev - Anna Vaniashkina.......RUS    
9.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia......ESP    
10.    Stepan Podduev - Margarita Sibeleva.....RUS    
11.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute......LTU    
12.    Marius Ilciukas - Olga Goltsova......LTU    
13.    Yury Lioli - Oxana Berestova.......RUS    
14.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova.....USA    
15.    Faliboga Raul - Radu Andra-Mihaela......ROU    
16.    Michal Kowalski - Kinga Bakierska......POL    
17.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......NOR    
18.    Gabriele Cassai - Galoppi Sofia......ITA    
19.    Ilya Gasanov - Liudmila Raevskaya......RUS    
20.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina.......FRA    
21. - 22.    Eric Izakson - Mishel Magera......ISR    
21. - 22.    Egor Starchenko - Daria Rodina......RUS    
23.    Vladimir Ozerkin - Veronika Kreslova......Latvija    
24.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia......ITA    
25. - 26.    Alexander Pavlov - Mie Udesen......DEN    
25. - 26.    Gleb Bannikov - Maria Smirnova......RUS
27. - 28.    Matvei Minkevich - Yuliya Matsiuta......BLR    
27. - 28.    Nikolay Mugalimov - Maria Avramova......RUS    
29. - 30.    Cujba Andrei Emilian - Ionita Raluca Elena......ROU    
29. - 30.    Artem Alifanov - Polina Shipiguzova.......RUS    
31.    Antonio Albrizio - Rita Albrizio......ITA    
32.    Stefano Gentile - Paulina Gasparikova......SVK    
33.    Luciano Donato - Adele Diodati......ITA    
34.    Sergi Pons Duran - Laura Maria Fernandez Cantero......ESP    
35.    Slavomir Nalepka - Kristina Bajusova......SVK    
36. - 37.    Daniel Kecskemeti - Barbora Fellinghauerova.......CZE    
36. - 37.    Oskar Hemmelmayr - Nais Maria.......FRA    
38. - 39.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen.......DEN    
38. - 39.    Vladimir Neykshin - Vladislava Andreeva......RUS    
40. - 41.    Joshua Khadjeh-Nouri - Jadzia Khadjeh-Nouri......GER    
40. - 41.    Lukas Gandor - Natalie Pusch......GER    
42.    Lluis Perez Perez - Laura Esquius......ESP    
43.    Peter Spasov - Popa Raluca Elena......BUL    
44. - 46.    Mattia Luca Paffile - Carmen Rose......ITA    
44. - 46.    Oscar Garrido - Elena Masana Sole......ESP    
44. - 46.    Carles Borrell - Mar Albelda......ESP    
47.    Agusti Ferre Moya - Irene Marti......ESP    
48.    Norbert Drobina - Vasas Viktoria......SRB    
49.    Giovanni De Stefano - Ieva Pusciute......ITA    
50.    Alex Pulcini - Sara Di Lorenzo......ITA    
51.    Yehonathan Izhak - Chen Bashan......ISR    
52. - 54.    Bernardo Venceslau - Maira Caires......POR    
52. - 54.    Stoyan Petrov - Desislava Teneva......BUL    
52. - 54.    David Sholkov - Nicole Beri.......CAN    
55. - 59.    Davide Aloe - Natacha Lopes.....POR    
55. - 59.    Paulo Rafael Almeida - Sara Peixoto.....POR    
55. - 59.    Joffrey Tarrade - Mendy Dargier.....FRA    
55. - 59.    Juan Manuel Fernandez Cordoba - Mariona Ramis Pou.....ESP    
55. - 59.    Inaki Saez Benitez - Noelia Priego Fernandez......ESP

Eiropas kauss LA, 08.10.2016., Vila Nova de Famalicao, Portugāle

1.    Guillem Pascual - Rosa Carne......ESP    
2.    Roman Gerbey - Oksana Lukyanenko.......UKR    
3.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao.......POR    
4.    Eric Testa - Federica Brezzo.......ITA    
5.    Cseke Zsolt Sandor - Malika Dzumaev......GER    
6.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir......ISL
7.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen......FIN
8.    Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko......AZE    
9.    Hidi Balazs - Karcagi Laura.......HUN    
10.    Maksym Kravchenko - Stephanie Dany Zimmeck......Latvija    
11.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez......BEL    
12.    Mateo Cvenic - Aliia Shakirova.......CRO    
13.    Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal.......NOR    
14.    Joris Yacoub - Natalia Horvathova......SVK    
15.    Edgar Sztuce Vel Stuzmania - Melania Cieslinska......POL    
16.    Vasil Pavlov - Tanya Baltova.......BUL    
17.    Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo.......NED    
18. - 19.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer........AUT    
18. - 19.    Sertac Onurcan Alkan - Selis Yilmaz......TUR              


Pasaules čempionāts Seniori I ST, 08.10.2016., Boston, ASV

1.    Christian Bono - Elena Bono......ITA    
2.    Michal Mladek - Sarka Hesova......CZE    
3.    Balogh Csongor - Szabo Anita......HUN    
4.    Vitaly Rogachevsky - Oxana Skripnik.......RUS    
5.    Ronald Pux - Sabine Pux.......AUT    
6.    Ignazio Grignani - Ilaria Gianfranchi......ITA    
7.    Simon Sorin Dumitru - Constantinescu Florentina......ROU    
8.    Kemeny Tamas - Princz Nora.......HUN    
9.    Thorsten Zirm - Sonja Schwarz......GER    
10.    Luca Bandettini - Margherita Petrocchi.......ITA    
11. - 12.    Nedelcu Silviu Adrian - Nedelcu Nicoleta.......ROU    
11. - 12.    Victor Fischer - Alexandra Rehn.......GER    
13.    Joerg Gutmann - Isabel Matthes.......GER    
14.    thorsten strauss - Alma Marit Herrmann......GER    
15.    Gatis Simsons - Julija Simsone......Latvija    
16.    Joep Mutsaerts - Sulekha Buhala......SUI    
17.    Robert Rothmiller - Yvonne Rothmiller......GER    
18.    Roland Tines - Heidrun Puskas......GER    
19.    Anthony Chong - Gloria Chien......CAN    
20. - 21.    Ville Hayrynen - Sanna Kakko.......FIN    
20. - 21.    Sebastian Spoerl - Kristina Rodionova.......GER    
22.    Jiri Liska - Mirka Navratilova Petrov.....CZE    
23.    Luca Zanon - Irene Magnago.......ITA    
24.    Yim Thomas - Kelly Cheng.......USA    
25.    Mirko Gandelli - Elena Pariscenti........ITA    
26.    Linar Siraziev - Tatiana Borisovskaya........RUS    
27. - 28.    Jaroslav Cekl - Dagmar Ceklova......CZE    
27. - 28.    Luis Monteiro - Alexandra Monteiro    POR    
29.    Frederick Roesler - Janine Rusher    GER    
30.    Nerijus Stukas - Laura Montvilaite    LTU    
31.    Duarte Sousa - Elisabete Pera    POR    
32.    Sami Lund - Mirelle Lund    FIN    
33.    Mario Unger - Andrea Unger    AUT    
34.    Koji Kusaba - Rika Kusaba    JPN    
35.    Alexandre Theoret - Annie Levasseur    CAN    
36. - 38.    Dennis Pieske - Tanja Pieske-Hermsdor......GER
36. - 38.    Eugene Lobko - Alla Zemlyak.......USA    
36. - 38.    Koichi Takasugi - Ayako Takasugi........JPN    
39.    Sander Egges - Iris Busscher........NED    
40.    Michael Beckmann - Bettina Corneli.......GER    
41. - 43.    Sidney Peng - Jamie Liu........USA    
41. - 43.    Juha Viemero - Elina Viemero........FIN    
41. - 43.    Christian Jordan - Sonja Sigmund-Jordan.......AUT    
44.    Timo Verhoeven - Isabell Verhoeven.......GER    
45. - 46.    Thomas Yu - Yuko Naululani Yu.......USA    
45. - 46.    Peter Aubel - Iryna Koval.......NED    
47. - 48.    Gilbert van den Andel - Anke Kapitein......NED    
47. - 48.    George Borisov - Au Yuk Man Ada.......HKG    
49.    Gokturk Yurtyapan - Asli Yurtyapan.......USA    
50.    Jonathan Medlin - Malin Allert.......USA    
51.    Giuseppe Ferrarini - Sashka Velitchkova.......BUL    
52.    Douglas Montanus - Olga Jacobs.......USA            
53.    Matthew Sorrentino - Theresa Vallese......USA    
54.    Denis Kojinov - Jeanette Chevalier.......USA    
55. - 56.    Vince Feingold - Irina Feingold......USA    
55. - 56.    Peter Munoz-Bennett - Margarita Rudyak......USA    
57. - 60.    Michael Kemmann - Sandra Kemmann.......GER    
57. - 60.    Eckhard Grosz - Gabriela Grosz.......AUT    
57. - 60.    Friedrich Koenigstorfer - Michaela Heininger........AUT    
57. - 60.    Alan Burns - Kelly Batchelor.......USA    
61.    Ervin Serbec - Judith Adler.......SWE    
62. - 64.    Peter Kwok - Sue Tang.......CAN    
62. - 64.    Alexander Mirsakov - Inna Mirsakova......USA    
62. - 64.    Carmine Rucco - Maria Luz Bolyard.......USA

Pasaules čempionāts U21 10 dejas, 24.09.2016., Wetzlar, Vācija

1.    Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek.....POL    
2.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte.....Latvija    
3.    Alexandr Ryabtsev - Maria Oblakova.....RUS    
4.    Victor Bychkov - Alina Atamanchuk......RUS    
5.    Munteanu Alexander - Bezusenco Anne.....ROU    
6.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......USA    
7.    Gleb Bannikov - Maria Smirnova.....RUS    
8.    Pavel Lagurev - Alina Voyna.....RUS    
9.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute......LTU    
10.    Eric Izakson - Mishel Magera......ISR    
11.    Lorenzo Alberetti - Martina Dionigi.......ITA    
12.    Michal Kowalski - Kinga Bakierska......POL    
13.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......NOR    
14.    Nikolay Mugalimov - Maria Avramova......RUS    
15.    Bires Laurentiu Andrei - Karine Lindholm......NOR    
16.    Nikita Kadnikov - Daria Kondiurina.......RUS    
17.    Jakub Richtar - Klara Petruskova.......CZE    
18.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......DEN    
19.    Evgeny Kocherov - Anastasia Koniukhova......RUS    
20.    Slavomir Nalepka - Kristina Bajusova......SVK    
21.    Jean Francois Gueudry - Ilmira Yarullina.......FRA    
22.    Simon Bomskov - Johanne Reinert Mortensen.......DEN    
23.    Michael Ziga - Victoria Sauerwald......GER    
24.    Matsvei Smirnou - Darya Prakapenka.......BLR    
25.    Dicilea Alex Valentin - Schumacher Raisa Michelle.......ROU    
26.    Mattia Mancino - Alessandra Di Bella.......ITA    
27.    Staale Bethuelsen - Ida Ingebrigtsen.......NOR    
28.    Alessandro Cuoco - Olga Kosareva.......SUI    
29.    NIcola Zampa - Lucrezia Bacchi......ITA    
30.    Arseni Pavlov - Nicole Balski......GER    
31.    Michael Rubezin - Nicole Vujanic......CAN    
32.    Agusti Ferre Moya - Irene Marti......ESP    
33.    Igor Getz - Dana Kober.......GER    
34. - 35.    Matej Ocenasek - Eliska Koldova......CZE    
34. - 35.    Dominik Stoeckl - Katharina Belz......GER    
36.    Bernardo Venceslau - Maira Caires......POR    
37.    Oskar Hemmelmayr - Nais Maria......FRA    
38.    Maurice Rahaus - Evelyn Schulz......GER    
39.    Florian Fuerll - Liz Langheinrich.....GER    
40.    Stepan Pleyer - Iva Uchytilova......CZE    
41.    Roman Miller - Melanie Klein......GER    
42.    Joshua Khadjeh-Nouri - Jadzia Khadjeh-Nouri......GER    
43. - 44.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt......NED    
43. - 44.    Felix Mueller - Olivia Mueller......GER    
45.    Maximilian Krimig - Annabell Heilmann......GER    
46.    Neftali Herculano - Lucia Frieza.......POR


Pasaules čempionāts LA, 24.09.2016., Chengdu, Ķīna

1.    Gabriele Goffredo - Anna Matus.....MDA    
2.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno.....RUS    
3.    Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska......GER    
4.    Timur Imametdinov - Nina Bezzubova......GER    
5.    Yury Simachev - Anastasia Klokotova......RUS    
6.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......FRA    
7.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak......ESP    
8.    Andrea Silvestri - Varadi Martina.......HUN    
9.    Umberto Gaudino - Louise Heise.......DEN    
10.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen......DEN    
11.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......EST    
12.    Moldovan Paul - Tatar Cristina.......ROU    
13.    Guillem Pascual - Rosa Carne......ESP    
14.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......ITA    
15.    Kostiantyn Samarskyi - Tay Isabelle.......SGP    
16.    Winson Tam - Anastasia Novikova.......CAN    
17.    Jenya Suvorov - Jenya Libman......ISR    
18.    Vito Coppola - Kristina Garifullina......ITA    
19.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze......ISR    
20.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite......LTU    
21.    Tomas Tanka - Dominika Feketova.......SVK    
22.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......FIN    
23.    Artem Semerenko - Valeriya Kachalko......KGZ    
24.    Yan Bangbang - Zhu Jing.......CHN    
25. - 27.    Michal Hornicek - Daria Kartyshova......CZE    
25. - 27.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir.......ISL    
25. - 27.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes......ROU    
28. - 29.    David Jutge - Tatiana Podgornaia.......FRA    
28. - 29.    Roman Gerbey - Oksana Lukyanenko.......UKR    
30.    Jaroslav Obona - Dominika Roskova.......SVK    
31. - 32.    Sebesi Hunor - Jaroslava Huber.......AUT    
31. - 32.    Lars Olav Eltervaag - Alexandra Ciosinska.......NOR    
33. - 36.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer.......AUT    
33. - 36.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......AUS    
33. - 36.    Kiki Nyemchek - Magda Fialek.......USA    
33. - 36.    Giovanni La Montagna - Melissa Ferraro......BEL    
37.    Nunzio Felice - Mari Yiangou......CYP    
38.    Pasquale Tufano - Olga Turbin......CYP    
39.    Radek Mucha - Yana Grishchenko.......CZE    
40. - 42.    Jakub Perzanowski - Karolina Skowyrska......POL    
40. - 42.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova.....EST    
40. - 42.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen.......FIN    
43. - 45.    Boie Bogdan - Natalia Luchiv.......MDA    
43. - 45.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez.......BEL    
43. - 45.    Vitalii Zakharov - Zala Fuchs......SLO    
46.    Patrick Rucinski - Tatiana Veselkina.......CAN    
47.    Deividas Simaska - Radu Andreea Alina.......LTU    
48.    Nam Gi Yong - Shin Nara.......KOR    
49.    Alex Salvador - Alice Chiocchi.......AUS    
50. - 52.    Miha Zerjav - Valeriya Musina......SLO    
50. - 52.    Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko........AZE    
50. - 52.    Ju Yi - Shen Xi.......CHN    
53. - 54.    Fabio Oliva - Luisa Jenifer Metallo.......ENG    
53. - 54.    Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour.......Latvija    
55.    Eric Groysman - Dakota Pizzi........USA    
56.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa........JPN    
57.    Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo........NED    
58. - 59.    Vitor Fernandes - Luisa Lima.......POR    
58. - 59.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi........JPN    
60. - 61.    Andrea Borrelli - Chantal Green........ENG    
60. - 61.    Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm........SWE    
62. - 63.    Park Sang Duk - Mon Boyoung.......KOR    
62. - 63.    Oleksandr Savchenko - Daria Tiuhtea........UKR    
64. - 65.    Dadi Freyr Gudjonsson - Marta Carrasco........ISL    
64. - 65.    Mate Csorba - Haddad Sabrina.......HUN    
66.    Andras Koops - Laura van der Galien.......NED    
67.    Chua Zjen Fong - Chong Evon.......MAS    
68.    Liu Kai Sum Sam - Liu Wan Hin.......HKG    
69. - 70.    Eugenio Luigi Antonio Casella - Chiara Perretta........ITA    
69. - 70.    Lin Yung Cheng - Lin Serena.......TPE    
71.    Marc Aeschlimann - Corina Masciadri.......SUI    
72. - 74.    Chua Zjen Thak - Che Xin Nee.......MAS    
72. - 74.    Cheung Cheuk Him - Ho Hei Man........HKG    
72. - 74.    Lin Sean - Huang Shu-Huei........TPE


Pasaules čempionāts U21 LA, 03.09.2016., Prāga, Čehija

1.    Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra.....ROU    
2.    Nikita Pavlov - Ekaterina Sharanova.......RUS    
3.    Vladislav Nikishin - Polina Golubeva.......RUS    
4.    Egor Kondratenko - Mie Lincke Funch.......DEN    
5.    Marius Valcu - Diana Cojocar.......MDA    
6.    Dumitru Cernei - Oona Oinas.......FIN    
7.    Ayan Zhumatayev - Liya Kazbekova......KAZ    
8.    Ilya Vasilevsky - Kristina Stelnikova......RUS    
9.    Nunzio Felice - Mari Yiangou.......CYP    
10.    Salvatore Termini - Federica CIllari.......ITA    
11.    Gabor Victor Cristian - Albu Catalina Gabriela......ROU    
12.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova......CZE    
13.    Hidi Balazs - Karcagi Laura........HUN    
14.    Raffaello Brancato - Amandine Van Biesbroeck.......FRA    
15.    Eric Izakson - Mishel Magera.......ISR    
16.    Rocco Gaglio - Ilaria Fiorella......ITA    
17.    Bartosz Lewandowski - Anna Walachowska......POL    
18.    Leonardo Lini - Mia Gabusi.......ITA    
19.    Daniel Dingis - Natalia Velikina......GER    
20.    Marcos Fernandez Fernandez - Carla Beneyto......ESP    
21.    Edvinas Ringys - Aiste Survilaite.......LTU    
22.    Alex Yuma Calabrese - Natasha Calabrese.....ITA    
23.    Nikita Khoroshenko - Victoria Kosousova......RUS    
24.    Vitaly Shcherbakov - Diana Markova......RUS    
25.    Sergey Zheltov - Didar Atmaja......KAZ    
26.    Tomas Baka - Orsolya Farkasova.......SVK    
27.    Miha Zerjav - Valeriya Musina.......SLO    
28. - 29.    Radovan Kurinec - Eliska Lencesova.......SVK    
28. - 29.    Alexandr Komogortsev - Nelli Khozhanazarova.......RUS    
30.    Marian Michna - Karolina Vesela......CZE    
31.    David Morante Garcia - Ines Ferrero Oliver.......ESP    
32.    Matas Lukasovas - Rugile Monginaite.......LTU    
33.    Lorenzo Magnante - Beatrice Fabi.......ITA    
34. - 35.    Mate Csorba - Haddad Sabrina.......HUN    
34. - 35.    Kiraly Mark - Lissak Laura.......HUN    
36.    Jakub Richtar - Klara Petruskova........CZE    
37.    Agusti Ferre Moya - Irene Marti.......ESP    
38.    Danila Telpukhovsky - Olivia Popek.......POL    
39.    Alexander Kuriganov - Maria Louise Hougesen......DEN    
40.    Maksym Kravchenko - Stephanie Dany Zimmeck......Latvija    
41.    Samuel Santarelli - Elisa Brunetti.......ITA    
42.    Patrick Lewke - Angelina Ginsheimer......GER    
43.    Salvatore Grasso - Alessia Salinitro......ITA    
44.    Victor Bychkov - Alina Atamanchuk......RUS    
45.    Balazs Mark - Keresztszegi Ramona Maja......HUN    
46. - 47.    Ryan Ivan Raffloer - Hanna Sverdlov......USA    
46. - 47.    Alessio Russo - Miriam De Gennaro......ITA    
48. - 49.    Samuel Hacke - Katarina Hermanova......USA    
48. - 49.    Garabed Ovanezov - Sofia Mihova......BUL    
50.    Mateusz Dorot - Karolina Antczak.......POL    
51.    Gaspar Patrik - Matyus Maja.......HUN    
52.    Hadjantoni Marios - Nikol Elia........CYP    
53. - 54.    Jan Chobot - Dita Halirova........CZE    
53. - 54.    Lukas Smolka - Noemi Tothova.......SVK    
55.    Dominik Vodicka - Olga Voronina......CZE    
56.    Arthur Tagirov - Rebeka Cherepanova......Latvija    
57. - 58.    Bires Laurentiu Andrei - Karine Lindholm......NOR        
57. - 58.    Michal Kozub - Tereza Bogaczova......CZE    
59.    Martin Suhr Moordieck - Emma Rise Adrian.......DEN    
60. - 61.    Matsvei Smirnou - Darya Prakapenka.......BLR    
60. - 61.    Katona Andras - Bondar Dora.......HUN    
62.    Nikita Murzin - Yana Rozhnova.......RUS    
63.    Slavomir Nalepka - Kristina Bajusova.......SVK    
64.    Tim Bersheminski - Maria Privalova.......GER    
65.    Haralds Lukins - Jelizaveta Slenska.......Latvija    
66. - 67.    Simon Bomskov - Johanne Reinert Mortensen.......DEN    
66. - 67.    Jakub Chmiel - Simona Ichnovska.......CZE    
68.    Pierre Mauduy - Justine Iafrate.......FRA    
69. - 71.    Matej Ocenasek - Eliska Koldova......CZE    
69. - 71.    Dennis Pieper Petersen - Olivia Lundorff.......DEN    
69. - 71.    Bernardo Venceslau - Maira Caires......POR    
72.    Matus Szegho - Maria Ondrasikova.......SVK    
73.    Oliver Willestofte - Amalia Oere Petersen.......DEN    
74. - 76.    Andreas Alexandrou - Christina Antreou.......CYP    
74. - 76.    Bator Tamas - Fugedi Laura.......HUN    
74. - 76.    Tarjei Noestvold Svalastog - Mathea Aarestrup Oen.......NOR    
77. - 78.    Andrei Ovidiu Mihai - Alessia-Allegra Gigli.......SUI    
77. - 78.    Thomas Taga - Lotte Verwerft.......BEL    


Eiropas čempionāts LA, 09.07.2016., Rimini, Itālija

1.    Gabriele Goffredo - Anna Matus.....MDA    
2.    Marius-Andrei Balan - Khrystyna Moshenska......GER    
3.    Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno......RUS    
4.    Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova......FRA    
5.    Timur Imametdinov - Nina Bezzubova......GER    
6.    Giacomo Lazzarini - Roberta Benedetti......ITA    
7.    Andrea Silvestri - Varadi Martina.......HUN    
8.    Anton Aldaev - Natalia Polukhina......RUS    
9.    Umberto Gaudino - Louise Heise.......DEN    
10.    Edgar Marcos Borjas - Alina Nowak......ESP    
11.    Moldovan Paul - Tatar Cristina......ROU    
12.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova......EST    
13.    Jenya Suvorov - Jenya Libman......ISR    
14.    Malthe Brinch Rohde - Sandra Sorensen......DEN    
15.    Artyom Liaskovsky - Liana Odikadze.......ISR    
16.    Nikita Bazev - Hanna Run Oladottir......ISL    
17.    Juan Manuel Gomez - Marina Mangione......ESP    
18.    Eric Testa - Federica Brezzo......ITA    
19.    Dumitru Cernei - Oona Oinas......FIN    
20.    David Jutge - Tatiana Podgornaia.......FRA    
21.    Tomas Tanka - Dominika Feketova.....SVK    
22.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova......EST    
23.    Salvatore Bellavita - Ica Canu.....ALB    
24.    Konstantin Todorov - Linte Andra......BUL    
25.    Telmo Madeira - Vanessa Ferrao.......POR    
26.    Miha Vodicar - Irina Vasilevskaya.......SLO    
27. - 29.    Giuseppe Dell'aria - Irina Perez Lopez.......BEL    
27. - 29.    Toperczer Muresan Marius - Claudia Ketonen.......FIN    
27. - 29.    Jokubas Venckus - Migle Klupsaite.......LTU    
30.    Vladimir Usov - Milena Usanova......MDA    
31.    Frank Zegels - Laura Jottay.......NED    
32. - 33.    Andrea Borrelli - Chantal Green.....ENG    
32. - 33.    Sebesi Hunor - Jaroslava Huber......AUT    
34.    Radek Mucha - Yana Grishchenko......CZE    
35. - 36.    Pasquale Tufano - Olga Turbin......CYP    
35. - 36.    Adam Vasina - Dagmara Nowak......POL    
37.    Miculescu Ionut Alexandru - Pacurar Andra......ROU    
38.    Giovanni La Montagna - Melissa Ferraro......BEL    
39.    Vaclav Masaryk - Klara Chovancikova.......CZE    
40. - 41.    Edgaras Brazas - Mzia Orvelashvili.......GEO    
40. - 41.    Hidi Balazs - Karcagi Laura.......HUN    
42. - 44.    Gustavs Ernests Arajs - Katharina Wuerrer.......AUT    
42. - 44.    Lars Olav Eltervaag - Alexandra Ciosinska.......NOR    
42. - 44.    Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour.......Latvija    
45. - 46.    Argiris Argyropoulos - Ann Jajanidze.......GRE    
45. - 46.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko.......UKR    
47.    Andrea Civita - Eleonora De Mitri.......ALB    
48.    Jaroslav Obona - Dominika Roskova........SVK    
49.    Gokhan Zorluoglu - Elmira Apanasova......TUR    
50.    Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite.......LTU    
51.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone......Latvija    
52.    Hadjantoni Marios - Nikol Elia.......CYP    
53.    Oleksandr Iorgov - Maryna Mityeva.......UKR    
54.    Petter Andreas Engan - Kine Marie Mardal.......NOR    
55.    Tilemachos Fatsis - Elisavet Mantani.......GRE    
56. - 57.    Pedro Eugenio - Carla Silva.......POR    
56. - 57.    Miha Zerjav - Valeriya Musina.......SLO    
58. - 59.    Vitali Nestsiarovich - Ekaterina Tolmacheva.......BLR    
58. - 59.    Tim Puts - Peia Prawiro-Atmodjo.......NED    
60.    Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko.......AZE    
61. - 63.    Andrei Ovidiu Mihai - Alessia-Allegra Gigli........SUI    
61. - 63.    Dadi Freyr Gudjonsson - Marta Carrasco.......ISL    
61. - 63.    Raman Lobarau - Darya Konakhava........BLR    
64.    Kolyo Dimov - Polina Kimova.......BUL    
65.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.......SWE    
66.    Bjorn Pemer - Katja Lujan-Engelholm.......SWE    
67. - 68.    Marko Mrkic - Emilija Damic......CRO    
67. - 68.    Danilo Pontecorvo - Natalie Downes.......ENG    
69. - 71.    Sertac Onurcan Alkan - Selis Yilmaz........TUR    
69. - 71.    Bojan Lazareski - Sarah Karakatsanis.......SRB    
69. - 71.    Pawel Tekiela - Alexandra Konstantinova.......POL    


Pasaules čempionāts jauniešiem ST, 09.07.2016., Kitakyushu, Japāna


1.    Rednic Paul - Lucaciu Roxana......ROU    
2.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte.......Latvija    
3.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva......BLR    
4.    Pavel Zakharenko - Dana Makarova.......RUS    
5.    Andrey Kovalev - Veronika Samuolyte......LTU    
6.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia.......ITA    
7.    Marco Bodini - Kristina Charitonovaite........ITA    
8.    Maxim Pugachev - Kira Oxas.......RUS    
9.    Einoras Degutis - Areta Seskaite.......LTU    
10.    Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich......Latvija    
11.    Stan Tiberiu-Florin - Grigore Daria.....ROU    
12.    Iaroslav Zara - Valeria Gumeniuc......MDA    
13.    Michal Kieszek - Julia Stefanska......POL    
14.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia......ESP    
15.    Tomas Prikryl - Sanela Los Chovancova.......CZE    
16.    Oleg Yasinsky - Sofia Esayan.......ARM    
17.    Erik Herbert Lohmus - Annika Talvet.......EST    
18.    Glenn-Richard Boyce - Caroly Janes.......ENG    
19.    Mikita Zhukouski - Linda Reuko.......BLR    
20.    Yevgen Diachenko - Valeriia Grabilina.......UKR    
21.    Hiroaki Onishi - Sakina Onishi.......JPN    
22.    Jarek Toiger - Reelika Traks.......EST
23.    Roman Pecha - Katerina Srostlikova.......CZE    
24.    Sota Fujii - Ami Yoshikawa.......JPN    
25.    Alexander Pavlov - Mie Udesen.......DEN    
26. - 27.    Artem Tarasov - Eva Shanidze......GEO
26. - 27.    Roman Yunkind - Mariya Dotsenko......KAZ    
28.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......DEN    
29.    Shang Runze - Zhang Jiarui.......CHN    
30. - 31.    Jaka Podgorsek - Katarina Matus......SLO    
30. - 31.    Szalai Denes Ferenc - Balla Petra......HUN    
32. - 33.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova......SVK    
32. - 33.    Nariman Ashenov - Dana Smagulova......KAZ    
34.    Kinsley Lin - Michelle Yiu.......USA    
35.    Kacper Czajka - Oliwia Drozdz......POL    
36.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin......ISR    
37. - 38.    Jaakko Saaristo - Saga Granlund......FIN    
37. - 38.    Zhang Han - Zhuang Qingqing......CHN    
39. - 40.    Ivan Jarnec - Ana Ekart.......SLO    
39. - 40.    Justin Lin - Alexandra Dubinsky......USA    
41. - 43.    Danyil Rybalko - Marthe Ekrem......NOR    
41. - 43.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis......ISR    
41. - 43.    Sulyan Balint - Balint Nikoletta......HUN    
44.    Jung Dongjoo - Mun YuBin.......KOR    
45.    Jere Hakalahti - Veera Korpinen.......FIN    
46.    Ivan Petrov - Yoana Sukiayazova......BUL    
47.    Arseni Pavlov - Nicole Balski.......GER    
48.    Sindri Gudlaugsson - Soley Osk Hilmarsdottir......ISL    
49.    Kuljak Krisztian - Franziska Holweg.......GER    
50.    Jaroslav Ihring - Natalia Varechova.......SVK    
51.    Riley Moriarty - Meghan Philpott......AUS    
52. - 53.    Kim JungMin - Kim YeBin......KOR    
52. - 53.    Ho Ming Cheong - Lam Kit Ying......HKG    
54. - 55.    Lin Daniel - Chen Angelina......TPE    
54. - 55.    David Sholkov - Nicole Beri.......CAN    
56.    Hreidar Orri Arnarson - Katrin Maria Magnusdottir......ISL    
57.    Lin Yung Cheng - Lin Serena.......TPE    
58.    Teo Jerome - Teo Rachel.......SIN    
59. - 61.    Che Tin Long - LO Ka Weng......MAC    
59. - 61.    Jonathan Test - Emma Rousseau......CAN    
59. - 61.    Neftali Herculano - Lucia Frieza......POR    
62.    Liu U Hong - Sun I Kei.......MAC

Eiropas čempionāts jauniešiem 10 dejās, 11.06.2016., Szombathely, Ungārija

1.    Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina.....Russian Federation      
2.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
3.    Iaroslav Zara - Valeria Gumeniuc......Moldova    
4.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute.......Lithuania    
5.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia......Italy    
6.    Jarek Toiger - Reelika Traks.......Estonia    
7.    Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich......Latvija    
8.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornenka.......Ukraine    
9.    Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka.......Hungary    
10.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude.......Croatia    
11.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis.......Israel    
12.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia.......Spain    
13.    Ivan Jarnec - Ana Ekart.......Slovenia    
14.    Kirill Panfilov - Lizaveta Prudnikava......Bulgaria
15.    Maciej Kloskowski - Nikola Zietowska.......Poland    
16.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova.......Slovakia    
17.    Michal Bures - Adriana Maskova......Czech Republic    
18.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun......Germany    
19.    Lauri Linnaranta - Ella Hagman.......Finland    
20.    Saceleanu George Alexandru - Nuszbaum Maria Alexandra.......Romania    
21.    Georg Kiryakov - Hristiana Burgazlieva.......Bulgaria    
22.    Omari Tskhvaradze - Evgenia Polychronopoulou......Greece    
23.    Hreidar Orri Arnarson - Katrin Maria Magnusdottir.......Iceland    
24.    Raphael Nast - Victoria Nast......Austria    
25.    Francisco Silva - Sofia Pinto......Portugal


Pasaules čempionāts Seniori II LA, 04.06.2016., Kosice, Slovākija

1.    Timo Lindfors - Ekaterina Krutovskaya-Kauppinen.....Finland    
2.    Frantisek Beres - Miriam Beresova......Slovakia    
3.    Jordi Mayral Esteban - Eva Aguilera Llobera......Spain    
4.    Sergey Makarenko - Anna Makarenko......Russian Federation      
5.    Roberto Hernandez - Beatriz Perez......Spain    
6.    Kiss Mihaly - Farkas Monika......Hungary    
7.    Lorenzo Urbani - Monica Divo......Italy    
8. - 9.    Petri Jarvinen - Ulla Jarvinen......Finland    
8. - 9.    Francesco Ciavarra - Teresa Cappiello.......Italy    
10. - 11.    Jean-Hugues Henneghien - Eun-Sook Scherf......Belgium    
10. - 11.    Ulisse Riccardi - Barbara Pischianz.......Italy    
12.    Francisco Javier Otamendi Fenandez - Lourdes Dominguez Guilera......Spain    
13.    Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk......Poland    
14.    Ludovic Laczkowski - Patricia Dore......France    
15.    Flavio Lodigiani - Patricia Patt......Switzerland    
16.    Dirk Regitz - Fabienne Regitz......Germany    
17.    Marc Becker - Nicole Giersbeck.......Germany        
18.    Terry Champion - Irena Zilinskaite - Cazenabe.......France    
19. - 20.    Thomas Schlehufer - Pickshaus-Jonscher Natalie.......Germany    
19. - 20.    Markus Buehlmann - Jeannette Frey.......Switzerland    
21.    Luigi Baghino - Francesca Congiu......Italy    
22. - 24.    Achim Hobl - Kerstin Hahn.......Germany    
22. - 24.    Fabio Di Maria - Loredana Casadei.......Italy    
22. - 24.    Oleg Eskov - Julia Mikhina.......Russian Federation          
25.    Thorsten Brechmann - Gudrun Brechmann.......Germany    
26. - 27.    Jordi Teres - Susana Junquero.......Spain    
26. - 27.    Roger Korsiak - Holli Hornlien.......USA    
28. - 30.    Jarmo Kouhia - Marjatta Kouhia.....Finland    
28. - 30.    Reino Luoto - Tanja Luoto......Finland    
28. - 30.    Sumito Takeda - Ayumi Takeda......Japan    
31.    Patrick Lemaire - Jennifer Massaro......France    
32.    Jean-Francois Rousseau - Nathalie Ladouceur.......Canada    
33.    Yutaka Hamada - Noriko Hamada.......Japan    
34.    Jarmo Valo - Heidi Valo......Finland    
35.    Esa Id - Katariina Lassila-Id......Finland    
36.    Hiroaki Oyabe - Hiromi Nakagawa.......Japan    
37. - 39.    Andreas Mehl - Caroline Mehl.......Austria
37. - 39.    Bernard Lecoeur - Anna Lecoeur.......France    
37. - 39.    Jun Shimizu - Hinako Shimizu.......Japan    
40. - 41.    Harald Dormann - Anja Dormann......Germany    
40. - 41.    Gokturk Yurtyapan - Asli Yurtyapan........USA    
42.    Leonardo Orazi - Sabrina Minguzzi.......San Marino    
43. - 44.    Roman Macek - Elena Karaseva........Slovenia    
43. - 44.    Diego Merino Ramirez - Mati Aranda Mellado.......Spain    
45.    Mariusz Budys - Monika Budys........Poland    
46.    Herlander Tiberio - Cristina Moreira........Portugal    
47. - 48.    Evgeny Sevastianov - Elena Mishina........Russian Federation     
47. - 48.    Beat Peter - Ruth Zuercher........Switzerland    
49.    Marcus Hoetzel - Jenny Hoetzel........Germany    
50.    Uwe Arentz - Andrea Arentz.......Germany    
51.    Juergen Rodewald - Kathrin Rodewald......Germany    
52.    Kari Liukkonen - Anne Liukkonen......Finland    
53. - 55.    Jan Mokris - Vera Mokrisova.......Czech Republic    
53. - 55.    Petr Florian - Michaela Florianova.......Czech Republic    
53. - 55.    Mariusz Kitowski - Jolanta Kitowska......Poland    
56. - 57.    Takemasa Yoshida - Etsuko Tanaka......Japan    
56. - 57.    Jose Antonio Perez Marin - Maria Boixader Sala......Spain    
58. - 59.    Dirk Dittrich - Jeanette Dittrich......Germany    
58. - 59.    Romualdas Joksas - Ilona Joksa......Latvija    
60. - 61.    Harald Wolff - Antje Wolff.......Germany    
60. - 61.    Marko Orehek - Natja Orehek......Slovenia    
62. - 64.    Peter Schmiel - Sibylle Haenchen.......Germany    
62. - 64.    Szabo Zsolt Mihaly - Szabo-Onodi Valeria......Hungary    
62. - 64.    Pavlo Orol - Olena Orol......Ukraine    
65. - 67.    Rene Agater - Katrin Agater.....Germany    
65. - 67.    Christian Hufnagl - Yasmin Thiel......Germany    
65. - 67.    Jozef Csizmazia - Gabriela Csizmaziova......Slovakia    
68.    Jozef Cvaniga - Andrea Cvanigova.......Slovakia    
69.    Lubomir Hochvart - Iveta Hochvartova......Slovakia    
70. - 77.    Erich Rieder - Monika Rieder.....Austria    
70. - 77.    Marc Van Breda - Anita Bosmans......Belgium    
70. - 77.    Arsen Jahoda - Ljubica Jahoda......Croatia    
70. - 77.    Neno Rojcevic - Marina Tomac-Rojcevic......Croatia    
70. - 77.    Nagy Istvan - Magyar Marta......Hungary    
70. - 77.    Luigi Pagnini - Maria Sansone......Italy    
70. - 77.    John Wilson - Irene Wilson-Verhorst.....Netherlands    
70. - 77.    Ladislav Lukacko - Danica Maslonkova.....Slovakia    


Pasaules čempionāts Juniori II ST, 04.06.2016.,Timisoara, Rumānija

1.    Zicoane Heler Sebastian Alin - Copos Anca......Romania    
2.    Kirill Morgachev - Polina Baryshnikova......Russian Federation         
3.    Karolis Burneikis - Izabele Sekaite......Lithuania    
4.    Vladislav Untu - Alexandrina Olteanu......Moldova    
5.    Ivan Reshetnikov - Diana Maslovskaya....Russian Federation     
6.    Alan Aleksander Antriainen - Alisa Dupik.....Estonia    
7. - 8.    Gradea Laviniu-Ionut - Bujor Alexandra-Cristina......Romania    
7. - 8.    Veaceslav Nagailic - Nina Dudoglo......Moldova    
9.    Kamil Bochenek - Ilona Sak......Poland    
10.    Kacper Greczynski - Natalia Dabrowska.....Poland    
11.    Aleksandr Tishuk - Uladzislava Melnik......Bulgaria    
12.    Roberts Andersons - Jekaterina Rasimjonoka......Latvija
13.    Gleb Golovachev - Sofia Glotova....KAZ    
14. - 15.    Gabriele Bono - Aurora Gioncada......Italy    
14. - 15.    Gabriel Korpas - Vanessa Murajdova......Slovakia    
16. - 19.    Patrik Buda - Silvia Budova......Slovakia    
16. - 19.    Danila Sitovs - Skaiste Svajone Jazilionyte......Lithuania    
16. - 19.    Vladislav Tsikhanovskiy - Sofiia Zil.....Ukraine    
16. - 19.    Daniele Zampa - Aurora Alunni Bistocchi.....Italy    
20.    Ionel Egor - Rita Schumichin......Germany    
21. - 22.    Patrik Seretin - Ema Pilic.....Croatia    
21. - 22.    Harijs Vīksna - Laura Mežsarga......Latvija    
23.    Kris-Jarlet Kivisaar - Maria-Elisabeth Lootus......Estonia    
24.    Mihail Maidaniuk - Olga Shymanskaya......Bulgaria
25.    Ivan Filipchuk - Evelina Ganska.....Ukraine    
26. - 27.    Kazuhiro Ishigaki - Anri Nakamura......Japan    
26. - 27.    Eetu Lamsa - Emilia Prykari......Finland    
28.    Biri Gabor - Nagy Fruzsina......Hungary    
29. - 30.    Yuval Koushnir - Yulia Sitnik.....Israel    
29. - 30.    Jakub Zaoralek - Nikola Tepla......Czech Republic    
31.    Gylfi Mar Hrafnsson - Maria Tinna Hauksdottir.......Israel    
32.    Deyan Vlaykov - Emily Vlaykova......Bulgaria    
33. - 35.    Steven Antonov Karadzhov - Darina Georgieva Biserinska......Bulgaria    
33. - 35.    Florian Baudoux - Salome Provitera......France    
33. - 35.    Maxim Shevchenko - Angelina Logachyova......KAZ    
36. - 38.    Jan Burant - Eliska Placha.....Czech Republic    
36. - 38.    Vetle Kleveland - Norunn Ringvoll......Norway    
36. - 38.    Rischak Balazs - Galfi Petra........Hungary    
39. - 41.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......Sweden    
39. - 41.    Yaniv Kormilitsyn - Noa Novak......Israel    
39. - 41.    Pau Ramis Pou - Sofia Fernandez Cantero......Spain    
42. - 43.    Efrem Kuzmichenko - Samira Hafez.......Germany    
42. - 43.    Pop Andrei-Gabriel - Melissa-Adysa Lupse.....Austria    
44.    Phillip Hogh - Emily Damm-Jakobsen.......Denmark    
45. - 49.    Joan Albelda - Vanesa Maroto......Spain    
45. - 49.    Nikita Babaev - Michelle Bromberg......Canada    
45. - 49.    Daniel Sverrir Gudbjornsson - Birgitta Bjornsdottir.....Iceland    
45. - 49.    Leo Osteras - Sandra Lankila......Finland    
45. - 49.    Lovro Perakovic - Lea Stanic.......Croatia    
50.    JAN HAFNER - Pina Erzen......Slovenia    
51.    Philipp Hofstetter - Cremar Natalie......Switzerland    
52. - 53.    Tim Grabenwoeger - Laura Nawabi- Korienkova......Austria    
52. - 53.    Mikael Hagelstam - Cassandra Juul Poulsen.......Denmark    
54.    Panteleimon Kourtoglou - Konstantina Koktsidou.....Greece    
55. - 56.    Nikola Andric - Luna Cavkunovic......Serbia    
55. - 56.    Sjoerd van Rijn - Jordan Koene......Netherlands        
57.    Andre Viana - Daniela Marreiros......Portugal    
58.    PATRIK KLUN - Jasna Potocar.......Slovenia    
59.    Daniel Kidon - Evelynne Chin.......USA    
60. - 61.    Alexander Kjaernli - Kiil Ann Helen Meyer.......Norway    
60. - 61.    Seamus Yu - Oresta Denisovaite.......Ireland    
62. - 70.    Bahadir Abbasov - Kamilla Akhmedova.......AZE    
62. - 70.    Emil Aghayev - Nadzhiba Shukurova.......AZE    
62. - 70.    Mihajlo Stojkovic - Masa Djordjevic......Serbia    
62. - 70.    berk can aydogan - duru karatas......Turkey    
62. - 70.    Eli Blyuss - Jasmine Kurtser......CAN    
62. - 70.    Ryuki Hamada - Arisa Masuda......Japan    
62. - 70.    Ervinas Merfeldas - Gabija Raciute......Ireland    
62. - 70.    Mark Starovoytov - Sophia Elkin......USA    
62. - 70.    Ata Erdem Turk - DOGA YURTYERI.......Turkey

Eiropas čempionāts ST, 14.05.2016., Wroclaw, Polija

1.    Dmitry Zharkov - Olga Kulikova.....Russian Federation    
2.    Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite.....Lithuania    
3.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva.....Lithuania
4.    Francesco Galuppo - Debora Pacini......Italy
5.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......Denmark    
6.    Nikolay Darin - Natalia Seredina......Moldova    
7.    Madis Abel - Aleksandra Galkina......Estonia    
8.    Vadim Shurin - Anastasia Meshkova......Russian Federation    
9.    Paolo Campigotto - Petre Alina........Romania    
10.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko........Ukraine    
11.    Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral.......Poland    
12.    Anton Skuratov - Alena Uehlin......Germany    
13.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne......Latvija    
14.    Dmitri Kolobov - Signe Busk......Denmark    
15.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki......Finland    
16.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova.......Austria    
17.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......Belarus    
18.    Michal Zacharewicz - Katarzyna Czyzyk......Poland    
19.    David Schavel - Sarah Vittoria Sorice......Slovakia    
20.    Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva......Latvija    
21.    Matteo Cicchitti - Simona Brecikova......Slovakia    
22.    Valeriu Ursache - Marika Odikadze.......Israel    
23.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova......Estonia    
24.    Kostadin Vasilev - Giuseppa Iarrera.......Bulgaria    
25.    David Odstrcil - Tara Bohak.......Czech Republic    
26.    Szabo Viktor - Vanja Vujic......Croatia    
27.    Valentin Lusin - Renata Lusin......Germany    
28.    Pasquale Sirica - Kilin Dora......Romania    
29.    Giuseppe Sgroi - Merce Llorca......Spain    
30.    Daniele Ruscito - Nicole Cartigiano......Italy    
31.    Adrian Esperon - Patricia Martinez.......Spain    
32.    Alessandro Bosco - Laura Nolan.......Ireland    
33.    Nikita Anikeev - Farkas Bettina.......Hungary    
34.    Roman Redziuk - Elizaveta Basiuk.......Ukraine    
35. - 36.    Michal Drha - Klara Zamecnikova......Czech Republic    
35. - 36.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling......Norway    
37.    Mark Stalder - Yulia Dreier.......Switzerland    
38. - 39.    Klemens Hofer - Barbara Westermayer.......Austria    
38. - 39.    Tine Kranjc - Sasa Ul.......Slovenia    
40.    Trifon Parushev - Chiara Giretti.......Bulgaria    
41.    Aliksey Tkachuk - Nadzeya Valui......Belarus    
42.    Remo Grande - Maria Karavaki.......Greece    
43.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole.......Netherlands    
44.    Pierre-Henri Larcher - Oleksandra Riabukha.......France    
45. - 48.    Ilari Lehtonen - Jasmin Pocknell......Finland    
45. - 48.    Nikola Oto - Katarina Lepoglavec......Croatia    
45. - 48.    Jody Schoonus - Kim de Haan.......Netherlands    
45. - 48.    Bas Willems - Jennifer McMillan.......England    
49.    Roman Shishkin - Jessica Duret.......France    
50. - 51.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida......Portugal    
50. - 51.    Sverre Orjasaeter Fjellstad - Ronja Oestensvik......Norway    
52. - 53.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen.......Sweden    
52. - 53.    Joakim Rosendahl - Stine Overgaard Andersen.......Sweden    
54. - 56.    David Buechel - Flavia Landolfi.......Switzerland    
54. - 56.    Dario Hrabar - Andrea Brekalo......Bosnia and Herzegovina    
54. - 56.    ARNEJ IVKOVIC - Klaric Giovanna Gabriela......Slovenia    
57. - 59.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes.......Portugal    
57. - 59.    Robin Lataire - Elien Laukens......Belgium    
57. - 59.    Nemanja Simikic - Tijana Simikic......Serbia


Eiropas čempionāts jauniešiem ST, 16.04.2016., Timisoara, Rumānija

1.    Rednic Paul - Lucaciu Roxana.....Romania    
2.    Yahor Boldysh - Polina Mineeva......Belarus    
3.    Maxim Pugachev - Kira Oxas......Russian Federation    
4.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte......Latvija    
5.    Andrey Kovalev - Veronika Samuolyte.....Lithuania    
6.    Stan Tiberiu-Florin - Grigore Daria.....Romania    
7.    Dmitry Kulebakin - Maria Chernykh......Russian Federation    
8. - 9.    Werner Robert Laaneots - Silvia Susanne Barjabin.......Estonia    
8. - 9.    Karol Michal Tomecki - Domile Semeskeviciute......Lithuania    
10.    Alessio Formisano - Giovanatti Gioia......Italy    
11.    Iaroslav Zara - Valeria Gumeniuc......Moldova    
12.    Vincenzo Chianese - Francesca Pia Palmieri......Italy    
13.    Oleg Yasinsky - Sofia Esayan......Armenia    
14.    Jarek Toiger - Reelika Traks......Estonia    
15.    Vladislavs Pečens - Aliaksandra Bahushevich.......Latvija    
16.    Roman Pecha - Katerina Srostlikova......Czech Republic    
17.    Valentinas Rokas Mitkus - Gemma Dominguez Garcia......Spain    
18.    Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka......Hungary    
19.    Kirill Panfilov - Lizaveta Prudnikava......Belarus    
20.    Michal Kieszek - Julia Stefanska......Poland    
21.    Juraj Bjelac - Renata Faizerakhmanova......Croatia    
22.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen......Denmark    
23.    Jorge Llop Suay - Atile Zukaite......Spain    
24.    Ivan Jarnec - Ana Ekart.......Slovenia    
25.    Filip Kucman - Terezia Valeria Ziffova......Slovakia    
26.    Yevgen Diachenko - Valeriia Grabilina......Ukraine    
27.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
28.    Kacper Czajka - Oliwia Drozdz.......Poland    
29.    Tomas Prikryl - Sanela Los Chovancova.....Czech Republic    
30.    Vladislav Zapolskiy - Anastasiya Chornen'ka.....Ukraine    
31.    Samuli Peramaa - Anne Haataja......Finland    
32. - 34.    Jere Hakalahti - Veera Korpinen......Finland    
32. - 34.    Radovan Kurinec - Eliska Lencesova......Slovakia    
32. - 34.    Danyil Rybalko - Marthe Ekrem......Norway    
35.    Tomer Zveniatsky - Yana Litvin......Israel    
36.    Georg Kiryakov - Hristiana Burgazlieva......Bulgaria    
37.    Jaka Podgorsek - Katarina Matus.....Slovenia    
38. - 39.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......Norway    
38. - 39.    Artem Kolesnikov - Maria Sedin......Germany    
40.    Egor Erhan - Ana Maria Moraru......Moldova    
41.    Czuczi Patrik - Kesmarki Vanessza......Hungary    
42.    Alexander Ward - Audrey Habel......France    
43.    Maxim Kroytoru - Alina Levkovich......Israel    
44.    Axel Jehrlander - Stefanescu Ines Maria......Sweden    
45. - 46.    Georgi Gachev - Mihaela Kracholova.......Bulgaria    
45. - 46.    Nikita Yatsun - Elisabeth Yatsun.....Germany    
47. - 49.    Ozgun Dogan - Ece Uzunalioglu......Turkey    
47. - 49.    Petar Petrovic - Ivana Velickovic.......Serbia    
47. - 49.    Omari Tskhvaradze - Evgenia Polychronopoulou.......Greece    
50. - 52.    Mert Dinar - Defne Gursel......Turkey    
50. - 52.    Christopher Mihut - Celsea Roatis-Iacob......Austria    
50. - 52.    Gavrilo Petkovic - Sara Jevtic    Serbia    
53. - 56.    Kristofer Agust Stefansson - Soley Sara Magnusdottir......Iceland    
53. - 56.    Banu Rares - Janine Lackner......Austria    
53. - 56.    Neftali Herculano - Lucia Frieza......Portugal    
53. - 56.    Jurica Kavran - Tihana Vusic......Croatia


Eiropas čempionāts PD LA, 27.03.2016., Cambrils, Spānija

1.    Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya.....Russian Federation    
2.    Vitaly Panteleev - Angelina Nechkhaeva......Russian Federation    
3.    Marts Smolko - Tina Bazykina.....Latvija        
4.    Daniele Sargenti - Uliana Fomenko......Italy    
5.    Denis Kikhtenko - Galina Akopian......Russian Federation    
6.    Kirill Ganopolsky - Kim Paetzug......Germany    
7.    Luigi Francescangeli - Noemi Oriolesi.......Italy    
8.    Sutto Roland - Tombacz Aniko......Hungary    
9.    Artem Okhrimenko - Anna Buglova......Russian Federation    
10.    Filip Karasek - Tereza Florova.......Czech Republic    
11.    Eduardo Morante Garcia - Fatima Cervantes Samino......Spain    
12.    Marco Mancini - Nadyia Dyatlova.......Ukraine    
13.    Denis Kuzenkov - Anastasia Zhutenkova.......Russian Federation    
14.    Joao Martins - Sara Martins......Portugal    
15.    Simon Voelbel - Maria Schulle.......Germany    
16.    Mangra Alexandru Andrei - Duicu Elena.......Romania    
17.    Salvatore Russo - Aurora Paniccia.......Italy    
18. - 19.    Valerij Osadchenko - Sandra Kniazeviciute........Lithuania    
18. - 19.    Nagymihaly Balazs - Szalai Agnes.......Hungary    
20.    Michal Miniewicz - Nastazja Szypulska.......Poland    
21.    Igor Nikolaev - Victoria Abramova.......Russian Federation    
22.    Hinta Andrei - Pavel Anca-Elena........Romania    
23.    Ales Petran - Tatiana Dorina.......Czech Republic    
24.    Antonino Ingraiti - Elisa Termini........Italy    
25.    Marcin Szymutko - Ksenia Yanchenkova........Ireland    
26.    Manuel Lopez Ruiz - Beatriz Veiga Dominguez......Spain    
27.    Alvaro Moraleda - Cristina Menes........Spain    
28.    Simone Di Lisio - Mara Ippoliti........Italy    
29.    Carlos Ferreira de Almeida - Sebestyen Beata........Portugal    
30.    Roland Kouwenberg - Lisa Lemmens.......Netherlands    
31.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.......Portugal    
32.    Jiri Hein - Lucia Krncanova.......Slovakia    


Eiropas čempionāts PD ST, 26.03.2016., Cambrils, Spānija


1.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet.....Denmark    
2.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......Lithuania    
3.    Andrzej Sadecki - Karina Nawrot......Poland    
4.    Laszlo Csaba - Pali Viktoria......Hungary    
5.    Igor Potovin - Daria Shevelilova......Russian Federation    
6.    Marco Camarlinghi - Martina Minasi.......Italy    
7.    Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka......Latvija    
8.    Francesco Paris - Natalia Driker......Israel    
9.    Victor Presnetsov - Vera Nam......Russian Federation    
10. - 11.    Sergio D'Avino - Romina Molinari.......Italy    
10. - 11.    Marco Bevilacqua - Monika Pedersen......Italy    
12.    Alessandro Ilarioni - Aurora Sbardella......Italy    
13.    Jordi Fabrega Calderon - Maria Pomar Caballero......Spain    
14.    Eduard Borodov - Svetlana Vinogradova......Russian Federation    
15. - 16.    Ruslan Polusytok - Nataliya Maslo......Ukraine    
15. - 16.    Marco Spadafora - Edvige Maria Bilotti.......Italy    
17.    Luigi Trovarelli - Serena Trovarelli......Italy    
18.    Christian Gallo - Laura Giova.......Italy    
19. - 21.    Jan Willem Mostert - Kendra Kraus......Netherlands    
19. - 21.    Andriy Turkiv - Alla Yavdoshyk......Ukraine    
19. - 21.    Riccardo Conte - Eleonora Filippi.......Italy    
22.    Alvaro Moraleda - Cristina Menes......Spain    
23. - 24.    Alessandro Tecchio - Sabrina Tecchio.......Italy    
23. - 24.    Marco Congedo - Sandy Lezza.......Italy    
25.    Allard Hans - Darja Bokhove.......Netherlands    
26.    Sergio Lourenco - Catia Cerqueira.......Portugal    
27.    Joao Martins - Sara Martins.......Portugal


Eiropas čempionāts Jauniešiem LA, 26.03.2016., Cambrils, Spānija

1.    Dmitry Kulebakin - Maria Chernykh.....Russian Federation    
2.    Denis Gudovsky - Megija Dana Morīte.....Latvija    
3.    Alexey Korobchenko - Anait Abramian......Russian Federation    
4.    Taha Batu Cosar - Oleksandra Shanko......Turkey    
5.    Ardeiu Fabian - Manea Andreea Raluca......Romania    
6.    Leonardo Lini - Mia Gabusi......Italy    
7.    Raffaello Brancato - Amandine Van Biesbroeck......France    
8.    Vicenc Torremade - Estela Anguera Molina......Spain    
9.    Dawid Podgajny - Ewa Korpak......Poland    
10.    Daniel Schmuck - Veronika Obholz.......Germany    
11.    Daniel Dingis - Natalia Velikina......Germany    
12.    Avtandili Shonia - Elene Davitaia......Georgia    
13.    Edvinas Ringys - Aiste Survilaite.......Lithuania    
14.    Miu Eugen - Sandra Overballe Pedersen......Denmark    
15.    Israel Omri Mishael - Liel Moreinis......Israel    
16.    Beca Alin -Andrei - Tampau Catalina-Elena.......Romania    
17.    Daniel Medvedovsky - Michelle Nazarenus......Israel    
18.    Daniil Porcesco-Gozun - Anastasia Grunzu.......Moldova    
19.    Leonards Petkevičs - Polina Tsepilova.......Latvija    
20.    Dumitru Valentin Alexandru - Ekaterini Kratira.......Greece    
21.    Pietro Brega - Nicole Civita......Italy    
22.    Nikita Kostin - Paula Bakanaviciute.......Lithuania    
23.    Matyas Adamec - Natalie Otahalova........Czech Republic    
24.    Miguel Fernandes - Adel Zaikman.......Portugal    
25.    Radovan Kurinec - Eliska Lencesova......Slovakia    
26.    Dzmitry Baleuski - Tatiana Potapova.......Belarus    
27.    Lauri Linnaranta - Ella Hagman......Finland    
28.    Temesvari Balint Mate - Paula Hude.......Croatia    
29. - 30.    Robin Alexander Veskus - Anita Sychugova.......Estonia    
29. - 30.    Kirill Panfilov - Lizaveta Prudnikava.......Belarus    
31.    Marin Braghis - Valeria Topalo.......Moldova    
32. - 33.    Michal Bures - Adriana Maskova.......Czech Republic    
32. - 33.    Filip Buransky - Katarina Stefkova.......Slovakia    
34. - 36.    David Luna Marcos - Ana Martinez Panos.......Spain    
34. - 36.    Szydlowski Jakub - Dagmara Milek........Poland    
34. - 36.    Ozgun Dogan - Ece Uzunalioglu.......Turkey    
37.    Gaspar Patrik - Matyus Maja.......Hungary    
38.    Tarjei Noestvold Svalastog - Mathea Aarestrup Oen.......Norway    
39.    Ronyai Zoltan - Farkas Boglarka.......Hungary    
40.    Georg Kiryakov - Hristiana Burgazlieva.......Bulgaria    
41.    Andrei Tudor Gabriel - Nikita Loew Kristensen.......Denmark    
42. - 43.    Yaroslav Sovetchenko - Oleksandra Semenenko.......Ukraine    
42. - 43.    Elias Husgafvel - Alessandra Kuutschin.......Finland    
44. - 46.    Ole Thomas Hansen - Julie Gudim Bjerkaas.......Norway    
44. - 46.    Juraj Bjelac - Renata Faizerakhmanova.......Croatia    
44. - 46.    Djoe Del Sindaco - Elsa Bois.......France    
47. - 48.    Vladyslav Stepanskyy - Iryna Budynkevych......Ukraine    
47. - 48.    Georg Gregor Gritsai - Rebekka Dungurova.......Estonia   


Pasaules kauss ST, 28.02.2016., Bassano del Grappa, Itālija

1.    Francesco Galuppo - Debora Pacini.....Italy    
2.    Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva......Lithuania    
3.    Evgeny Moshenin - Dana Spitsyna......Russian Federation    
4.    Vasily Kirin - Ekaterina Prozorova......Austria    
5.    Paolo Campigotto - Petre Alina......Romania    
6.    Kirill Medianov - Elisaveta Semjonova......Estonia    
7.    Edgars Līnis - Elīza Ancāne.......Latvija    
8.    Earle Williamson - Charlotte Christiansen.......United States    
9.    Valentin Lusin - Renata Lusin.......Germany    
10.    Winson Tam - Anastasia Novikova......Canada    
11.    Nikita Anikeev - Farkas Bettina......Hungary    
12.    Lubomir Mick - Adriana Dindofferova......Slovakia    
13.    Aliaksandr Samosiuk - Yana Tudvaseva......Belarus    
14.    Radim Stupka - Tereza Jendrulkova......Czech Republic    
15. - 16.    Davide Morelli - Caroline Kjeldgaard......Denmark    
15. - 16.    Yuan Shaoyang - Qi Chongxuan.....People's Republic of China    
17.    Mark Stalder - Yulia Dreier.....Switzerland    
18.    Johannes Saaristo - Roosa Stahlberg.....Finland    
19.    Oleksandr Mazur - Ekaterina Utkina......Ukraine    
20.    David Martinez Hernandez - Anastasia Jagelovica......Spain    
21.    Kazuki Hachiya - Madoka Minakawa......Japan    
22.    Tine Kranjc - Sasa Ul......Slovenia    
23. - 24.    Roman Shishkin - Jessica Duret.....France    
23. - 24.    Ciccio Pecoraro - Jasmijn van Jole......Netherlands    
25.    Lin Li - Giulia Giacoppo......Chinese Taipei    
26.    Brodie Barden - Lana Skrgic- de Fonseka......Australia    
27.    Remo Grande - Maria Karavaki......Greece    
28. - 29.    Ivailo Kotev - Elitsa Marinovska....Bulgaria    
28. - 29.    Sergio Costa - Ana Rita Almeida.....Portugal


Eiropas čempionāts 10 dejās, 20.02.2016., Kopenhāgena, Dānija


1.    Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova.....Estonia    
2.    Jaak Vainomaa - Taina Savikurki.....Finland    
3.    Dumitru Doga - Sarah Ertmer.....Germany
4.    Nikolaj Lund - Marta Kocik......Denmark    
5.    Paraschiv Mihai -Vlad - Diandra-Aniela Illes.....Romania    
6.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko......Ukraine    
7.    Alexey Polovnikov - Maria Potemkina.......Russian Federation    
8.    David Odstrcil - Tara Bohak......Czech Republic    
9.    Marts Puniņš - Dana Jākobsone......Latvija    
10.    Tomas Uvacek - Martina Reiterova......Slovakia    
11.    Armand Fazullin - Klaudia Iwanska......Poland    
12.    Volodymyr Nyelyenson - Naja Dolenc.......Slovenia    
13.    Eric Izakson - Mishel Magera.......Israel    
14.    Edgaras Baltaragis - Indre Kucinskaite.......Lithuania    
15.    Jonas Alexander Pettersen - Helene Spilling.......Norway    
16.    Alexis Bergeon - Johanna Rivier......France    
17.    Hegyes Bertalan Janos - Kis Violetta......Hungary    
18.    Antonino Di Salvo - Stefania Guglielmino......Italy    
19.    Adrian Esperon - Patricia Martinez......Spain    
20.    Szabo Viktor - Vanja Vujic.......Croatia    
21.    Alessandro Cuoco - Olga Kosareva......Switzerland    
22.    Raman Lobarau - Darya Konakhava......Belarus    
23.    Dawid Kaleta - Frida Steffensen......Sweden    
24.    Volodymyr Kerekesh - Mariana Menezes.......Portugal    
25.    Christoph Holczik - Eva Fus......Austria    
26.    Otar Poladashvili - Juliana Bar-gnar......Georgia    
27.    Stefan Cloudt - Eline Cloudt......Netherlands












Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori






























Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji