Get Adobe Flash player

Latvijas pāri Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un kausos - 2007.



PASAULES KAUSS ST DEJĀS, SHANGHAI, ĶĪNA, 15.07.2007.


1.    Gimaev Marat - Basyuk Alina.....RUSSIA
2.    Simon Segatori - Annite Sudol......GERMANY
3.    Federico Di Toro - Genny Favero......ITALY
4.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......LITHUANIA
5.    YANG Chao - TAN Yiling......CHINA
6.    Bjorn Bitsch - Ashli Williamson......DENMARK
7.    Violeta Yaneva - Salvatore Todaro......BULGARIA
8.- 10.    Roman Mayer - Siret Siilak.......AUSTRIA
8.- 10.    Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
8.- 10.    Andrej Mosejcuk - Izabela Janachowska......POLAND
11.    Vladislav Ivanovich - Olga Trybushevskaja......BELARUS
12.    Misa Cigoj - Alexandra Mala......SLOVENIA
13.    Gusfaf Lundin - Valentina Oseledko......SWEDEN
14.- 15.Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen......FINLAND
14.- 15.Matthew John Rooke - Anna Longmore......AUSTRALIA
16.    Rares Cojoc - Katarzyna Kapral.......ROMANIA
17.    Kazuki Sugaya - Ikuyo Ozaki......JAPAN
18.    Inaki Albiol - Maria Carbonell......SPAIN
19.- 20.Gaudet Steeve - Colmard Laure......FRANCE
19.- 20.Del Bello Pietro - Hung Faye......HONG KONG
21.- 25.Nam Sang Wung - Song Yi Na......KOREA
21.- 25.Ramon de Kleijn - Astrid Theelen......THE NETHERLANDS
21.- 25.Tanaya Webb - Cameron Candy......NEW ZEALAND
21.- 25.Vasily Chuply - Priscilla Kwa......SINGAPORE
21.- 25.Tom Tsai - Eliza Lin.......CHINESE TAIPEI


PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORI II 10 DEJĀS, BARSELONA, SPĀNIJA, 30.06.2007.



1.    Victor Burchuladze - Vera Bondareva......RUSSIA
2.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova......MOLDOVA
3.    Artsiom Hailit - Viktoryia Iuleva......BELARUS
4.    Andrii Pyathaka - Oksana Tsykalyuk......UKRAINE
5.    Vito Coppola - Manuela Di Buono.....ITALY
6.    Tobiasz Uniejewski - Ksenia Isakova......POLAND
7.    Simonas Stanevicius - Greta Laurinaityte.......LITHUANIA
8.    Dmitri Kolobov - Kristin Vaha......ESTONIA
9.    Frank Zegels - Danique Zegels......THE NETHERLANDS
10.    Marek Bures - Kristyna Zizkova......CZECH REPUBLIC
11.    Alex Freyr Gunnarsson - Ragna Bjork Bernburg......ICELAND
12.    Errol Williamson - Katrine Nissen......DENMARK
13.    Marc Jiménez - Alba Feliu......SPAIN
14.    Rami Schehimi - Lilli Hils......GERMANY
15.    John Giannini - Stevie Jones......ENGLAND
16.    Gundars Kalniņš - Veronika Dedjajeva......LATVIJA
17.    Cristian Marcel Tomsa - Andreea Diana Suciu......ROMANIA
18.    Winson Tam - Anna Nina Kus......CANADA
19.    Georgi Ganev - Veronika Gadgeva......BULGARIA
20.- 21.Leonid Juashkovsky - Danielle Karagach.....USA
20.- 21.Minato Kojima - Megumi Morita......JAPAN
22.    Daniel Kaszas-Toth - Noemi Ferko......HUNGARY
23.- 24.Andy Lee - Candice Lin......CHINESE TAIPEI
23.- 24.Declan Taylor - Kirsty Andlovec......AUSTRALIA
25.    Petar Milanovic - Nevena Kitanovic.......SERBIA
26.    Juraj Griger - Radka Britanakova......SLOVAKIA
27.    Luca Mastropietro - Jessica Brown......IRELAND
28.    Beniamin Bregman - Roza Odikadze......ISRAEL
29.    Dawid Kaleta - Nathalie Davidsson......SWEDEN
30.    Jani Neulaniemi - Jenni Torvinen......FINLAND
31.    Marjan Bilonic - Paula Jericevic......CROATIA
32.    Damien Cauvemberg - Anastasya Bulayenko......FRANCE
33.    Luka Fabijan - Urska Balazic......SLOVENIA
34.    Paul Andriamaro - Chloé Andriamaro.......MADAGASCAR


EIROPAS KAUSS ST DEJĀS, SANKTPĒTERBURGA, KRIEVIJA, 19.05.2007.


1.    Sergei Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
2.    Valdis Škutāns - Laura Kosīte......LATVIJA
3.    Oliver Rehder - Jasmin Rehder......GERMANY
4.    Marco Lustri - Alessia Radicchio......ITALY
5.    Denis Kutepov - Aiste Stragyte......LITHUANIA
6.    Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
7.    Vladislav Ivanovich - Olga Tribushevskaia......BELARUS
8.    Alari Lukk - Dina Soritsa......ESTONIA
9.    Evgeniy Solodkiy - Svetlana Rozhkova.....UKRAINE
10.    Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen......FINLAND
11.- 12.Allan Kristensen - Sofie Koborg......DENMARK
11.- 12.Ilya Tinkelman - Victoria Shupletsov......ISRAEL
13.    David Carillo - Laia Benet......SPAIN


EIROPAS SAVIENĪBAS ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, LINZ, AUSTRIJA, 21.04.2007.


1.    Federico Di Toro - Jenny Favero......ITALY
2.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute......LITHUANIA
3.    Valerio Colantoni - Sara di Vaira......ITALY
4.    Valdis Škutāns - Laura Kosīte.....LATVIJA
5.    Rares Cojoc - Katarzyna Kapral......ROMANIA
6.    Roman Mayer - Siret Siilak......AUSTRIA
7.    Bjoern Bitsch - Ashli Williamson......DENMARK
8.    Vaidotas Lacitis - Irina Goldinova......LITHUANIA
9.    Daniele Gallaro - Kimberley Taylor......ENGLAND
10.    Joergen Kapp - Aleksandra Zeregelja.....ESTONIA
10.    Veiko Ratas - Helena Liiv......ESTONIA
12.    Pavel Bic - Silvie Konderlova......CZECH REPUBLIC
13.    Oliver Rehder - Jasmin Rehder.....GERMANY
14.    Andrejs Rogovenko - Viktorija Triščuka.....LATVIJA
15.    Inaki Albiol - Maria Carbonell......SPAIN
16.    Pawel Szajda - Karina Hoffmann.....POLAND
17.    Paolo Campigotto - Emilia Oprea.....ROMANIA
18.    Mathieu Laroche - Silvia Ruskova......FRANCE
19.    Petr Zabystrzan - Monika Mihalikova......CZECH REPUBLIC
20.    Bernhard Maier - Katharina Kurzthaler.....AUSTRIA
21.    Robert Aparicio - Judit Garcia......SPAIN
22.    Karol Bruell - Viktoria Bolender......SLOVAKIA
23.    Pawel Wlodzimierz - Julita Krasnoborska.....POLAND
24.    David Kreiter - Szilvia Telek......HUNGARY
25.    Rangel Spirov - Antoaneta Popova......BULGARIA
26.    Erik Pali - Viktoria Pali......HUNGARY
27.    Edwin Chabot - Anouk van der Hoeven......THE NETHERLANDS
28.    Dusan Novak - Ivana Tomovicova.....SLOVAKIA
29.    Sebastian Prekun - Ciara Francis......IRELAND


EIROPAS SAVIENĪBAS ČEMPIONĀTS LA DEJĀS, MIKOLAJKI, POLIJA, 20.04.2007.


1.    Emanuele Soldi - Elisa Nasato......ITALY
2.    Alex Zampierollo - Yulia Podshivalova......ITALY
3.    Krzysztof Hulboj - Janja Lesar......POLAND
4.    Šarunas Grebļikas - Viktorija Horeva.....LATVIJA
5.    Abraham Martinez - Amagoya Benllock......SPAIN
6.    Adrei Kazlowski - Jana Ritter......GERMANY
7.    Jonathan Naslund - Oksana Spichak......SWEDEN
8.    Sandris Cīrulis - Elīna Ozoliņa......LATVIJA
9.- 10.    Viktor Sruboks - Valeria Fetissova......ESTONIA
9.- 10.    Tomas Slausgalvis - Gintare Bankauskaite.....LITHUANIA
11.    Jaak Vainomaa - Irina Sitnik.....ESTONIA
12.    Lukas Hojdan - Zuzana Sykorova.....CZECH REPUBLIC
13.- 14.Piotr Szelest - Diana Kłos.....POLAND
13.- 14.Alexandru Ion - Andra Linte.....ROMANIA
15.    Marian Sivak - Patricia Prnova.....SLOVAKIA
16.    Razvan Manole - Olga Negoduico.....ROMANIA
17.- 18.Thomas Wimmer - Leuthner Christiana Leuthner.....AUSTRIA
17.- 18.Alberto Tridente - Katarina Stumpfova.....SLOVAKIA
19.    Kurt Van Briel - Vangeel Vanessa Vangeel.....BELGIUM


EIROPAS ČEMPIONĀTS LA DEJĀS, ORHŪSA, DĀNIJA, 14.04.2007.


1.    Peter Stokkebroe - Kristina Juel Stokkebroe.....DENMARK
2.    Maurizio Vescovo - Melinda Törökgyörgy.....HUNGARY
3.    Stefano Di Filippo - Anna Melnikova......ITALY
4.    Matej Krajcer - Iwona Golzak......SLOVENIA
5.    Alexey Silde - Anna Firstova.....RUSSIA
6.    Andreas Kandelis - Egle Kandelis Visockas.....LITHUANIA
7.    Zoran Plohl - Tatsiana Lahvinovich.....SLOVENIA
8.    Evgueni Imrekov - Elizaveta Divak.....RUSSIA
9.    Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup......DENMARK
10.- 11.Aniello Langela - Natalija Maidiuk.....ITALY
10.- 11.Zufar Zaripov - Anna Ludvig-Tchemodourova.....AUSTRIA
12.    Jesper Birkehøj - Anna Kravchenko......GERMANY
13.    Marek Dédik - Kristina Horv?tov?.....SLOVAKIA
14.- 15.Justinas Duknauskas - Karina Eremian......LITHUANIA
14.- 15.Timo Kulczak - Motshengetsi Mabuse.....GERMANY
16.    Yevgen Kashkovskyy - Ana Matus.....MOLDOVA
17.- 18.Marek Fiksa - Kinga Jurecka.....POLAND
17.- 18.Marek Swetik - Renata Dohnanska......CZECH REPUBLIC
19.    Krzysztof Hulboj - Janja Lesar......POLAND
20.    Niel Jones - Nataliya Kravets......THE NETHERLANDS
21.- 22.CArlos Custódio - Elena Plescenco......PORTUGAL
21.- 22.C?deric Meyer - Ang?lique Meyer.....FRANCE
23.    Dorin Frecautanu - Rosalina Doneva.....MOLDOVA
24.    Joonas Piippola - Katri Mäkinen......FINLAND
25.    Redmon Valk - Alexandra Matteman.......THE NETHERLANDS
26.    Šarunas Grebļikas - Viktorija Horeva......LATVIJA
27.    Radim Pradka - Katarina Kolmanova......CZECH REPUBLIC
28.    Dmitry Nikolaev - Yuliya Zhylko......BELARUS
29.    Rubén Rodriguez - Maria Zamora......SPAIN
30.    Atanas Gendov - Yana Akimova......BULGARIA
31.    György Köcse - Veronika Vaszily......HUNGARY
32.- 33.Gr?goire Lyonnet - Anastasija Gorbachenko.....FRANCE
32.- 33.Iban Salgado - Adriana Planas.....SPAIN
34.- 35.Markku Hyvärinen - Disa Kortelainen.....FINLAND
34.- 35.Aleksander Altukhov - Oksana Dmytrenko.....UKRAINE
36.    Gregor Rebula - Lisa Darby......ENGLAND
37.- 39.Hendrik Benninger - Eva Svobodova......SWITZERLAND
37.- 39.Oleksandr Rondo - Yuliya Samoylova.....UKRAINE
37.- 39.Vadzim Usovich - Maryana Charnshei......BELARUS
40.    Sandris Cīrulis - Elīna Ozoliņa.....LATVIJA
41.    Ivan Mileusnic - Bojana Mitrovic.....SERBIA
42.- 43.Jan Bumb?k - Natlia Moln?rova......SLOVAKIA
42.- 43.Sergiy Georgiyev - Roswitha Wieland......AUSTRIA
44.    Atanas Mesechkov - Ana Doncheva......BULGARIA
45.    Andrei Vavilov - Terje Piho......ESTONIA
46.    Istvan Varga - Gabriella......CROATIA
47.    Viktor Sruboks - Valeria Festissova.....ESTONIA
48.    Lars Alexander Wiulsrud - Elena Bokoreva......NORWAY
49.    Giovannie Leanza - Bryony Fielding......ENGLAND
50.    Aleandr Levikov - Nina Soloviova......ISRAEL
51.    Gunnar Gunnarsson - Melissa Otiz-Gomez......ICELAND
52.- 53.Ismet Muftuoglu - Gunce Yoney.....TURKEY
52.- 53.Yvo Eussen - Elisabeth Novotny-Olofsson.....SWEDEN
54.    Marko Paunovic - Ana Mijailovic.....SERBIA
55.    Alexandru Ion - Andra Linte......ROMANIA
56.- 57.Igor Pokasanew - Leila Akcelik......BELGIUM
56.- 57.Kevin Van Steenbergen - Karoline Voets......BELGIUM
58.    Paul Voicu - Elena Miu......ROMANIA
59.    Marko Ciboci - Ines Vilyonac......CROATIA
60.- 61.Anatoly Shenkel - Svetlana Glants.....ISRAEL
60.- 61.Egor Filipenko - Camilla Bentzen......NORWAY
62.- 63.Michael Gubster - Maria del Mar......SWITZERLAND
62.- 63.Ozgur Gundogan - Yelda Akinci.......TURKEY


PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORI II ST DEJĀS, MASKAVA, KRIEVIJA, 07.04.2007.


1.    Igor Kruglov - Olga Shcherbina......RUSSIA
2.    Iuri Soldatov - Irina Gogoladze.....RUSSIA
3.    Cristian Radvan - Tatiana Seliverstova.....MOLDOVA
4.    Angelo Gaetano - Martina Cerra.....ITALY
5.    Simonas Stanevicius - Greta Laurinaityte......LITHUANIA
6.    Denis Vieru - Marina Pinzaru.....MOLDOVA
7.    Alexey Nuzhdov - Ekateryna Kozma......UKRAINE
8.- 9.    Artsiom Hailit - Viktoryia Iuleva.....BELARUS
8.- 9.    Dmitri Kolobov - Kristin Vaha.....ESTONIA
10.    Marek Bures - Kristyna Zizkova.....CZECH REPUBLIC
11.    Muresan Marius Toperczer - Andreea Bianca Muresan.....ROMANIA
12.    Bartlomiej Szkutnik - Alicja Minkiewicz.....POLAND
13.    Valts Liepnieks - Daniela Diure.....LATVIJA
14.    Vito Coppola - Buono Manuela Di.....ITALY
15.- 16.Dzmitry Piletski - Vita Porshyna.....BELARUS
15.- 16.Andreas Roosson - Helina Oun.....ESTONIA
17.    Andrej Piatakha - Oksana Tsykaliuk.....UKRAINE
18.    Gundars Kalniņš - Veronika Dedjajeva.....LATVIJA
19.    Michal Urbanski - Ewelina Mikolajewska.....POLAND
20.    Liudvikas Glauzeris - Ugne Juknaite.....LITHUANIA
21.    Minato Kojima - Megumi Morita.....JAPAN
22.    Elliot Place - Zoe Stacey.....ENGLAND
23.    Rami Schehimi - Lilli Hills.....GERMANY
24.    Alex Gerlein - Karolina Bauer.....GERMANY
25.    Daniel Kaszas-toth - Noemi Ferko.....HUNGARY
26.    Adrian Delchev - Ivanka Georgieva.....BULGARIA
27.    Adam Brestansky - Dominika Chrapekova.....SLOVAKIA
28.    Daniil Makarov - Kamilij Baikenova.....KAZAKHSTAN
29.- 30.Dominik Cipar - Patricia Martinovicova.....SLOVAKIA
29.- 30.John Giannini - Stevie Jones.....ENGLAND
31.    Vladislav Volkov - Olga Tyo.....KAZAKHSTAN
32.    Blanch Jimenez - Orive Alba Feliu....SPAIN
33.    Beniamin Bregman - Marika Odikadze.....ISRAEL
34.    Ferenc Bandi - Dorottya David......HUNGARY
35.- 36.Martin Juul Jensen - Sofie Funch-nielsen......DENMARK
35.- 36.Vaclav Koubik - Katerina Krakowkova......CZECH REPUBLIC
37.- 38.Georgi Ganev - Veronika Gadgeva......BULGARIA
37.- 38.Edward Golbert - Jessica Lamdon......USA
39.- 42.Visa Moisio - Iida Hilska......FINLAND
39.- 42.Janko Petricevic - Tijana Ilic.....SERBIA
39.- 42.Declan Taylor - Kirsty Andlovec......AUSTRALIA
39.- 42.Rustam Ishbulatov - Aziza Madzhidova......UZBEKISTAN
43.- 45.Erdenebat Enkh-amgalan - Sainbayar Dorjsuren......MONGOLIA
43.- 45.Jani Neulaniemi - Jenni Torvinen......FINLAND
43.- 45.Hidetaka Tamai - Kanako Nakata......JAPAN
46.- 48.Marjan Bilonic - Paula Jericevic......CROATIA
46.- 48.David Kaleta - Nathalie Davidsson......SWEDEN
46.- 48.Artyom Vilkov - Polina Aglyamova.....UZBEKISTAN
49.- 50.Patrik But - Kaja Sajko......SLOVENIA
49.- 50.Andy Lee - Candice Lin......CHINESE TAIPEI
51.    Jovan Ratkovic - Nevena Ivanov......SERBIA
52.    Battulga Baasansuren - Goomaral Ganzorig......MONGOLIA
53.    Leonid Juashkovsky - Daniella Karagach.....USA
54.    Luka Fabijan - Balazic Urska.....SLOVENIA
55.    Alan Walme - Maura Kadic.....CROATIA
56.    Rustam Bashirov - Zarangiz Huseynova.....AZERBAIJAN
57.    Darren Morrissey - De Joanne Jaeger.....AUSTRALIA
58.- 59.Chee Seng Teo - Sing Rui Toh.....MALAYSIA
58.- 59.Tigran Babajan - Viktorya Mkrtchyan.....ARMENIA
60.    Valentin Jean Paul G Jacob - Melanie Aline Vadillo......FRANCE
61.    Vladimir Norkin - Alina Bronov......ISRAEL
62.    Jodi Zill - Nadine Monique Adams......SOUTH AFRICA
63.    Garik Atanesyan - Tagui Markosyan......ARMENIA
64.- 65.Andy Chen - Chilaya Chen......CHINESE TAIPEI
64.- 65.Walmsley Louw - Franzette Adams......SOUTH AFRICA


EIROPAS KAUSS 10 DEJĀS, VALENSIJA, SPĀNIJA, 24.03.2007.


1.    Misa Gigoj - Alexandra Malai......SLOVENIA
2.    Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva......RUSSIA
3.    Janick Lowe - Pima Lundanes......DENMARK
4.    Isaac Rovira - Dsiree Martin......SPAIN
5.    Andrej Mosejcuk - Izabella Janachowska......POLAND
6.    Giovanni Scandiffio - Eleonora Scandiffio......ITALY
7.    Valentin Lussin - Renata Busheva......GERMANY
8.    Viacheslav Chiznik - Kristina Dedok......BELARUS
9.    Jorgen Kapp - Aleksandra Zeregelja......ESTONIA
10.    Zsolt Vas - Kitti Prager......HUNGARY
11.    Mikhail Kapusta - Victoria Bitsadze......GEORGIA
12.    Sergejs Kuļepovs - Zane Lase......LATVIJA
13.    Costin Bocan - Irene Stancik......ROMANIA
14.    Jan Bumbak - Natalia Molnarova......SLOVAKIA
15-16.    Oleksiy Puzanov - Irina Grebennik......UKRAINE
15-16.    Valentin Martianov - Olga Tchoupilov......ISRAEL
17.    Roman Chemin - Anne- Sophie Chemin......FRANCE
18.    Malijn Wesseling - Denise Qualm......THE NETHERLANDS
19.    Eldar Dzhafarov - Anna Sajina......AZERBAIJAN


EIROPAS KAUSS LA DEJĀS, MARSEĻA, FRANCIJA, 24.03.2007.


1.    Andrey Zatsev - Anna Kuzminskaya......RUSSIA
2.    Aniello Langella - Natalija Maidiuk......ITALY
3.    Joonas Piippola - Katri Mäkinen......FINLAND
4.    Sergey Tatarenko - Viktoria Lischynska.......GERMANY
5.    Grégoire Lyonnet - Anastasija Gorbachenko......FRANCE
6.    Jurij Batagelj - Jagoda Strukelj......SLOVENIA
7.    Gyorgy Köcse - Veronica Vaszily......HUNGARY
8.    Dmitro Rosenko - Darya Babai......UKRAINE
9.    Sune Hartmann - Liza Lebedeva......DENMARK
10.    Viktor Sruboks - Valeria Fetissova......ESTONIA
11.    Vadzim Usovich - Maryana Charnashei......BELARUS
12.    Marc Oca?a - Maria Larionova......SPAIN
13.    Sandris Cīrulis - Elīna Ozoliņa......LATVIJA
14.    Raymond Valk - Alexandra Matteman......THE NETHERLANDS
15.    Dorin Frecautanu - Roselina Doneva.....MOLDOVA
15.    Alexandru Ion - Andra Linte......ROMANIA
17.    Hendrik Benninger - Eva Svobodova.....SWITZERLAND
17.    Radim Pradka - Katerina Kolmanova......CZECH REPUBLIC
19.    Tomas Antalek - Andrea Zelinkova......SLOVAKIA
20.    Alexander Leivikov - Nina Solovyeva.......ISRAEL


EIROPAS ČEMPIONĀTS ST DEJĀS, MADRIDE, SPĀNIJA, 13.01.2007.


1.    Arunas Bizokas - Edita Daniute.....LITHUANIA
2.    Paolo Bosco - Silvia Pitton.....ITALY
3.    Benedetto Ferruggia - Claudia Kohler.....GERMANY
4.    Marat Gimaev - Alina Basyuk.....RUSSIA
5.    Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva.....RUSSIA
6.    Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio.....ITALY
7.    Wiktor Kiszka - Malgorzata Garlicka.....POLAND
8.    Emanuel Valeri - Tania Kehlet......DENMARK
9.    Donatas Vezelis - Lina Chatkeviciute.....LITHUANIA
10.- 12.Luca Bussoletti - Tjasa Vulic.....SLOVENIA
10.- 12.Marco Cavallaro - Joanne Clifton.....ENGLAND
10.- 12.Stanislav Massold - Christine Deck.....GERMANY
13.- 14.Marek Kosaty - Paulina Glazik.....POLAND
13.- 14.Valdis Škutāns - Laura Kosīte.....LATVIJA

15.    Mark Elsbury - Olga Elsbury.....ENGLAND
16.    Martin Dvorak - Zuzana Silhanova.....CZECH REPUBLIC
17.    Roman Mayer - Siret Siilak.....AUSTRIA
18.- 21.Bjorn Bitsch - Ashli Williamson.....DENMARK
18.- 21.Eldar Dzhafarov - Anna Sazhina.....AZERBAIJAN
18.- 21.Florian Gschaider - Manuela Stockl.....AUSTRIA
18.- 21.Csaba Laszlo - Szilvia Szogi.....HUNGARY
22.    Uladzislau Ivanovich - Volha Trybusheyskaya.....BELARUS
23.    Isaac Rovira - Desiree Martin.....SPAIN
24.    Gustav Lundin - Valentina Oseledko.....SWEDEN
25.    Salvatore Todaro - Violeta Yaneva.....BULGARIA
26.    Matthieu Laroche - Silvia Ruskova......FRANCE
27.    Marco Mehine - Maria Fessari.....ESTONIA
28.    Inaki Albiol - Maria Carbonell.....SPAIN
29.- 31.Cojoc Rares - Katarzyna Kapral.....ROMANIA
29.- 31.Veiko Ratas - Helena Liiv.....ESTONIA
29.- 31.Andrejs Rogovenko - Viktorija Triščuka.....LATVIJA
32.- 34.Ruslan Golovashenko - Olena Golovashenko......UKRAINE
32.- 34.Markus Hirvonen - Marija Hirvonen.....FINLAND
32.- 34.Chris Nugteren - Rebecca Blummel.....THE NETHERLANDS
35.    Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen.....FINLAND
36.    Paolo Campigotto - Emilia Oprea......ROMANIA
37.    Jozsef Szepesi - Judit Szepesi.....HUNGARY
38.    Karol Brull - Viktoria Bolender......SLOVAKIA
39.- 41.Juraj Simko - Zuzana Vicikova.....SLOVAKIA
39.- 41.Evgen Solodkyy - Svitlana Rozhkova.....UKRAINE
39.- 41.Miha Vodicar - Nadiya Bichkova.....SLOVENIA
42.    Herman Lak - Michele Gleimann.....THE NETHERLANDS
43.    Steeve Gaudet - Laure Colmard......FRANCE
44.- 45.Ilia Tinkelman - Victoria Shupletsov......ISRAEL
44.- 45.Ilia Zakharav - Suzanna Morbin.....BELARUS
46.    Pavel Bic - Silvie Konderlova.....CZECH REPUBLIC
47.- 48.Egor Filipenka - Camilla Bentzen.....NORWAY
47.- 48.Tom Erik Nilsen - Nadya Khamitskaya.....NORWAY
49.    Yaniv Kakun - Natalia Driker.....ISRAEL
50.    Aleksandar Popov - Irena Dimitrova.....BULGARIA
51.    Yvo Eussen - Elisabeth Novotny.....SWEDEN
52.    Patrik Majcen - Emina Musanovic.....CROATIA
53.    Renato Minnig - Sigrun Bogi.....SWITZERLAND
54.    Robert Schubert - Tamara Despot.....CROATIA
55.- 57.Pedro Borralho - Tatiana Moreira......PORTUGAL
55.- 57.Sean Chetcuti - Daphne Coleiro.....MALTA
55.- 57.Sebastian Prekun - Ciara Francis.....IRELAND
58.- 59.Olivier Haller - Karine Jaton.....SWITZERLAND
58.- 59.Vukasin Vukovic - Nikolina Prosan......BOSNIA AND HERZEGOVENA


PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM LA DEJĀS, TAMPERE, SOMIJA, 27.01.2007.


1.    Roman Kovgan - Marina Sergeeva.....RUSSIA
2.    Andrei Kozlovski - Jana Ritter......GERMANY
3.    Ilia Kutsenko - Anna Kovalova......UKRAINE
4.    Anton Azanov - Ekaterina Isakovich.....RUSSIA
5.    Dario Scuderi - Marina Mangione.....ITALY
6.    Charles-Cuillaume Schmitt - Elena Salikhova......FRANCE
7.    Pasquale La Rocca - Marika Fondi......ITALY
8.    Volodymyr Lyatov - Veronika Myshko.....UKRAINE
9.- 10.    Konstantin Gorodilov - Emma-Leena Koger.....ESTONIA
9.- 10.    Vladimirs Kurčevskis - Jekaterina Selitskaya.....LATVIJA
11.- 12.Guillem Pascual - Cristina Su?rez.....SPAIN
11.- 12.Tapani Savikurki - Taina Savikurki.....FINLAND
13.    Ilya Bardahan - Yana Agapova......MOLDOVA
14.    György Lehoczky - Rita Katona.....HUNGARY
15.    Emanuele Maresca - Olga Fadejeva.....LITHUANIA
16.- 18.Evgeny Vinokurov - Christina Luft.....GERMANY
16.- 18.Leon Ajtibez - Zana Aleric......CROATIA
16.- 18.Tomas Marek - Martina Markova......CZECH REPUBLIC
19.- 21.Mikko Matikka - Petra Mursu......FINLAND
19.- 21.Dumitru Pascu - Natalia Ivanova.....ROMANIA
19.- 21.Rihads Eglītis - Elza Pole......LATVIJA
22.    Andrey Kitsun - Yuliya Krepchuk......BELARUS
23.    Pavel Novikov - Karolina Iwanowicz......POLAND
24.    Armen Petrosyan - Nicole Pyatetskaya USA
25.    Filip Lubina - Kamila Svobodova.....CZECH REPUBLIC
26.    Semen Poleschuk - Ekaterina Bychkouskaya.....BELARUS
27.    Lasse Legaard Olesen - Milla Lykke Nielsen.....DENMARK
28.- 29.Vladislav Inostrantsev - Marina Nikolajeva......ESTONIA
28.- 29.Yumiya Kubota - Rara Kubota.....JAPAN
30.- 31.Stefan Simonovic - Helena Petrovic......SERBIA
30.- 31.Miha Stefl - Ursa Tomazic......SLOVENIA
32.- 34.Khamit Bekezhanov - Natali Meshikova......KAZAKHSTAN
32.- 34.Akhmet Kalmatayev - Khristina Ivolgina......KAZAKHSTAN
32.- 34.Edvardas Racius - Jekaterina Pilkosova......LITHUANIA
35.- 37.Alan Gilan - Anastasia Trutneva......CANADA
35.- 37.Mark Povkov - Svetlana Guggenbühl......SWITZERLAND
35.- 37.Nikolaj Lund - Irina Shergina......DENMARK
38.    Marc Marti - Maria Merc? Llorca......SPAIN
39.    Aleksander Vachev - Tsveta Tzocheva......BULGARIA
40.    Kyle Taylor - Jourdan Stone......ENGLAND
41.    Christopher Nyemchek - Nesya Serebro......USA
42.    Bartosz Ranis - Patrycja Ranis......POLAND
43.    Antoine Masson - Alice Masson......FRANCE
44.    Keoikantse Motsepe - Otile Mabuse.....SOUTH AFRICA
45.- 47.Deian Stefanov - Nina Tanakova......BULGARIA
45.- 47.Joao Martins - Susana Zambujo.....PORTUGAL
45.- 47.Björn Palsson - Hanna Oladottir......ICELAND
48.- 49.Yosi Laskin - Alina Sergiyko......ISRAEL
48.- 49.Ginga Morita - Aiko Kowada......JAPAN
50.- 51.Courtney Garratt - Yasmin Priestnall......ENGLAND
50.- 51.Jorgen Nilsen - Hanne M. Akselsen......NORWAY
52.    Alan Pavlec - Tara Bohak......SLOVENIA
53.    David Olsson - Konstancija Kisonaite......SWEDEN
54.- 55.Lukas Musinka - Lenka Korpova......SLOVAKIA
54.- 55.Peter Perei - Noemi Sarközi......HUNGARY
56.    Mihai Dima - Catalina Filip.....ROMANIA
57.- 60.Tyron Sweeney - Tammy-Lee Ras......SOUTH AFRICA
57.- 60.Wouter Heyen - Virginia Coffa......THE NETHERLANDS
57.- 60.Kristopher Guren - Karen Sofie Moholth......NORWAY
57.- 60.Anton Sokolov - Ekaterina Mass......ISRAEL
61.    Iurii Ribac - Iana Varnacova......MOLDOVA
62.    Goran Subotic - Petra Jericevic......CROATIA
63.    Nick Kocken - Ashley Sluijsmans......THE NETHERLANDS
64.    Jakub Jancina - Barbara Bilkovicova......SLOVAKIA










Ģenerālie atbalstītāji









Ģenerālsponsori









Sponsori






























Mecenāti




Sadarbības partneri























Informatīvie atbalstītāji